ıÜüAtatürk'ün Neden Gece Çekilmiş Resimleri Yoktur Atatürk fotoğrafları ile ilgili bu ilginç detayı biliyor muydunuz? Atatürk fotoğraflarından oluşan ciddi arşivini açan yazar Hanri Benazus ulu önderin çoğu hiç görülmemiş konuklarını Atatürk'ün yaşadığı yıllara doğru yolculuğa çıkartıyor çalışmalarını AA muhabirinin sorularını yanıtlarken "Atatürk'ün fotoğrafını almak için günü birlik Amerika'ya bile gittim. 1921'de Atatürk'le röportaj yapan gazeteci vardı. 1984 yılında haber geldi hemen

Bu konu 1692 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Atatürk'ün Neden Gece Çekilmiş Resimleri Yoktur 1692 Reviews

Konuyu değerlendir: Atatürk'ün Neden Gece Çekilmiş Resimleri Yoktur

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1692 kez incelendi.

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Yeni Atatürk'ün Neden Gece Çekilmiş Resimleri Yoktur

ıÜü
    Atatürk'ün Neden Gece Çekilmiş Resimleri Yoktur

Atatürk fotoğrafları ile ilgili bu ilginç detayı biliyor muydunuz?

Atatürk fotoğraflarından oluşan ciddi arşivini açan yazar Hanri Benazus ulu önderin çoğu hiç görülmemiş konuklarını Atatürk'ün yaşadığı yıllara doğru yolculuğa çıkartıyor çalışmalarını AA muhabirinin sorularını yanıtlarken "Atatürk'ün fotoğrafını almak için günü birlik Amerika'ya bile gittim. 1921'de Atatürk'le röportaj yapan gazeteci vardı. 1984 yılında haber geldi hemen gittim aldım" diye konuştu.
    ATATÜRK'ÜN HİÇ GECE FOTOĞRAFI YOK
    Atatürk'ün fotoğraflarına dair ilginç bir ayrıntıya da dikkati çeken Benazus Atatürk'ün kapalı yerde magnezyum çubukları yanardı öyle fotoğraf çekilirdi. Atatürk'ün de gözleri rahatsız olduğu için kapalı alan fotoğrafı çok çok azdır ve gece fotoğrafı hiç yoktur" diye konuştu.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Atatürk'ün Neden Gece Çekilmiş Resimleri Yoktur

Kategori: Atatürk İçin Söylenenler

Konuyu Baslatan: ŞiMaL

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1692

Etiketler