Umudumu Kaybettim! Hükümsüzdür… Artık ekmek kırıntısı kadar bile umudum kalmadı. Nietzche, umut en büyük cinayettir, der, haklıymış! Yeterince sabır göstermediğimi hiç kimse iddia edemez, bekledim. Yeterince bekledim… Ama geçen her gün beni haksız çıkarmak istercesine hep karşıma dikildi. Takvimimden kopan her sayfa biraz daha kabullendirdi bu gerçeği zihnime çaka çaka; olmayacak! Aslında olamayacağını ben de biliyordum. Ama küçük bir umut sabırla bekledim durdum. İple çekiyordum

Bu konu 934 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
Umudumu Kaybettim! Hükümsüzdür… 934 Reviews

Konuyu değerlendir: Umudumu Kaybettim! Hükümsüzdür…

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 934 kez incelendi.

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

Standart Umudumu Kaybettim! Hükümsüzdür…

Umudumu Kaybettim! Hükümsüzdür…

Artık ekmek kırıntısı kadar bile umudum kalmadı. Nietzche, umut en büyük cinayettir, der, haklıymış! Yeterince sabır göstermediğimi hiç kimse iddia edemez, bekledim. Yeterince bekledim…

Ama geçen her gün beni haksız çıkarmak istercesine hep karşıma dikildi. Takvimimden kopan her sayfa biraz daha kabullendirdi bu gerçeği zihnime çaka çaka; olmayacak!

Aslında olamayacağını ben de biliyordum. Ama küçük bir umut sabırla bekledim durdum. İple çekiyordum hafta sonlarını, içtiği bir litre koladan iki litre bedava çıkmışçasına sevinecektim gerçekleştiğinde, nasılda hayal ediyordum, anlatamam…

Ve artık anladım, olmadı olmayacak. O anı hiç göremeyeceğim. O duyguyu hiç tadamayacağım. Güvendiğim dağların karları çoktan eridi bile. Artık boşuna beklemenin bir anlamı yok. Kapat gözlerini, çek fişi…

Mourinho bile yapamadıysa eğer olmadı olmayacak, Barcelona’yı hiçbir takım layıkıyla oynayıp yenemeyecek…

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Umudumu Kaybettim! Hükümsüzdür…

Kategori: Atış Serbest

Konuyu Baslatan: Emine

Cevaplar: 1

Görüntüleme: 934

mike94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    75
    Konular
    0
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @mike94

Standart Cevap: Umudumu Kaybettim! Hükümsüzdür…

bende aşk konusu sandım

Etiketler