Dökülen Saçlara ve Cilt İçin Faydalı Doğal Bıttım Sabunu Bıttım Sabunu ile Saç Dökülmesi ve Yağlanmasını Önleyin Arkadaşlar merhaba bıttım sabunu siirt'te yapılan özel güzellik sabunudur. saç problemlerinde etkili bir çözüm sağlıyor ben kullanıyorum ve gayet memnunun sizlerede bu konuda yardımcı olmak mahiyetinde bir tavsiyem var. eğer saç dökülmesi, saçta aşırı yağlanma, kepek sorunu, kaşıntı ve benzeri sorunlarını varsa sizlere şiddetle bıttım sabunu kullanmanızı tavsiye ederim Bıttım

Bu konu 1822 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Dökülen Saçlara ve Cilt İçin Faydalı Doğal Bıttım Sabunu 1822 Reviews

Konuyu değerlendir: Dökülen Saçlara ve Cilt İçin Faydalı Doğal Bıttım Sabunu

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1822 kez incelendi.

NeCeSeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    258
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    477
    @NeCeSeN

Standart Dökülen Saçlara ve Cilt İçin Faydalı Doğal Bıttım Sabunu

Dökülen Saçlara ve Cilt İçin Faydalı Doğal Bıttım Sabunu

Bıttım Sabunu ile Saç Dökülmesi ve Yağlanmasını Önleyin
    Arkadaşlar merhaba bıttım sabunu siirt'te yapılan özel güzellik sabunudur. saç problemlerinde etkili bir çözüm sağlıyor ben kullanıyorum ve gayet memnunun sizlerede bu konuda yardımcı olmak mahiyetinde bir tavsiyem var. eğer saç dökülmesi, saçta aşırı yağlanma, kepek sorunu, kaşıntı ve benzeri sorunlarını varsa sizlere şiddetle bıttım sabunu kullanmanızı tavsiye ederim Bıttım nedir diye sorarsanız sizlere onuda açıklıyayım yabani fıstık ağacında yetişen ufak taneli yeşil bir bitkidir. güneydoğu bölgesinde özellikle siirtte yetişmektedir. türkçe olarak bıttımın adı menengiçtir bildiğimiz gibi menengiçten kahve yapılır onunda lezzeti ap ayrıdır menengiç yaprak ve meyvesinden yağ çıkartılıp sabun üretilmektedir. sabun bir çok rahatsızlığa iyi gelmektedir. sabun en belirgin özelliği kısa sürede düzenli bir kullanımda saç dökülmesini önlemekte ve saç hücrelerini yenileyerek saçlarını sağlıklı kılmaktadır. ha unutmadan şunuda belirteyim saça olduğu gibi cildede faydaları var egzama, mantar, kaşıntı ve geçmeyen yaralara iyi geliyormuş...Alinti

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Dökülen Saçlara ve Cilt İçin Faydalı Doğal Bıttım Sabunu

Kategori: Sağlıklı Yaşam İçin

Konuyu Baslatan: NeCeSeN

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1822

Etiketler