http://img34.imageshack.us/img34/3820/ziyaretazeribalasi.th.jpg Sitemiz hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bu sayfaya yazabilirsiniz..

Bu konu 21771 kez görüntülendi 81 yorum aldı ...
Ziyaretci Defteri.. 4,00 21771 Reviews

Konuyu değerlendir: Ziyaretci Defteri..

5 üzerinden 4,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 21771 kez incelendi.

Sayfa 1 Toplam 9 Sayfadan 123 ... Sonuncu
    ŦєŁєรмє - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    168
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŦєŁєรмє

Standart Ziyaretci Defteri..

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Sitemiz hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bu sayfaya yazabilirsiniz..

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Ziyaretci Defteri..

Kategori: Tanışma alanı

Konuyu Baslatan: ŦєŁєรмє

Cevaplar: 81

Görüntüleme: 21771

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Ŧєℓєรмє

!!!...υğяαşмα вαвα уσяgυη...!!!

ßoşver,hep aynı masal..."Hayat ve ßen"işte hepsi bu kadar.....

Ŧєℓєรмє

вιяαz ѕєνιηç вιяαz нüzüη.

-
    - - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Merhaba...

Bir gün balkonda oturuyordum cayimi yudumlarken bir baktimki asagida biseyler oluyor birden iclerinde buldum kendimi....Merhabaydi ilk sözüm..Geldigim ilk gün beni sicak sevgi ilgi ve samimiyet dolu sözler ve ayni sekilde dostca karsiladilar ve aradan bir hayli zaman gecti bu ailenin bende bir ferdi oldum benimsedim iyi kötü aci tatli pek cok sey yasandi ama iyilik ve dürüstlük her zaman kazandi burda olmaktan mutlumuyum? evet cok mutluyum sevdigim saydigim dostlarim abi dediklerim ablam, anne gibi gördüklerim cana can katan güzel sohbetli sirin dilli arkadaslarim da oldu iyiki gelmisim burda olmanin hazzini ancak burda olan ve yasiyan bilir distan bakan göz hic bir zaman bunu algilayamaz gercekten herseye ragmen burda olmak bir ayricalik..Forum adi altinda fakat aslolan aile tadinda ki bu yerde heryerden her memleketten insanlar mevcut ve tek bir cati altinda toplandik kaynastik anlastik yeri geldi atistik yeri geldi caylar ismarladik güller yolladik sanal dahi olsa sonucta insanin ruhundan kopan isteklerin göstergesidir bunlar iyikide gelmisim iyikide tanimisim sizleri hayata dair cok dersler aldigim ,kültürüm adina bilgimi zenginlestirdigim degerli dostlar edindigim bu cati umarim hic bozulmaz birlik beraberligimiz sevgi saygi cervesinde hep böyle devam eder...Bozmak istiyenlerde cikacaktir bunlar ancak catlak duvardan sizan su misali elbirligiyle ile o catlagi kapadiktan sonra hic bir suda sizamaz..Önemli olan dayanismadir...Bu zengin rengarek mozaik umarim uzun süreli kalici olur(Bir cinar misali)Sizleri asla unutmayacagim bana kattiklariniz icin hepinize sonsuz tskler Hepinizi seviyorum iyiki varsiniz iyiki tanimisim sizleri...
    olmak bir ayricaliktir .Sitemiz su hali ile mükemmel olma yolunda ilerlemektedir inaniyorumki elbirligi ile dahada iyi olacagiz,herseyin basi ve sonu birlik beraberlik ve dayanismaya bagli sevgi ve saygi olgusuda asla unutulmamali...farkimiz tarzimiz farkimiz kalitemiz,farkimiz yüreklerimizde dostca sevgiler beslememiz..Rabbim herkesin yar ve yardimcisi olsun tüm güzellikler sizlerle olsun kötülerden ve kötülüklerden sizleri hepimizi korusun .... Sitemize emegi gecen tüm emektar dostlarima tskler bizleri böylesine bir ortam hazirladiklari icin......Sevgiler...gül tadinda ve gül kokusunda kalin...

LEYLA...

Konu - tarafından (30.09.2009 Saat 19:42 ) değiş;tirilmiş;tir.

mehmanz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @mehmanz

salam arkadashlar naslsınız

mehmanz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @mehmanz

men mehman zeynalov

hallacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @hallacı

moditör arkadaşa nasıl ulaşacağımı bilemedim o yüzden buraya yazıyorum.23 nisanda kullanmak üzere acilen şeyh şamil ,lezgi türü müziklere ihtiyacım var.yardımcı olursanız sevinirim .şimdiden teşekkürler

zahid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    515
    @zahid

siteye yeni gelenlere neden bu kadar ilgisiz kalındığını anlayabilmiş deyilim
    ilk geldiğim de selam yazdım sadece 1 kişi yanıtladı
    bu davranış benim gibi yeni gelen insanlara oldukça itici ve soğuk..
    burasıyla ilk karşılaştığımda oldukça ilgimi çekmişti Azerbeycanlı Kardeşlerimide görünce çok mutlu olmuştum. Güzel paylaşımlar olacağını düşünürken bir selamın bile yanıtsız kalması açıkçası çok üzdü beni..

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

Alıntı zahid Rumuzlu Üyeden Alıntı
    siteye yeni gelenlere neden bu kadar ilgisiz kalındığını anlayabilmiş deyilim
    ilk geldiğim de selam yazdım sadece 1 kişi yanıtladı
    bu davranış benim gibi yeni gelen insanlara oldukça itici ve soğuk..
    burasıyla ilk karşılaştığımda oldukça ilgimi çekmişti Azerbeycanlı Kardeşlerimide görünce çok mutlu olmuştum. Güzel paylaşımlar olacağını düşünürken bir selamın bile yanıtsız kalması açıkçası çok üzdü beni..
    biz azeribalasi ailesi olarak herzaman uyelerimizi basimizin ustunde tutariz
    haklisin biraz ilgisiz davranmisiz ama hemen de boyle umutsuzlaga kapilmak olmazki neyse aramiza hg sana guzel formlar diliyorum siteminde haklisin

zahid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    515
    @zahid

Alıntı Emine Rumuzlu Üyeden Alıntı
    biz azeribalasi ailesi olarak herzaman uyelerimizi basimizin ustunde tutariz
    haklisin biraz ilgisiz davranmisiz ama hemen de boyle umutsuzlaga kapilmak olmazki neyse aramiza hg sana guzel formlar diliyorum siteminde haklisin
    hb.
    teşekkürederim

eVe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    34
    Konular
    315
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    570
    @eVe

süper bi forum gerçekten çok iyi ama daha da iyi olabilir azeri kültürünü daha yakından tanımama sebep oldu ve müziklerden inanılmaz bi arşiv yaptım sayenizde aferin böyle devam edin kutlarım sizi ...

azeri_qızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    32
    Konular
    258
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    534
    @azeri_qızı

meRhaßaLaR.. araNıza yeNi katıLdımm.. ve ßurDa oLdugum içiN çoooq mutLuyuM.. daHa önceLeri misaFir oLaRak geLioRdum ama ßaqTım ki oRTam süPeR ßenDe bu aiLenin içiNde oLmak isTediGiMe kaNaaT geTiRdiM.. iYi foRumLaar. GüSeL paYLaŞımLaR.. (:

Sayfa 1 Toplam 9 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Etiketler