Makyajın da helali çıktı !!! İngiltere'de Müslüman bir işkadını, alkol ve hayvansal ürün içermeyen, ülkenin ilk "helal" makyaj ürünlerini piyasaya sürdü. Samine Akter, Reuters ajansına yaptığı açıklamada, ünlü makyaj ürünlerinin içeriklerini araştırdıktan sonra yaşadığı Birmingham'da S***** Pure Make-up'ın üretimini başlattığını belirterek, "Bir Müslüman olarak, cildime ne sürdüğümü sorguladım. Bunların, İslam dininde helal olup olmadığını öğrenmek istedim" dedi. Bazı ürünlerin, yağ

Bu konu 1363 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Makyajın da helali çıktı !!! 1363 Reviews

Konuyu değerlendir: Makyajın da helali çıktı !!!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1363 kez incelendi.

♥AneLiya♥ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    31
    Konular
    81
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    513
    @♥AneLiya♥

Standart Makyajın da helali çıktı !!!

Makyajın da helali çıktı !!!
    İngiltere'de Müslüman bir işkadını, alkol ve hayvansal ürün içermeyen, ülkenin ilk "helal" makyaj ürünlerini piyasaya sürdü.

Samine Akter, Reuters ajansına yaptığı açıklamada, ünlü makyaj ürünlerinin içeriklerini araştırdıktan sonra yaşadığı Birmingham'da S***** Pure Make-up'ın üretimini başlattığını belirterek, "Bir Müslüman olarak, cildime ne sürdüğümü sorguladım. Bunların, İslam dininde helal olup olmadığını öğrenmek istedim" dedi.

Bazı ürünlerin, yağ asitleri ve domuzlardan elde edilen jelatin içerdiğini öğrendiğinde çok şaşırdığını ifade eden Akter, birçok Müslüman kadının, hem güzel görünmek hem de inançlarına uygun davranmak istediğini söyledi.

İnternet üzerinden satış yapan Akter'in makyaj ürünleri arasında bitki özleri, mineraller, yağlar ve vitaminlerle yapılan rujlar ve göz kalemleri bulunuyor.

500'den fazla müşterisi olan Akter'in, ürünleriyle Malezya, Endonezya ve Singapur gibi uzak ülkelerde bile ilgi gördüğü belirtildi.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Makyajın da helali çıktı !!!

Kategori: Makyaj

Konuyu Baslatan: ♥AneLiya♥

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1363

Etiketler