Tüm zamanımı çalışarak geçiriyorum. Ancak çok mutluyum” 16 Ekim 2010 Cumartesi, 10:14:22 Zeytinburnu Olivium Alışveriş Merkezi’nde her hafta düzenlenen ve engelliler için organize edilen imza gününe önceki gün Ece Erken konuk oldu. HT MAGAZİN / Seçkin ŞENVARDAR Ünlü sunucu sevenleriyle bol bol fotoğraf çektirirken sohbet etmeyi de ihmal etmedi. Engelli yaşamanın zor olduğunu belirten Erken, “Benim de geçtiğimiz dönemlerde ayağımda yara çıkmıştı. Topallayarak yürüyordum. O zaman

Bu konu 1019 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Ece Erken engelliler için organize edilen imza gününe konuk oldu 1019 Reviews

Konuyu değerlendir: Ece Erken engelliler için organize edilen imza gününe konuk oldu

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1019 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    753
    @Vuslata Hasret

Yeni Ece Erken engelliler için organize edilen imza gününe konuk oldu

Tüm zamanımı çalışarak geçiriyorum. Ancak çok mutluyum”
    16 Ekim 2010 Cumartesi, 10:14:22

Zeytinburnu Olivium Alışveriş Merkezi’nde her hafta düzenlenen ve engelliler için organize edilen imza gününe önceki gün Ece Erken konuk oldu.

HT MAGAZİN / Seçkin ŞENVARDAR

Ünlü sunucu sevenleriyle bol bol fotoğraf çektirirken sohbet etmeyi de ihmal etmedi. Engelli yaşamanın zor olduğunu belirten Erken, “Benim de geçtiğimiz dönemlerde ayağımda yara çıkmıştı. Topallayarak yürüyordum. O zaman engelli arkadaşlarımızı daha iyi anlamıştım. Onların elinden tutmak gerekiyor. Hepimiz destek vermesi lazım. Yaşamlarını kolaylaştırmak için bir şeyler yapılması gerek. Ben de elimden geldiğince arkadaşlarıma destek oluyorum” dedi. Çalışmayı çok sevdiğini söyleyen güzel sunucu, “Tüm zamanımı çalışarak geçiriyorum. Ancak çok mutluyum” dedi. Hayatında kimsenin olmadığını söyleyen Erken, “Âşık olmaya zamanım yok” diye espri yaptı.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Ece Erken engelliler için organize edilen imza gününe konuk oldu

Kategori: Engelliler İçin Özel Bölüm

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1019

Etiketler