Beklenen gün geldi! Size Windows 8’i gururla sunuyoruz. Dün dünyanın bir çok yerinde düzenlenen tanıtım toplantılarını takiben bugün Windows 8′i satışa sunduk. http://blog.microsoft.com.tr/wp-content/uploads/windows-8_lansman-300x196.jpgSteven Sinofsky Windows 8'i tanıtıyor. Windows 8, Windows’un yeni baştan tasarlandığı, çok güzel ve kişiselleştirilmiş kullanıcı arayüzü ile kullanıcıyı herşeyin ortasında konumlayan yepyeni bir deneyim. Eğlence ve iş için tek bir cihazla harika

Bu konu 1682 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Windows baştan tasarlandı: Windows 8 1682 Reviews

Konuyu değerlendir: Windows baştan tasarlandı: Windows 8

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1682 kez incelendi.

Azeribalasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3529
    Beğendikleri
    131
    Beğenileri
    32
    Tecrübe Puanı
    100
    @Azeribalasi

Standart Windows baştan tasarlandı: Windows 8

Beklenen gün geldi! Size Windows 8’i gururla sunuyoruz. Dün dünyanın bir çok yerinde düzenlenen tanıtım toplantılarını takiben bugün Windows 8′i satışa sunduk.

Steven Sinofsky Windows 8'i tanıtıyor.

Windows 8, Windows’un yeni baştan tasarlandığı, çok güzel ve kişiselleştirilmiş kullanıcı arayüzü ile kullanıcıyı herşeyin ortasında konumlayan yepyeni bir deneyim. Eğlence ve iş için tek bir cihazla harika bir deneyim yaşayacak, isterseniz dokunarak isterseniz de fare ve klavyeyle üretebileceksiniz. Artık ödün vermeniz gerekmiyor!
    Windows 8, üretici iş ortaklarımızın sunduğu yepyeni cihazlar ve bir çok yeni uygulama içeren Windows Mağazası’nın açılmasıyla hayat buluyor.
    Windows’u yeniden tasarlarken PC deneyimini de en baştan hayal ettik ve bugün 1000’in üzerinde sertifikalı Windows 8 cihazının satışa çıktığını duyurmaktan gururluyuz. Artık herkes için bir cihaz var. Üretici iş ortaklarımız çeşitli formlarda cihazlar ürettiler. Lansman toplantımızıda sizlere bir kaçını tanıttığımız bu cihazlar arasında x86 mimarisi ile çalışan Windows 8’li ve Windows 8 Pro’lu cihazlar olduğu kadar, Windows RT ile çalışan, anında açılan ve eksta uzun pil ömürlü cihazlar da var. Kompakt cihazlar, dokunma uyumlu x86 tabletler, PC’den tablete kolayca dönüşebilen klavyesine takılabilir bilgisyarlar, ince ve hafif gibi ultrabooklar, büyük ve güçlü hepsi-bir-arada PC’ler ve yüksek çözünürlüklü ekranlar bulunuyor. Bu ürünlerin bir çoğunu reklam filmlerimizde de göreceksiniz.

Lansmanımız gerçek anlamda global aktivitelerden oluşuyor ve Facebook sayfamızda bu aktivitelerden resimleri sizinle zaman içinde paylaşacağız.
    Bugün itibariyle 140 ülkede Windows kullanıcıları işletim sistemlerini Windows 8’e yükseltebilecek. Ocak 2013 sonuna kadar geçerli olacak kampanya çerçevesinde, Windows XP, Windows Vista veya Windows 7 kullanıcıları, yeni Windows 8 Pro’yu sadece 79TL’ye indirerek mevcut bilgisayarlarının işletim sistemlerini güncelleyebilecekler. 2 Haziran 2012 ve 31 Ocak 2013 tarihleri arasında Windows 7’li bilgisayar satın almış kullanıcılar ise
    [Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
    adresinden sunulan Windows Yükseltme Teklifi ile 29 TL’ye Windows 8 Pro’yu indirebilecekler.
    Sizlere Windows 8’i sunmaktan heyecan duyuyoruz. Windows 8 ve Windows 8 cihazları hakkında daha detaylı bilgi için Windows.com.tr’ yi ziyaret edebilirsiniz.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Windows baştan tasarlandı: Windows 8

Kategori: Mobil İşletim Sistemleri

Konuyu Baslatan: Azeribalasi

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1682

Dünyanin En Büyük Azeri Mp3 Arsivi. www.azeribalasi.com

Etiketler