10 Kasım 2010 Bayramda iki gün yol üstü park bedava İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSPARK’a ait yol üstü otoparklar, Kurban Bayramı’nın birinci ve ikinci günü ücretsiz olacak. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın aldığı karar doğrultusunda İSPARK, Kurban Bayramı’nın ilk iki günü, kent genelinde yaklaşık 500 noktadaki yol üstü otoparklar da ücretsiz hizmet verecek. İSPARK’a ait kapalı ve açık otoparklar ise ücretli olacak.

Bu konu 1187 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Bayramda iki gün yol üstü park bedava 1187 Reviews

Konuyu değerlendir: Bayramda iki gün yol üstü park bedava

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1187 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    757
    @Vuslata Hasret

Standart Bayramda iki gün yol üstü park bedava

10 Kasım 2010

Bayramda iki gün yol üstü park bedava

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSPARK’a ait yol üstü otoparklar, Kurban Bayramı’nın birinci ve ikinci günü ücretsiz olacak.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın aldığı karar doğrultusunda İSPARK, Kurban Bayramı’nın ilk iki günü, kent genelinde yaklaşık 500 noktadaki yol üstü otoparklar da ücretsiz hizmet verecek. İSPARK’a ait kapalı ve açık otoparklar ise ücretli olacak.

Bayram boyunca vatandaşlar her türlü şikâyetlerinde İSPARK’a 0212 274 20 20 numaralı Hizmet Hattı'ndan ulaşabilecek.

hurriyet

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Bayramda iki gün yol üstü park bedava

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1187

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler