Iki gün önce ki yaklasik 100 konu silinmesi olayini arstirdim sonuc: Serverin yer degismesinden dolayi yedeginde sabah alinip gece o yedegin yüklemesidir. Acikca söylemek gerekirse sabah yedek almislar ve gece severin yerini degistirmisler, Bu sabahtan geceye olan zaman zarfinda eklenen konularinin hepsi tamamen silinmis olup geri gelmeyecekdir.Cünkü serveri yeri degisilirken site tamamen silinir yeni yerine getirildiginde sitenin yedegini teklrar

Bu konu 1664 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
Konularin Silinmesi Hakkinda! 1664 Reviews

Konuyu değerlendir: Konularin Silinmesi Hakkinda!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1664 kez incelendi.

Azeribalasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3529
    Beğendikleri
    129
    Beğenileri
    32
    Tecrübe Puanı
    100
    @Azeribalasi

Standart Konularin Silinmesi Hakkinda!

Iki gün önce ki yaklasik 100 konu silinmesi olayini arstirdim sonuc: Serverin yer degismesinden dolayi yedeginde sabah alinip gece o yedegin yüklemesidir.

Acikca söylemek gerekirse sabah yedek almislar ve gece severin yerini degistirmisler, Bu sabahtan geceye olan zaman zarfinda eklenen konularinin hepsi tamamen silinmis olup geri gelmeyecekdir.Cünkü serveri yeri degisilirken site tamamen silinir yeni yerine getirildiginde sitenin yedegini teklrar eklerler.Buda demekdir ki yedek alinan zaman icerisinde ki konular sadece eklenebilmisdir.Konulari silinen arkadaslardan kendi adima özür dilerim.Insallah böyle seyler tekrar yasanmaz dilegiyle. Anlayisinizi bekliyorum.
    Sayqilarimla...

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Konularin Silinmesi Hakkinda!

Kategori: Azeribalasi Forum ve Radyo Kuralları, Öneriler, Duyurular, Sorular

Konuyu Baslatan: Azeribalasi

Cevaplar: 1

Görüntüleme: 1664

Dünyanin En Büyük Azeri Mp3 Arsivi. www.azeribalasi.com

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    754
    @Vuslata Hasret

Olur Böyle vakıa lar... Sen silmedinya..Teknik bir arıza..benimde çok mesajım silinmiş..ama önemli değil yeniden yazarız..
    Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler