Bir şey öğrendim, Gel değişik sevah, Sen beni sev ben seni sevim, Sevdayı yaşiyah Sen benim için yan, Ben seni severah yanim dutuşiim, Klasik aşk neyse oni yaşiyah, Yada sen sevme haberin olmasın, Ben sene sevdalanıp dolaşiim, Platonik aşk neyse oni yaşiyah Sevdada oturah yiyah içah, Ele olah ki kan kusah, Tombilik aşk neyse oni yaşiyah İstersen sevdandan kendimi kesim, Sagi mi solu mi dogriyim biçim, Psikopatik aşk neyse oni yaşiyah Dur ben kerem olim sen asli, Sonumuz ele bitsin

Bu konu 1729 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
Kültürlü Aşk Yaşıyah 1729 Reviews

Konuyu değerlendir: Kültürlü Aşk Yaşıyah

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1729 kez incelendi.

SaiL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    40
    Konular
    680
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @SaiL

Standart Kültürlü Aşk Yaşıyah

Bir şey öğrendim, Gel değişik sevah, Sen beni sev ben seni sevim, Sevdayı yaşiyah
    Sen benim için yan, Ben seni severah yanim dutuşiim, Klasik aşk neyse oni yaşiyah,
    Yada sen sevme haberin olmasın, Ben sene sevdalanıp dolaşiim, Platonik aşk neyse oni yaşiyah
    Sevdada oturah yiyah içah, Ele olah ki kan kusah, Tombilik aşk neyse oni yaşiyah
    İstersen sevdandan kendimi kesim, Sagi mi solu mi dogriyim biçim, Psikopatik aşk neyse oni yaşiyah
    Dur ben kerem olim sen asli, Sonumuz ele bitsin yasli, Nostaljik aşk neyse oni yaşiyah
    Ele sevah ki gara sevda olah, Araplara benziyah gapkara olah, Gara aşk neyse oni yaşiyah
    Yalan söylemiyah hep dogru diyah, Beraber oturah beraber yiyah, Realist aşk neyse oni yaşiyah
    Birbirimize türkü söyliyah mizildiyah, Elele tarlalarda bostanlarda gezah, Romantik aşk neyse oni yaşiyah
    Kediyi gudigi(köpek) sen diye sevim, Sende horozi culugi(hindi) ben diye sev, Sembolik aşk neyse oni yaşiyah
    Gel elele tutuşup gendimizi elektirige verah, Zangir zangir titriyah,ölmiyah, Elektronik aşk neyse oni yaşiyah
    Ahırlarda komlarda bulusah, Tezek galahlarinin(yigin) dibinde oturah, Otantik aşk neyse oni yaşiyah
    Sen beni sevirsen bilirem, ben de seni, Ele puştlukları birahah hakket sevah, Adam gibi sevah sevdayi yaşiyah..

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Kültürlü Aşk Yaşıyah

Kategori: Komik Yazılar Ve Fıkralar

Konuyu Baslatan: SaiL

Cevaplar: 1

Görüntüleme: 1729

SaiL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    40
    Konular
    680
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @SaiL

Vallaa kimin yazdığını bilmiyorum ama süper yaaa..

Etiketler