Biz gönüllüyüz biz öğretiriz kampanyası Türkiye’de milyonlarca özürlü vatandaşımız bulunmakta ve yerel yönetimlerin sosyal hayatın temel alanları olan “eğitim, sağlık, iş, kültür ve spor gibi… Türkiye’de milyonlarca özürlü vatandaşımız bulunmakta ve yerel yönetimlerin sosyal hayatın temel alanları olan “eğitim, sağlık, iş, kültür ve spor gibi bütün bu alanlara özgü birçok sorunun çözümü konusunda da gayret sarf etmelerini gerekmektedir. Bizlerde ilçemizde yaptığımız uzun araştırmaların

Bu konu 1313 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
Biz Gönüllüyüz 1313 Reviews

Konuyu değerlendir: Biz Gönüllüyüz

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1313 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    753
    @Vuslata Hasret

Standart Biz Gönüllüyüz

Biz gönüllüyüz biz öğretiriz kampanyası
    Türkiye’de milyonlarca özürlü vatandaşımız bulunmakta ve yerel yönetimlerin sosyal hayatın temel alanları olan “eğitim, sağlık, iş, kültür ve spor gibi…

Türkiye’de milyonlarca özürlü vatandaşımız bulunmakta ve yerel yönetimlerin sosyal hayatın temel alanları olan “eğitim, sağlık, iş, kültür ve spor gibi bütün bu alanlara özgü birçok sorunun çözümü konusunda da gayret sarf etmelerini gerekmektedir. Bizlerde ilçemizde yaptığımız uzun araştırmaların sonucunda;Ümraniye’de okuma yazma bilmeyen binlerce vatandaşımız olduğu ve rakamın yarısına yakınının evinden çıkamayan binlerce engelli kardeşimiz olduğunu tespit ettik.

Onlar okula gidemedi, biz onlara gidiyoruz.

Kapı kapı gezdik, engelli kardeşlerimizi ziyaret ettik ve ilk büyük adımı atıp onlara evlerinde okuma yazma öğretmeye karar verdik. Okuma yazma öğrenmek isteyen tüm engelli kardeşlerimize, tüm eğitim ihtiyaçlarını karşılayarak yerinde, evlerinde 1 ayda okuma yazma öğreteceğiz. 100’lerin güleceği bu projeye eğitmen olarak üniversite öğrencisi veya yeni mezun gönüllüler katıldı. Her ay 100 kişilik gönüllü öğretmen ekibinin ders verdiği engelliler, okur yazarlık sınavında geçirilerek MEB. Onaylı sertifika sahibi olacak.

Başbakanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın kızları Esra Erdoğan Albayrak ve Sümeyye Erdoğan’da projeye destek vermek için basın lansmanında bizimle olacak ayrıca 1 öğrenciye evinde eğitim verecek isimler arasındadır.

Sosyal sorumluluk projelerine katkınızı biliyor ve sizi de bu projede bizlere destek olmaya davet ediyoruz.

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Biz Gönüllüyüz

Kategori: Engelliler İçin Özel Bölüm

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 2

Görüntüleme: 1313

Furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    205
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    579
    @Furkan

organzisyonu bilmiyorum ama Aydın Sarı diye bir arkadaşla görüşmüştük ,işim gereği tanışma fırsatım olmuştu ,gerçekten güzel bir emek gerek iş gerekse kişisel olarak hep destek oldum sağ oldugum sürece de olucam inşalah,dilerim kampanya büyür..

Bir gün öləcəksən, bunu bilirsən,
    Ölmək istəmirsən, çünki sevirsən.
    Sevgilin ölübsə, sən də ölürsən,
    Ölümü sevirsən, bu tamam başqa,
    Durma dostum, sən də yer ver aşka!

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    753
    @Vuslata Hasret

Teşekkürler Furkan..düşünmen bile çok şey ifade eder..

Etiketler