Kız dilenirken, sokaktan genç, sağlıklı, zengin görünümlü bir adam geçti. Kızı farketmişti. Ama, belli etmemek için, dönüp bir daha bakmadı. Geniş ve lüks evine, konfor içinde yaşayan ailesinin yanına geldiğinde, çok güzel hazırlanmış bir akşam sofrası onu bekliyordu. Fakat, az sonra, gördüğü o dilenci kız aklına takıldı yeniden. Duyguları birşeylere itiraz ediyordu. Sonra, kolay yolu tercih etti ve itirazlarını Allah’a yöneltti. Böyle durumların var olmasına izin veren O değil miydi? İçin

Bu konu 1211 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Küçük Kız 1211 Reviews

Konuyu değerlendir: Küçük Kız

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1211 kez incelendi.

Aylin's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3321
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    1
    Tecrübe Puanı
    1053
    @Aylin's

Standart Küçük Kız

Kız dilenirken, sokaktan genç, sağlıklı, zengin görünümlü bir adam geçti. Kızı farketmişti. Ama, belli etmemek için, dönüp bir daha bakmadı. Geniş ve lüks evine, konfor içinde yaşayan ailesinin yanına geldiğinde, çok güzel hazırlanmış bir akşam sofrası onu bekliyordu. Fakat, az sonra, gördüğü o dilenci kız aklına takıldı yeniden. Duyguları birşeylere itiraz ediyordu.
    Sonra, kolay yolu tercih etti ve itirazlarını Allah’a yöneltti. Böyle durumların var olmasına izin veren O değil miydi?
    İçin için, O’na karşı:
    “Böyle birşeyin olmasına nasıl müsaade ediyorsun? Neden o küçük kıza yardım için birşeyler yapmıyorsun?” diye yakınmaya başladı.
    Biraz sonra, ruhunun derinliklerinden gelen şu cevabı işitti:
    “Yaptım. Seni yarattım!”

Brıan Cavanaugn / Çeviri: Cemal Karabel
    Ümit Öyküleri Kitabı/ Zafer Yayınları

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Küçük Kız

Kategori: Hikayeler

Konuyu Baslatan: Aylin's

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1211

HÜZÜNLER KALDI BENDE...

Etiketler