'Mum söndü' gafı Çarkıfelek'i bitirdi Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, Star TV'de yayınlanan 'Çarkıfelek' isimli yarışma programında büyük bir gaf yaptı. Erzincan'a canlı bağlantı esnasında ekranın kararması üzerine, "Onlar mum söndü mü oynuyorlar napıyorlar?" diyen Erbil büyük tepki çekti. Kanal, programı yayından kaldırmak zorunda kaldı. CNNTürk ekranlarında yayınlanan Tarafsız Bölge programına telefonla bağlanan Erbil ise "Sözlerim yanlış anlaşıldı, ben öyle bir laf etmem.

Bu konu 1991 kez görüntülendi 4 yorum aldı ...
'Mum söndü' gafı Çarkıfelek'i bitirdi 1991 Reviews

Konuyu değerlendir: 'Mum söndü' gafı Çarkıfelek'i bitirdi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1991 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    757
    @Vuslata Hasret

Standart 'Mum söndü' gafı Çarkıfelek'i bitirdi

'Mum söndü' gafı Çarkıfelek'i bitirdi

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, Star TV'de yayınlanan 'Çarkıfelek' isimli yarışma programında büyük bir gaf yaptı.

Erzincan'a canlı bağlantı esnasında ekranın kararması üzerine, "Onlar mum söndü mü oynuyorlar napıyorlar?" diyen Erbil büyük tepki çekti. Kanal, programı yayından kaldırmak zorunda kaldı. CNNTürk ekranlarında yayınlanan Tarafsız Bölge programına telefonla bağlanan Erbil ise "Sözlerim yanlış anlaşıldı, ben öyle bir laf etmem. Alevi kesimden binlerce arkadaşım var. Onları rencide edici bir şekilde bu lafı kullanabileceğim nasıl düşünülebilir? Onlar benim canım. Ağzımdan onları incitecek laf çıktıysa elbette özür diliyorum." dedi.

İSTANBUl

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: 'Mum söndü' gafı Çarkıfelek'i bitirdi

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 4

Görüntüleme: 1991

NURULLAH BAYTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    514
    @NURULLAH BAYTEKİN

Ağam..pislik pislikle gidermiş..
    Kendilerini bir halt sanan bu zavallı zümre.paranın verdiği sarhoşlukla yaptım oldu.taktiği ile her yol mubahtı bu acizlere..lakin ""taktiri ilahi tecelli etti"..
    Ağzı burnu oynayan ve terbiyeden yoksun insan müsfeteleri toplum ahlakını bozuyorlar vede gençliğe kötü örnek oluyorlardı..rabbim bu acizlerden bizi kurtardı..
    Bir zamanlar kızılbaşmısın diyen şovmen müzfettesi güneri ümit de bu kötü tanımlama yüzünden kendini mahvetmedimi..
    Bu şereften yoksun mehmet ve ali isimlerine dahi layık olmayan,,erbil soyadlı acizde mum söndü gafıyla kendini inşaallah hiç ederde gençlik ve ülke onlardan kurtulur....

Azerigüzeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    69
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @Azerigüzeli

ben zaten oldum olası bu adamı sevmemiştim çok ukala ve dengesiz biri ne konustuğunu bilmez adam sanane insanları bu şekilde yargılıosun sana biri kalkıp diomu bişeyler o kadar halt yiyosun neyse adını duyunca bile geriliorum dilerim allahtan bidaha ekranlarda görmeyiz seni...

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    757
    @Vuslata Hasret

Alıntı buzkral Rumuzlu Üyeden Alıntı
    kendisi zamanında ailesiyle cok mum söndürmüşki bu terime yabancı olmadan rahatlıkla kullanabiliyor.

yezit soyundanda bu beklenir...
    soyu kuruyacası
    Amin..
    bunların işi gücü kutsal değerlere saldırmak.

Etiketler