Sarı-kırmızılı formayla 5 karşılaşmaya çıkan Radamel Falcao'nun, rakip fileleri sadece 1 kez havalandırması ve 12 gündür antrenmana bile çıkmaması taraftarları endişelendirmişti. Fanatik gazetesine konuşan Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi, yıllarca karşılıklı oynadığı Kolombiyalı golcüye övgüler yağdırdı. "KALİTESİNİ G.SARAY'DA DA GÖSTERECEKTİR" Messi, "Falcao ile uzun yıllar İspanya'da rakip olduk. Atletico Madrid'den beri onu çok iyi tanıyorum. Kesinlikle harika bir forvet

Bu konu 714 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Messi: Falcao büyüleyici bir forvetMessi: Falcao büyüleyici bir forvet 714 Reviews

Konuyu değerlendir: Messi: Falcao büyüleyici bir forvetMessi: Falcao büyüleyici bir forvet

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 714 kez incelendi.

Türk Milliyetçisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3630
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    800
    @Türk Milliyetçisi

Standart Messi: Falcao büyüleyici bir forvetMessi: Falcao büyüleyici bir forvet

Sarı-kırmızılı formayla 5 karşılaşmaya çıkan Radamel Falcao'nun, rakip fileleri sadece 1 kez havalandırması ve 12 gündür antrenmana bile çıkmaması taraftarları endişelendirmişti.
    Fanatik gazetesine konuşan Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi, yıllarca karşılıklı oynadığı Kolombiyalı golcüye övgüler yağdırdı.
    "KALİTESİNİ G.SARAY'DA DA GÖSTERECEKTİR"

Messi, "Falcao ile uzun yıllar İspanya'da rakip olduk. Atletico Madrid'den beri onu çok iyi tanıyorum. Kesinlikle harika bir forvet ve kariyerinde şu ana kadar sayısız gol attı. Nerede olursa olsun gol atmasını çok iyi biliyor. Özellikle ceza sahası içerisinde tam bir bitirici. Durdurulması çok zor bir oyuncu. Her iki ayağını da kullanabilmesi süper bir özellik. Benim için büyüleyici bir forvet. Galatasaray'da da kalitesini göstereceğinden eminim." dedi.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Messi: Falcao büyüleyici bir forvetMessi: Falcao büyüleyici bir forvet

Kategori: Spor Haberleri

Konuyu Baslatan: Türk Milliyetçisi

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 714

Etiketler