https://www.youtube.com/watch?v=HCc2QYpKQxc Küresel çetenin savaş alanlarında SİVİL TOPLUM KURULUŞU / İNSANİ YARDIM vb. adıyla ortaya saldıkları bir çok terör kuruluşu olduğu artık biliniyor. Son örneği Suriye’deki Beyaz Miğferler adlı kuruluş. (White Helmets) Aslında Suriye el Kaidesi ile yakından ilişkililer…Kendilerinin, mağdur halka yardım eli uzatan BAĞIMSIZ bir Sivil Savunma Teşkilatı olduğunu söylemekteler.. Reklamlarını Soros, Birleşmiş Milletler ve Batılı hükümetlere bağlı bir

Bu konu 2779 kez görüntülendi 3 yorum aldı ...
Banu AVAR : YARDIM MASKELİ KATLİAM ÇETELERİ! BEYAZ MİĞFERLER! 2779 Reviews

Konuyu değerlendir: Banu AVAR : YARDIM MASKELİ KATLİAM ÇETELERİ! BEYAZ MİĞFERLER!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2779 kez incelendi.

Türk Milliyetçisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3630
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    800
    @Türk Milliyetçisi

Standart Banu AVAR : YARDIM MASKELİ KATLİAM ÇETELERİ! BEYAZ MİĞFERLER!

Küresel çetenin savaş alanlarında SİVİL TOPLUM KURULUŞU / İNSANİ YARDIM vb. adıyla ortaya
    saldıkları bir çok terör kuruluşu olduğu artık biliniyor.
    Son örneği Suriye’deki Beyaz Miğferler adlı kuruluş. (White Helmets) Aslında Suriye el Kaidesi ile yakından ilişkililer…Kendilerinin, mağdur halka yardım eli uzatan BAĞIMSIZ bir Sivil Savunma Teşkilatı olduğunu söylemekteler.. Reklamlarını Soros, Birleşmiş Milletler ve Batılı hükümetlere bağlı bir çok kuruluş yapıyor..
    Netflix bunlardan biri. 40 bin hayat kurtaran Beyaz Miğferleri öve öve bitiremiyor. İzleyeceğiniz birkaç dakikalık videoda masum insanları nasıl kurşuna dizdiklerini ve El Kaide, Nusra çeteleriyle nasıl işbirliği yaptıklarına ilişkin görselleri izleyebilirsiniz.
    Beyaz Miğferlerin lideri görünürde Raed Saleh.. Ama kurucusu İngiliz istihbaratından emekli asker James Lemessurie.
    Beyaz Miğferler, Suriye’de IŞİD Nusra ve benzerlerinin işgalindeki bölgelerde ‘çalışıyor’. Röportajlarında ele geçirdikleri Suriye ordusundan erleri nasıl öldürüp çöpe attıkları anlatılıyor. Esad’ı destekledikleri için kurşuna dizdikleri kişilerin videoları da mevcut. Böyle bir YARDIM derneği bu.. ve ‘BAĞIMSIZ’!! Sadece ABD’den 23 milyon dolar, İngiltere’den 17 milyon dolar ve Hollanda’dan 4 milyon dolar fon almış..
    Geçenlerde ABD Dışişleri Bakanlığı, basın toplantısında Beyaz Miğferlerle ilgili bir soru üzerine sözcü Mark Toner bazı açıklamalar yaptı…
    Meraklısı, bu videoyu mutlaka izlemeli !
    (
    [Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
    )
    Örgütün lideri Raed Saleh’e Amerika’ya giriş izni verilmiyor. Ama bu ‘BAĞIMSIZ’ örgüt ABD, İngiltere ve Hollanda hükümetleri tarafından verilen milyonlarca dolar fonla Suriye’de yayılıyor. Gazeteci, ABD Dışişleri sözcüsüne bu çelişkinin sebebini soruyor. Cevap belirsiz.. “Örgütü 23 milyon dolarlık bir fonla destekliyoruz ama içindeki bazı kişiler bize güvenlik tehdidi oluşturabilir…” gibi akıl almaz cevaplar veriyor. Bazen bu gibi karmaşık durumlarda kalabildiklerini söylüyor.. Örgütü övdükçe övüyor .. Sonuna kadar destekliyoruz, diyor. Ama örgütün sahnedeki lideri güvenlik gerekçesiyle ABD’ye giremiyor.. BU ve benzer CIA, MI6 destekli katliam çeteleri Suriye’de cirit atıyor!
    Ve NETFLİX gibi yayın organları, CNN, CBS gibi ana medya, onlarca büyük gazete ve Birleşmiş Milletler ve bağlı kurumları Beyaz Miğferleri sonuna kadar destekliyor.. Bu medyalardan haber alanlar katilleri yardım melekleri , destekleyenleri ‘demokrat yardımsever’ ülkeler zannetmeye devam ediyor.. Daha fazla bilgi için Vanessa Beeley raporunu okuyun.

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
    Banu AVAR
    18.09.2016

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Banu AVAR : YARDIM MASKELİ KATLİAM ÇETELERİ! BEYAZ MİĞFERLER!

Kategori: Makaleler,Köşe Yazıları

Konuyu Baslatan: Türk Milliyetçisi

Cevaplar: 3

Görüntüleme: 2779

Azeribalasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3529
    Beğendikleri
    127
    Beğenileri
    32
    Tecrübe Puanı
    100
    @Azeribalasi

Standart Cevap: Banu AVAR : YARDIM MASKELİ KATLİAM ÇETELERİ! BEYAZ MİĞFERLER!

video calismiyor bende.
    Dünyanin En Büyük Azeri Mp3 Arsivi. www.azeribalasi.com

Türk Milliyetçisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3630
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    800
    @Türk Milliyetçisi

Alıntı Azeribalasi Rumuzlu Üyeden Alıntı
    video calismiyor bende.
    Bende çalışıyor istersen bir daha dene çalışmazsa tekrar yaz konrol ederim.

Azeribalasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3529
    Beğendikleri
    127
    Beğenileri
    32
    Tecrübe Puanı
    100
    @Azeribalasi

Alıntı Türk Milliyetçisi Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Bende çalışıyor istersen bir daha dene çalışmazsa tekrar yaz konrol ederim.
    Suan bende calisiyor
    Dünyanin En Büyük Azeri Mp3 Arsivi. www.azeribalasi.com

Etiketler