Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağlarıdenizleri aştıseni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Uykudan uyanınca insanıuyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın!.. Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. ismini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!..

Bu konu 2469 kez görüntülendi 6 yorum aldı ...
bYMuH@mM£d76'Dan Güzel Sözler 2469 Reviews

Konuyu değerlendir: bYMuH@mM£d76'Dan Güzel Sözler

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2469 kez incelendi.

bYMuH@mM£d76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    584
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    616
    @bYMuH@mM£d76

Standart bYMuH@mM£d76'Dan Güzel Sözler

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağlarıdenizleri aştıseni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi?

Uykudan uyanınca insanıuyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın!..

Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. ismini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!..

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

Bugün her zamankinden farklıbir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm...

Yedi ayrıiklimden yedi çesit arıgetirseler yedi çesit arıyedi ayrıçiçeği dolaşsa yedi ayrıçiçekten bal yapsa senin kadar tatlıolamaz...

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

BAZISININ SEVDASI PAZARDA SATMAK İÇİN BU BENDEKİ SEVDA MEZARDA YATMAK İÇİN BİLİRİM SEVDANDAN MEZARDA SIYRILAMAM ET TIRNAKTAN AYRILIR BEN SENDEN AYRILAMAM..

Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin!

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: bYMuH@mM£d76'Dan Güzel Sözler

Kategori: Güzel Sözler ve SMS Mesajları

Konuyu Baslatan: bYMuH@mM£d76

Cevaplar: 6

Görüntüleme: 2469

Konu bYMuH@mM£d76 tarafından (06.08.2008 Saat 21:13 ) değiş;tirilmiş;tir.
    ßŶ ๓ยђค๓๓є๔

Konular
    584
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    616
    @bYMuH@mM£d76

Standart DeVaM....

Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim?

SENİ SEVİYORUM KELİMESİNİ SANA BENDEN BAŞKA KİMSE SÖYLEMESİN YALNIZ BANA SAKLA DUDAKLARINI SENİ BENDEN BAŞKA KİMSE ÖPMESİN NE OLURDU HER SEVEN SEVİLSE SANKİ, GEL KOLLARIMA ÖYLE SARILKİ KİMSENİN ÇÖZMEYE GÜCÜ YETMESİN

YanımDa yaDa UzaqımDa NerDe olursan ol SeN hep kalbimde,Sen hep qönlümde Sen Hep Dilimdesin!..NeDeN veya NiciN diye sorma.Çünkü sen BiTanesiN!...

Yillardir içimde bir çocuk aglar
    Iste hep bu yüzden islak gözlerim
    Sen de çekip gitme dayanamam yar
    Öyle tas degilim sandigin kadar
    Benim de içimde yikilir daglar

Yagmur istiyorsan gözyasima bak
    Yangin istiyorsan yüregime bak
    Ne olursun beni benimle birak

Ne dil yeter seni anlatmaya,
    Ne göz kıyar sana bakmaya,
    Ne ellerim dayanır sana dokunmaya,
    Ne kollarım uzanır seni sarmaya
    Hiç ömür yeter mi?
    Bir sen daha bulmaya bitanesi...

Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi. Ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak, sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi

sahtesevgililer terkettiğinde benim yokluğumğ anlayacaksın beni her bsşkasıyla gördüğnde kaybettiklerine ağlayacaksın...

hatırlamak yaşamak kadar güzel ise unutulmak ölüm kadar acıdır

eger birgün gidecek olrsan bende seninle gelebilirmiyim???
    Konu bYMuH@mM£d76 tarafından (06.08.2008 Saat 21:13 ) değiş;tirilmiş;tir.
    ßŶ ๓ยђค๓๓є๔

Konular
    584
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    616
    @bYMuH@mM£d76

Standart DeVaM....

Bir yağmur damlasıseni seviyorum anlamıtaşısaydıve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her Gün yağmur yağardı.

Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım!

Ne insanlar tanıdım Hepsi yıldızlar gibiydiler, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni Seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim?

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yıllarıbir mevsimde yaşamaya razıyım seninle... Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana.

Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?

Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim.

Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır...

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağınıuzat.

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi...

Yıldızlar kaydıqında tutulan diLekler qerçek olsaydıÂ ilk kayan yıldızdan bütün yıldızların kaymasını kayan bütün yıldızlarında seni bana qetirmesini dilerdim.BEBEĞİM
    ßŶ ๓ยђค๓๓є๔

GaRaGaN
    GaRaGaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eline Emeğine Sağlık...

Aybalam76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    479
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @Aybalam76

Emeğine sağlık gardeşş süper bir paylaşım

ŦєŁєรмє - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    168
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŦєŁєรмє

Eline sağlık

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Ŧєℓєรмє

!!!...υğяαşмα вαвα уσяgυη...!!!

ßoşver,hep aynı masal..."Hayat ve ßen"işte hepsi bu kadar.....

Ŧєℓєรмє

вιяαz ѕєνιηç вιяαz нüzüη.