19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla çektiği bir videoda bayramları karıştıran Arda Turan, "19 Mayıs Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyorum." demiş ve kısa süre içinde sosyal medyada gündem olmuştu. Ardından yaptığı bir açıklama ile büyütecek bir şeyin olmadığını belirten Turan, ''Ramazan ayı, oruç tutuyorum. İnsanlık hali, insan dalabilir. Bunda bu kadar büyütecek bir şey yok. '' ifadelerini kullanmıştı. KURBAN BAYRAMI'NI KUTLADI Arda yine rahat

Bu konu 1463 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Arda Turan, bu kez Kurban Bayramı'nı kutladı 1463 Reviews

Konuyu değerlendir: Arda Turan, bu kez Kurban Bayramı'nı kutladı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1463 kez incelendi.

Türk Milliyetçisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3630
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    800
    @Türk Milliyetçisi

Standart Arda Turan, bu kez Kurban Bayramı'nı kutladı

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla çektiği bir videoda bayramları karıştıran Arda Turan, "19 Mayıs Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyorum." demiş ve kısa süre içinde sosyal medyada gündem olmuştu.
    Ardından yaptığı bir açıklama ile büyütecek bir şeyin olmadığını belirten Turan, ''Ramazan ayı, oruç tutuyorum. İnsanlık hali, insan dalabilir. Bunda bu kadar büyütecek bir şey yok. '' ifadelerini kullanmıştı.

KURBAN BAYRAMI'NI KUTLADI

Arda yine rahat durmadı...
    Kişisel Instagram hesabı üzerinden Ramazan Bayramı'nı kutlamak için bir paylaşım yapan Arda Turan, daha önce kendisine gelen eleştirilere de göndermede bulundu.
    Arda, bu kez de Ramazan Bayramı yerine Kurban Bayramı'nı kutlamayı tercih etti.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Arda Turan, bu kez Kurban Bayramı'nı kutladı

Kategori: Spor Haberleri

Konuyu Baslatan: Türk Milliyetçisi

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1463

Etiketler