Amerikalı ünlü yönetmen David Zucker´in çektiği, “An American Carol”da başrol oynayan Serdar Burhan Kalsın, Fenerbahçeli taraftarların gurur kaynağı oldu. Amerikalı ünlü yönetmen David Zucker’in çektiği, Kevin Farley, Jon Voight, Kelsey Grammer gibi ünlü isimlerin yer aldığı “An American Carol”da başrol oynayan Serdar Burhan Kalsın, Fenerbahçeli taraftarların gurur kaynağı oldu. Çünkü Kalsın, 1998’den beri www.antu.com üyesi ve sıkı bir Fenerbahçeli. Öyle ki, Hürriyet’ten Ayşe Arman’ın

Bu konu 1073 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Taraftarın gururu! 1073 Reviews

Konuyu değerlendir: Taraftarın gururu!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1073 kez incelendi.

bYMuH@mM£d76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    584
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    616
    @bYMuH@mM£d76

Standart Taraftarın gururu!

Amerikalı ünlü yönetmen David Zucker´in çektiği, “An American Carol”da başrol oynayan Serdar Burhan Kalsın, Fenerbahçeli taraftarların gurur kaynağı oldu.

Amerikalı ünlü yönetmen David Zucker’in çektiği, Kevin Farley, Jon Voight, Kelsey Grammer gibi ünlü isimlerin yer aldığı “An American Carol”da başrol oynayan Serdar Burhan Kalsın, Fenerbahçeli taraftarların gurur kaynağı oldu. Çünkü Kalsın, 1998’den beri
    [Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
    Üye Olmak İçin Tıklayın...]
    üyesi ve sıkı bir Fenerbahçeli. Öyle ki, Hürriyet’ten Ayşe Arman’ın yaptığı röportajda, ABD’de yaşamanın sıkıntılarını anlatırken, Fenerbahçe’ye olan özlemini de dile getiriyor. İşte Kalsın’ın sözleri: “Amcamı kaybettim, gelemedim. Annem sağlık sorunları yaşamış, ölümlerden dönmüş, haberim bile olmadı. Yeğenlerim bensiz büyüdü. Fener’in 4 şampiyonluğunu kaçırdım, 6-0 galip geldiğimiz Galatasaray maçını izleyemedim, daha ne olsun.”

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Taraftarın gururu!

Kategori: Spor Haberleri

Konuyu Baslatan: bYMuH@mM£d76

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1073

ßŶ ๓ยђค๓๓є๔