Federasyon'dan gelen bu yayın payı, aynı gün bazı alacaklılar tarafından çekildi. Kulübün paranın yattığından haberi oldu ama iş işten geçmişti. Galatasaray maçında hakemin bariz hatalarıyla Süper Final'de ağır bir yara alan Beşiktaş'ın, bir darbe daha yediğini öğrendim. Şaşkınlık içinde kaldım. Şöyle ki; Türkiye Futbol Federasyonu yayın payı olarak geçtiğimiz günlerde Beşiktaş'ın hesabına 6.5 milyon Lira yatırıyor. Ancak kulübün henüz haberi olmadan alacaklılar bu parayı kuruşuna kadar

Bu konu 958 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Beşiktaş'ın başı büyük dertte 958 Reviews

Konuyu değerlendir: Beşiktaş'ın başı büyük dertte

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 958 kez incelendi.

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Standart Beşiktaş'ın başı büyük dertte

Federasyon'dan gelen bu yayın payı, aynı gün bazı alacaklılar tarafından çekildi. Kulübün paranın yattığından haberi oldu ama iş işten geçmişti.

Galatasaray maçında hakemin bariz hatalarıyla Süper Final'de ağır bir yara alan Beşiktaş'ın, bir darbe daha yediğini öğrendim. Şaşkınlık içinde kaldım. Şöyle ki;

Türkiye Futbol Federasyonu yayın payı olarak geçtiğimiz günlerde Beşiktaş'ın hesabına 6.5 milyon Lira yatırıyor. Ancak kulübün henüz haberi olmadan alacaklılar bu parayı kuruşuna kadar hesaplarına geçiriyor.

Çark dönecekti ama...

Borçlularıyla anlaşma yoluna giden ve yeniden yapılandırma çalışmalarıyla kulübü düzlüğe çıkarmaya çalışan bir Beşiktaş yönetimi var. Kendilerini tebrik ediyorum. Eğer bu yükle para ellerine geçseydi, muhtemelen yapılandırdıkları borçlar için kullanacaklar ve çark dönecekti.

Alacaklılar uyanık davrandı

Ne var ki insiyatif onların eline geçmedi. Bankaya yatan 6.5 milyon lira, dağıtımını Beşiktaş yapmadan 'uyanık davranan' alacaklıların eline gitti. Herkesin bildiği gibi Beşiktaş zor günlerden geçiyor. Fikret Orman ve yönetimine Allah sabır versin. Tüm camianın arkalarında olmaları lazım. Bir de dava konusu var. Kulübe açılmış 250 yakın alacak davası var. İçlerinde futbolcular da var çeşitli tedarikçiler de.. 100 milyon liralık bir haciz tehdidi de kapıda duruyor. Benim tavsiyem; muhalefetiyle-iktidarıyla tüm Beşiktaş bir silkelensin ve ortak paydada buluşsun. Ortak payda nedir? Tabi ki Beşiktaş. Yazık olmasın bu kulübe..

Çete'nin tümü satılacak para yine onlara gidecek

Beşiktaş'ın Portekizli futbolcuları satılacak. Bunu biliyoruz. Ancak sadece Almeida, Quresma veya Simao değil, taraftarlar üzülecek biliyorum ama iyi para veren bulunursa Fernandes de gidecek. Bitmedi, buradan kazanılacak para nereye gidecek biliyor musunuz? Yine bu futbolcuların alacaklarına! Maalesef kulüpte durum böyle. 'Çete'nin satışından gelecek para yine 'Çete' gidecek. Taraftar bunları bilsin ve yarınlarda şoke olmasın istedim

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Beşiktaş'ın başı büyük dertte

Kategori: Spor Haberleri

Konuyu Baslatan: ŞiMaL

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 958

Etiketler