Hay Allah! Japon`un biri Rize`de bir kahveye girmiş ve herkese kafa tutmuş: - Var mı aranızda delikanlı, varsa çıksın dışarı. Temel kapıya doğru yürümüş: -Çıkıyorum ulan, görelim bakalım erkekliğini. Birkaç dakika sonra Temel ağzı burnu dağılmış bir vaziyette kahveye geri dönmüş. Peşinden de Japon kasılarak içeri girmiş. Temel`i göstererek: - Ona Toyokumi ustanın `katakori` tekniğiyle vurdum... Ertesi gün Japon yine gelmiş. Yine meydan okuma. Yine Temel`den rest. Ve birkaç dakika

Bu konu 2812 kez görüntülendi 9 yorum aldı ...
japon & Temel süpper bi fikra :))) 2812 Reviews

Konuyu değerlendir: japon & Temel süpper bi fikra :)))

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2812 kez incelendi.

Apancene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    716
    @Apancene

Standart japon & Temel süpper bi fikra :)))

Hay Allah!

Japon`un biri Rize`de bir kahveye girmiş ve herkese kafa tutmuş:

- Var mı aranızda delikanlı, varsa çıksın dışarı. Temel kapıya doğru yürümüş:

-Çıkıyorum ulan, görelim bakalım erkekliğini. Birkaç dakika sonra Temel ağzı burnu dağılmış bir vaziyette kahveye geri dönmüş. Peşinden de Japon kasılarak içeri girmiş. Temel`i göstererek:

- Ona Toyokumi ustanın `katakori` tekniğiyle vurdum... Ertesi gün Japon yine gelmiş. Yine meydan okuma. Yine Temel`den rest. Ve birkaç dakika sonra kapıda yine ağzı burnu dağılmış bir Temel ve peşinden de Japon kasılarak içeri girmiş Temel`i göstererek:

- Ona Kuyotomi ustanın `Kihotomi` tekniğiyle vurdum. Ertesi gün aynı hikaye: Dayak yemekten ayakta duramaz hale gelmiş Temel ve her gün değişik stil kullanan Japon:

- Ona Toyhama`nın `kimanto` tekniğiyle vurdum.

- Ona Tiyotoki`nin `kohimato` tekniğiyle vurdum. Bu böylece bir hafta devam etmiş. Ve sekizinci gün Japon yine kahveye gelip, herkese kafa tutmuş. Yine Temel dışarı çıkmış. Birkaç dakika sonra herkes suratı dağılmış bir Temel beklerken bu defa Japon her tarafı kanlar içinde kapıda belirmiş. Temel de hemen arkasından girmiş içeriye, Japon`u göstererek gülümsemiş:

- ONA TOYOTA`NIN KRİKOSUYLA VURDUM...:p

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: japon & Temel süpper bi fikra :)))

Kategori: Komik Yazılar Ve Fıkralar

Konuyu Baslatan: Apancene

Cevaplar: 9

Görüntüleme: 2812

Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    716
    @Apancene

Standart temel amerikaya savaş açarsa

Temel, Amerikanin durduk yerde Irak`a saldirmasindan rahatsiz olmustur. Bir yolunu bulup baskan Bush`a telefon eder:'Alooo! Ben, Temel olarak size savas acayrum haberunuz olsun!'
    Bush, gulerek yanitlar:'Hehehe...kac kisilik bir ordun var ki?'
    Temel dusunur:'Hmmm...kayinpirader Idrus, halaogli Tursun, kaavedeki arkadaslar...' ve yanit verir: '9 kisidur daa!'
    Bush icinden kis kis guler ve ciddi olmaya calisarak:'Temel bey, sizin 9 kisilik ordunuza karsilik Amerikan ordusu tam 2 milyon askerden olusmaktadir!' der.
    'Hmmm...' der Temel:
    'Sizu pir sure sonra arayacagum.'Aradan birkac gun gecer ve Temel, Bush`u yeniden arar:'Baskan, savas ilanimuz gecerlidur. Bir miktar ekipman hazirladuk size karsi!'
    Bush, ilgiyle sorar:
    'Neymis bunlar?' 'Hacan, bizim Tursun`un tiraktoru, benim cakaralmaz tufek bi de kavedeki arkadaslardan birinin bicerdoveri...'Bush guler:'Iyi ama benim tam 150 bin tankim, 30 bin ucagim ve 10 bin askeri gemim var! Haaa, ayrica bu arada askerlerimizin sayisi da 3 milyon oldu!'
    Temel yeni gelisme karsisinda biraz sikilmistir:
    'Tamam, bir muddet sonra sizu yeniden arayacagum.'Birkac hafta sonra Temel, Bush`u yeniden arar:
    'Baskan, savas ilanumuzu ceri alayrum.'
    Bush merakla sorar:
    'Neden?'
    Temel, moralsiz bicimde yanitlar:
    -Cenevre anlasmasinu incelemisuzdur. 3 milyon savas esirini barinduracak yerimiz yoktur!

Dygsuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3263
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1050
    @Dygsuz

ikiside güzel fıkralar,işte hep bahsettiğim karadeniz insanının hoşgörüsü bu.

"ona toyota`nın krikosuyla vurdum" japoncuğu kendi silahı ile vurmuş,ayılınca bir türke üstelik bir karadenizliye asla kafa tutmamayı öğrenmiştir

Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    716
    @Apancene

Heya ablam aynen katılıyom aybalam ,watan ne yorum yazarlar merak eyleyem :p

Watan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    151
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    597
    @Watan

Temel kardaşum üç kere laz taktiyiyle kawgaya dewam etmiş üçündede dayak yemuş daa. Bakmışki alt edemiyor türklerin meşhur ATA SPORU taktiyini dewreye sokmuş.
    BENCE KAZMA SAPI BULAMAMIŞ DİYE KRİKOYLA WURMUŞ.

Aybalam76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    479
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @Aybalam76

Çok güzel fıkralar bunlar apencene yaman gülmüşüm vallaha . Tam bir karadenizli düşüncesi iki fıkrada da.

ONA TOYOTA`NIN KRİKOSUYLA VURDUM...
    Süper bir japon tekniği bulmuş Temel.

Cenevre anlasmasinu incelemisuzdur. 3 milyon savas esirini barinduracak yerimiz yoktur!
    Yav savaşı kazanacağı kesin de esirleri nerde barındıracak. hemde tam 3 milyon esir..Hemde traktörle,biçerdöverle,bide uzun menzilli nokta atışı yapan ÇAKARALMAZLA Gelde gülme
    Konu Aybalam76 tarafından (07.01.2009 Saat 20:30 ) değiş;tirilmiş;tir.
    Kralların taçları beni bağlar büyümü
    Orduları açamaz gönlümdeki düğümü
    Saraylarda süremem dağlarda sürdüğümü
    Bin cihana değişmem şu öksüz TÜRKLÜĞÜMÜ..

Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    716
    @Apancene

dygusuz ablam iyi eklemiş ikiside güzel fıkralar,işte hep bahsettiğim karadeniz insanının hoşgörüsü bu. evet ablam aynen öyle watan, aybalam Dostlar yorumlarınız içinde saolun

Aybalam76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    479
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @Aybalam76

Yaff tekrar okudum bunu ben çok güzel ya yine güldüm ben bayagi. İçimizde Karadenizli yok demi arkadaşlar, süper teknikleri varda.
    Kralların taçları beni bağlar büyümü
    Orduları açamaz gönlümdeki düğümü
    Saraylarda süremem dağlarda sürdüğümü
    Bin cihana değişmem şu öksüz TÜRKLÜĞÜMÜ..

Il_ke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    21
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    605
    @Il_ke

emeğne sağlık forumdaşım güzel fıkralardı.sabah sabah okuyup güne gülerek başlamak güzel oluyor.allahda seni güldürsün her zaman
    SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR..

BİZ BU VATANI,MİLLETİ VE BAYRAĞI KARŞILIKSIZ SEVDİK
    .