Ibrahimovic, kısa süre önce ABD'nin Los Angeles Galaxy takımındaki kontratını uzatmayacağını belirtip, Milan'a dönüş sinyali vermişti. Milan Kulübünün sosyal medya hesaplarından, "IZ Coming" (IZ Geliyor) başlığıyla yapılan paylaşımların ardından, Ibrahimovic'in transferi resmen ilan edildi. https://kralspor.ensonhaber.com/resimler/kok/2019/12/28/h_5510.jpg RESMİ AÇIKLAMA YAPILDI "Milan, Zlatan Ibrahimovic'in yeniden kulübümüze imza attığını açıklamaktan memnuniyet duyar." ifadeleri

Bu konu 599 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Zlatan Ibrahimovic AC Milan ile anlaştı 599 Reviews

Konuyu değerlendir: Zlatan Ibrahimovic AC Milan ile anlaştı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 599 kez incelendi.

Türk Milliyetçisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3630
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    802
    @Türk Milliyetçisi

Standart Zlatan Ibrahimovic AC Milan ile anlaştı

Ibrahimovic, kısa süre önce ABD'nin Los Angeles Galaxy takımındaki kontratını uzatmayacağını belirtip, Milan'a dönüş sinyali vermişti.
    Milan Kulübünün sosyal medya hesaplarından, "IZ Coming" (IZ Geliyor) başlığıyla yapılan paylaşımların ardından, Ibrahimovic'in transferi resmen ilan edildi.

RESMİ AÇIKLAMA YAPILDI

"Milan, Zlatan Ibrahimovic'in yeniden kulübümüze imza attığını açıklamaktan memnuniyet duyar." ifadeleri kullanılan açıklamada, oyuncuyla 6 aylık bir sözleşme yapıldığı, sezon sonunda mukaveleyi 1 yıl daha uzatma opsiyonunun bulunduğu aktarıldı.

"BEN GELDİM MİLAN"

Kulüp açıklamasında Ibrahimovic'in, "Çok saygı duyduğum bir kulübe ve sevdiğim Milano şehrine geri dönüyorum. Takım arkadaşlarımla bu sezonki gidişatı değiştirmek için birlikte savaşacağım. Bunun olması için elimden geleni yapacağım." sözlerine yer verildi. Diğer yandan Ibrahimovic, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda 'Aynı Zlatan, farklı şeytan. Ben geldim Milan' ifadelerini kullandı.

MİLAN FORMASIYLA 85 MAÇA ÇIKMIŞTI

38 yaşındaki golcünün, Milan forması giydiği 2010-11 ile 2011-2012 sezonlarında 85 maça çıkıp, 56 gol attığı, kulübün 18. Serie A şampiyonluğu ile İtalya Kupası'nı kazanmasında büyük rol oynadığı vurgulandı.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Zlatan Ibrahimovic AC Milan ile anlaştı

Kategori: Spor Haberleri

Konuyu Baslatan: Türk Milliyetçisi

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 599

Etiketler