ihanet Sözleri Kısa ihanet Sözleri Güzel ihanet Sözleri İhanet ve aldatılma ile ilgili en güzel ihanet sözlerini bu sayfamızda bulabilirsiniz. İhanet bir insana yapılan en kötü şey olsa gerek, herhalde ondan başka hiç bir şey insanı bu kadar üzemez. Seni Okadar Çok Sevdimki Damarlarımda Kandın Seni Okadar çok benimsedimki ihanetin Tabutumda bir dua Oldu sessizce. Yagan Yağmurlarda ismini yazdım buğulu camlara göz bebeklerimde hayalini izledim sessizce ve aklımdan gitmedi ihanetinin

Bu konu 2104 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
ihanet Sözleri Kısa ihanet Sözleri Güzel ihanet Sözleri 2104 Reviews

Konuyu değerlendir: ihanet Sözleri Kısa ihanet Sözleri Güzel ihanet Sözleri

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2104 kez incelendi.

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

Standart ihanet Sözleri Kısa ihanet Sözleri Güzel ihanet Sözleri

ihanet Sözleri Kısa ihanet Sözleri Güzel ihanet Sözleri

İhanet ve aldatılma ile ilgili en güzel ihanet sözlerini bu sayfamızda bulabilirsiniz. İhanet bir insana yapılan en kötü şey olsa gerek, herhalde ondan başka hiç bir şey insanı bu kadar üzemez.

Seni Okadar Çok Sevdimki Damarlarımda Kandın Seni Okadar çok benimsedimki ihanetin Tabutumda bir dua Oldu sessizce.

Yagan Yağmurlarda ismini yazdım buğulu camlara göz bebeklerimde hayalini izledim sessizce ve aklımdan gitmedi ihanetinin bedeli sensiz gecelerimde lanetim sana!

bir gülüşün içime serilirdi baktığında dünyalar benim olurdu yanında 1 ihanetin bedeli bitirdi bendeki beni!

ömrümden yıllar geçsede aşkların en güzelini şu garip hayatımda hissetsemde senin ihanetin kalbime kazınmış bir kere sevemez bu yürek kimseyi bile bile..

Eyy Sevgili! ihanetinin bedeLi Kalbimdeki Cehennem OLcak Bunu Unutma!

aldatanı aldatmak bir zevktir!!!!! ama seveni aldatmak ise gerileri şerefsislere aittir

Kır Kalbimi Gönlün Olsun, Al Herseyim Senin olsun…Simdi Baska Kollardayim, Buda Sana “KAPAK OLSUN”

Ben Aldatılsamda Gururumla Çıktım Yola, Sen Beni Aldatsanda Gururun Ayaklarımın Altında…

Aldatılmak Varsa Aşk da Bütün İhanetler Başlar Yavaşça…

beni Seni ihanet için aldatmak için sevmedim, Seni Bütün ihanetlerden Adiliklerden korumak için sevdim Aşkım…

Ne Aldatmak Yakışır Bana Nede Aldatılmak Yakışır Benliğime

Yaşanan her Seneyi Sana ihanetinin Bana vermiş Olduğu Acılar Şeklinde Yolluyorum Umarım Sende Benim yaşadığım o ezik Duyguları ömür boyunca yaşarsın!!!

Olmayan Bir Sevdanın, Olmayacak Bir Hikayenin Yazılmaması Gereken Kelimeleri Olmuşuz Seninle…

Son Elvedayı kaldırmaz Ne Kalbim, ne de sana katlanmış Kalbim, hadi Çek Git Bırak ihanetini bana Alıştım yalan Aşklara!!!

Gitsem uzaklarada ihanetin aklımda kalıcak!!! unutmak istesemde her gözyaşım beni aldatışlarını hatırlatacak!!!

Yazların kışa Dönüştüğü, Güneşin Yağmurlarla Döküldüğü Bir Hikaye Bizimki Adı İHANET!!!

Sana yeni bir Hayatta Bol ihanetli Mutlu Dakikalarında Aldtılmanın vereceği Hüznü Armağan Etmek istiyorum Sadece Benim yaşadıklarımı Yaşa ki Sende Anla Sevenin halini, ihanetin Çilesini!!!

Hayatımın tek Baharı Ol isterdim Sadece Seninle Yeşil Umutlar içinde yaşamak Seninle beyaz Bulutların üstünde hayallerimizi yakalamak isterdim, ihanetin sürüklediği Karanlık Kuyularda boğulmak bize göre değildi…

her Gece Yıldızları izlerim Soğuk Odamda ve Her Gece Kayan Yıldızlar Bir ihanetin daha imzasını atar Yaşananlara…

Bir film gibi yaşadık güldük, ağladık, sevdik ama sevilemedik hep yalanlar içinde sahte gülücüklerin kurbanı olduk ve her gülücükte ihanetin gelişini habersizce izledik şimdi Aldatılanlar Sınıfındayız…

Ne Zaman Mutlu Bir Hayal Kursam O Hayaller Yağan Yağmurla Gidiyor, Ne Zaman Bir Güneşe Baksam Güneş Her An Batacak Gibi Duruyor, Ne Zaman Mutlu Bir Aşık Görsem Sonu ihanettir Biliyorum..

merhaba Diyerek Başladığımız Aşk Serüveni Elveda Diyerek Bitmek üzere Son Noktayı ihanetin Kalemi Yazıcak ve bu aşk sayfasıda Senin Sayende Kapanacak!!!

ihanet karaktersizliği gösteren bir olgudur insanın içinde…

Ölüm Bu kadar yakın olmamıştı bana mutluluklar artık dökülüyor yavaşca, bana bıraktığın tek hatıra kefenimin yanındaki ihanetin acısıdır..

Aşk 2 Kişiliktir, 3.’sü ihanet Sebebidir.

Sen bana ihanet ettin mutlu oldun ben ise ihanetinle yalnızlıklar içinde ağlamayı öğrendim Mutlu ol şimdi.

Gözyaşlarım Durmaz Akar Su misali, kalbim Atmaz Oldu Yalnızlık Sonum Oldu En Kötüsüde hepsinin Adı ihanet Oldu…

Yaşanan Anıların hatrına ihaneti bırakma bana, belki istesen severdin benim gibi kaçış olmazdı sonun benim dünyamda, şimdi bıraktın gittin ihanetin acılarıyla..

ihanetin Dikeni Sonunda Yaktı Kalbimi, Mutlu ol yalancı Sevgili…

Aşk Sevgi Cümleleriyle başlar, ihanetin verdiği sahte anılarla biter..

ihanet sevilmeyeni değil sadece sevenleri ağlatır..

Bir Mutluluğun Gözyaşlarıyla Bulandığı tek Sondur ihanet

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: ihanet Sözleri Kısa ihanet Sözleri Güzel ihanet Sözleri

Kategori: Güzel Sözler ve SMS Mesajları

Konuyu Baslatan: Emine

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 2104

Etiketler