Nereye giderse gitsin insan sevdiklerini dostlarinida yüreginde götürürmüs,bende burada dost can dediklerimi yarali yüregimde götürüp gidiyorum,,ne kadar nereye kadar dayanabilirim bilmiyorum ama buralardan kacmam gerek arkadaslar,ALLAH,a amanetsiniz

Bu konu 5902 kez görüntülendi 18 yorum aldı ...
AYRILMA 5902 Reviews

Konuyu değerlendir: AYRILMA

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 5902 kez incelendi.

Konu: AYRILMA

Kürsat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    107
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    626
    @Kürsat

Standart AYRILMA

Nereye giderse gitsin insan sevdiklerini dostlarinida yüreginde götürürmüs,bende burada dost can dediklerimi yarali yüregimde götürüp gidiyorum,,ne kadar nereye kadar dayanabilirim bilmiyorum ama buralardan kacmam gerek arkadaslar,ALLAH,a amanetsiniz

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: AYRILMA

Kategori: Azeribalasi Forum ve Radyo Kuralları, Öneriler, Duyurular, Sorular

Konuyu Baslatan: Kürsat

Cevaplar: 18

Görüntüleme: 5902

Nazlımcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    111
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    591
    @Nazlımcan

Gardaşcan inanamıyorum, yok şaka olmalı bu. nereye gidiyorsun gitme ne olurrr!?

Evet sevdiklerinin yanında olurlar gidenler ama sevdikleri hep arar sevdiklerini bu ne kadar büyük bir eziyet inan benden iyi kimse bilemez.

Resmen sabah şokundayım. İnanamıyorum hala, inanmak da istemiyorum.

Ne olur kal üstad, kaaaaal..!

korkut76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    50
    Konular
    49
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @korkut76

sagolasin kürşat sende herzaman için bizlerin kalbindesin.gerçekten çok üzüldüm ALLAH her zaman yar ve yardimcin olun.her şey kalbince olsun.K.İ.B.

ali 76
    ali 76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

neden boyle oluyor bir anlam veremedim gecen hafta (kemal yıldırım) radyo admini arkadaşımiz giti bunun sebebini anlamış deyilim cok deyerli insanlar aramızdan ayrılıyor bunu sorgulamak lazım. yönetimdeki arkadaşların dikatine

Dygsuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3263
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1048
    @Dygsuz

Alıntı ali 76 Rumuzlu Üyeden Alıntı
    neden boyle oluyor bir anlam veremedim gecen hafta (kemal yıldırım) radyo admini arkadaşımiz giti bunun sebebini anlamış deyilim cok deyerli insanlar aramızdan ayrılıyor bunu sorgulamak lazım. yönetimdeki arkadaşların dikatine
    Buraların yabancısı değilsiniz sanırım ki birinci mesajda yönetimin dikkatine yazmışsınız.

Konular
    3263
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1048
    @Dygsuz

Bizler burada her geleni baştacı ederiz gidenlerin bazıları iş veya evlilik dolayısı ile giderler ama arada uğrayıp selam verirler.Bazıları ise forum arkası arkadaşlıkları kötü gider birbirlerine tavır koymak için forum önünü kullanır.Gelirken sessizce gelirler ama giderken arkalarında huzursuzluk bırakır giderler.

Ali 76 Yönetim olarak taklamı atmamız gerekiyor ? Forumda gelenin gidenin hesabı yapılacağına herkes kendikendine kendi muhabesini yapsın.Herkes işine baksa forum bugün dahada ilerilerde olurdu.Yada birilerini korumak adına birilerinmi uzaklaştırmakmı gerekiyor ? Bilgisayar kullanabilen, foruma girebilen,yazı yazabilen olgun davranmayı,her görüşten insanın olduğunu düşünerek olaylara ılımlı bakmayı yeri geldiğindede başkasının ardına sığınmadan efendice kendini savunmayı bilmeli.Birazda söyleyeceğinizi değide duyacağınızı düşünün,forum bir kaç kişi ile yaşamaya çalışıyor.Eleştirmek en kolay iş.İcraat nerede ?

Konular
    3263
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1048
    @Dygsuz

Kürşat forum önünde bir olay olsa bilirdim ama sanırım özel yaşantınla ilgili yada özel düşüncelerin var.Düşüncene saygı duyarak seni herzaman aramızda görmek istediğimi bilmeni isterim.

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

kursat abim senin ayrilma kararina cok uzuldugumu soylemek isterim
    kendi adima seni tanimakdan cok mutluyum ama bu demek degilki tamamen seni goremiycem anlamina gelmiyor umarim gene seninle herzaman grs insallah
    sana hayatda basari saglik cok guzel bir yasam diliyorum abemcan ama lutfen bir daha dusun bizleri guzel siirlerinden mahrum etme
    bu karari sen cok zor verdin biliyorum lutfen kal herseye ragmen kal
    ama son soz gene senin tum guzellikler seninle olsun abem kib

ali76 her gidenin ardindan bu dusuncelere sahip olmayalim lutfen
    bu siteye kimler geldi kimler gitdi her gelene soruyormuyuz neden geldin diye
    ozaman gidenlerede saygi duymamiz lazim arkasindan neden nicin gibi fikirlere kapilmak bence cok yanlis insan dogar buyur yaslanir olur
    yani insanlar gelirler paylasim yaparlar ve bir sure sonrada ayrilirlar
    omur boyu azeribalasina zincirleyemeyizki kimseyi onlar giderler ama onlarin gercek dostlari sanirim onlari hic bir sekilde unutmaz herzaman kalbimizde yerleri baskadir tabi eger insanlik adina guzel seyler vere bilmisse insanlara sevgi asilamissa kalici olurlar unutulmazlar aynen kursat abim gibi kemal abim gibi bence neden nicin diye sorma arkalarinda sadece guzel dileklerini dile
    saygilar

Konular
    3263
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1048
    @Dygsuz

Alıntı Emine Rumuzlu Üyeden Alıntı
    kursat abim senin ayrilma kararina cok uzuldugumu soylemek isterim
    kendi adima seni tanimakdan cok mutluyum ama bu demek degilki tamamen seni goremiycem anlamina gelmiyor umarim gene seninle herzaman grs insallah
    sana hayatda basari saglik cok guzel bir yasam diliyorum abemcan ama lutfen bir daha dusun bizleri guzel siirlerinden mahrum etme
    bu karari sen cok zor verdin biliyorum lutfen kal herseye ragmen kal
    ama son soz gene senin tum guzellikler seninle olsun abem kib

ali76 her gidenin ardindan bu dusuncelere sahip olmayalim lutfen
    bu siteye kimler geldi kimler gitdi her gelene soruyormuyuz neden geldin diye
    ozaman gidenlerede saygi duymamiz lazim arkasindan neden nicin gibi fikirlere kapilmak bence cok yanlis insan dogar buyur yaslanir olur
    yani insanlar gelirler paylasim yaparlar ve bir sure sonrada ayrilirlar
    omur boyu azeribalasina zincirleyemeyizki kimseyi onlar giderler ama onlarin gercek dostlari sanirim onlari hic bir sekilde unutmaz herzaman kalbimizde yerleri baskadir tabi eger insanlik adina guzel seyler vere bilmisse insanlara sevgi asilamissa kalici olurlar unutulmazlar aynen kursat abim gibi kemal abim gibi bence neden nicin diye sorma arkalarinda sadece guzel dileklerini dile
    saygilar

Doluyum ama bir şey yazmayacağım.Burada emeği olan insanın eleştirisini dikkata alırım.HERKES KENDİ İŞİNE BAKSIN.

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

seni anliyorum ablacim nediyelimki bende sasirmis haldeyim
    sonucta koskoca insanlariz kemal abim gidecekmis gitdi onca yalvarmalarimi
    es gecti demekki gidecekmis ben acik sozlu oldugum icin icimden gecenleri kendimi bi seklide tutamam yazarim ne olcaksa olsun gibi yani

ali 76 sana bir sorum olcak sen bana radyoda emine ben sana cok kirildim demisdin
    bende seni kemal abi sanmisdim ben sana okadar kemal abi lutfen dedim peki sen neden kimligini hala aciklamiyorsun bana sen kimsin allah askina kemal abimisin yoksa baska bir kisimisin sen anlamis degilim ben bunu ?????

Etiketler