http://www.youtube.com/watch?v=NYowxEvTazo&feature=related

Bu konu 1627 kez görüntülendi 3 yorum aldı ...
Azeri Kizi Gunel - Daglar Vazgechtim 1627 Reviews

Konuyu değerlendir: Azeri Kizi Gunel - Daglar Vazgechtim

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1627 kez incelendi.

alonehc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1250
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    907
    @alonehc

Standart Azeri Kizi Gunel - Daglar Vazgechtim

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Azeri Kizi Gunel - Daglar Vazgechtim

Kategori: Azeri Video Klipler

Konuyu Baslatan: alonehc

Cevaplar: 3

Görüntüleme: 1627

Her şey bir tebessüm kadar uzak..

Tebessüm mü..?

Oda yere düşen bir kristal gülün çıkardığı sesi resme yansıtan ressamın elinde..!

Kod:
    2566342 . ... ... .. .. .. ... All Legal And İllegal Right Reserved..!

Revane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    38
    Konular
    1219
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1000
    @Revane

VAY BE AZERİBAYCANDAN İBO GÜNELİ TÜRKÜYEYE GETİRENDE DAHA DİDEM DİDEM DİYORDU O CILIZ SESİYLE ŞİMDİ BİR ÇİÇEK ALIP İBONUN YANINA ZİYARETİNDE GİTTİMİ ACABA ÖNCELERİ GÜNEL AZERİBAYCANI TÜRKÜYEDE TEMSİL ETDİYİ İÇİN GURUR DUYORDUM ŞARKILARINI ÇOK DİNLİYORDUM QANLI 20 YANVAR GÜNÜ AZERİBAYCANIN MATEM GÜNÜ SAYILAN AZERİBAYCANIN YAS TUTTUĞU GÜNÜ AZERİ KIZI GÜNEL TÜRKÜYE KANALINDA SEDA SAYANIN CANLI PROGRAMINA BİZİM VATAN ÜAERİNDE ŞEHİTLERİMİZİN ÜZERİNE DÜZDÜYÜMÜZ KIRMIZI KARANFİLLERİ KULAĞINA SAÇINA TAKIB DSAHNEDE CANLI CANLI ŞARKI SÖYLEDİYİNİ DUYUNCA VE GÖRÜNCE ŞOK OLDUM ŞAXSEN BENİM İÇİMDE BİR ŞEYLER KIRILDI AZERİBAYCANIN METBUAT DERGİLERİNE VERDİYİ XEBER İSE GÜNELDEN SADECE BU OLDU ÜZÜR UNUTMUŞAM 20 YANVAR GÜNÜ OLDUĞUNU BU CEVAB YETERLİMİ BİLMİYORUM AMMA HER NE OLURSA OLSUN İNSAN BÖYLE BİR GÜNÜ UNUTA BİLİRMİ YA DEMMEKİ İNSANI PARA PUL YAŞADIĞI YAŞAM ÖLKE DEYİŞDİRE BİLİYORMUŞ HEMDE VATANIN UĞRUNA CAN VERECEK ŞEHİTLERİMİZİ ANACAK OLAN BU GARA GÜN BAYRAMINI BİLE VAY BE ARTIK BUNA AZERİ KIZI NE KADAR DENİLİRSE ARTIK RESMEN TÜRK KIZI OLUP AZERİLERE YAN BAXAR ARTIK YAKINDA ODA OLURSA HİÇ ŞAŞMAM BELİ Kİ BÖYLE GİDERSE ODA OLACAK YA HADİ HAYIRLISI EMEKLERİNİZE SAĞLIK PAYLAŞIM İÇİN TEŞEHKÜRLERRR)(

alonehc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1250
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    907
    @alonehc

Söylediklerinize bir şey diyemem tabî ki ama son satırlarda dikkatimi çeken bir şey var "artık türk kızı olmuş" sanki o kanlı günde türkler anti parantez ki azerilerde türkdür bizler yas tutmuyor musuz veyaa o günü sanki bizler bilmiyor muşuz gibi bi anlam uyandırdı bende umarım ne demek istediğimi anlmışsındır..."
    Her şey bir tebessüm kadar uzak..

Tebessüm mü..?

Oda yere düşen bir kristal gülün çıkardığı sesi resme yansıtan ressamın elinde..!

Kod:
    2566342 . ... ... .. .. .. ... All Legal And İllegal Right Reserved..!

Revane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    38
    Konular
    1219
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1000
    @Revane

evet anladım zaten iki devlet bir milletiz canımız neyse kanımızda odur sadece ben bir azeri kızı olarak azeri kızı günelin öyle bir kara bayramızı unutmağı zoruma getti ona öfkem hala var deye bilirim)))))ben o kelimeyi o anda kulanmışdım ben azeribaycanlıyım ve yeddi senedir türküyede yaşayıram türkle evlendim türküyeye gelin geldim bu benim doğma dilimi vatanımın kara gününü unutum anlamına gelmiyor amma demi her ne olursa olsun insan nereye giderse getsin vatanınıda yüreğinde götürüyor umarım benimde dediklerimi yanlış anlamadınız yoksa türk azeri miletinin ayırt etmem azeri kızı günelin dediyi gibi biz iki devlet bir miletiz neyse konu kapansın)))))

Etiketler