zamanında düştüm bendedelice sevsin sevenlerçocuklar gibi küstüm bendeüşüyorum ölüm üstüm nerdesırtım alnım yüzüm terdekendi kendime dedim aklın nerdekalabalık gibi yalnız burada herkeszemin kattaki evlere perde gerekmezharbiden sevse terk etmez yalnızlıkbazen melodik bazen tek sesturkuaz dolunay yakamoz körfezanlamayı bilmiyorsa baksa görmezbir de bayağıdır görüşmedik iyi misinbir kapı ne zaman çalsa diyorum sen misinsanayide çalışınca tırnaktaki kir gibiçıkmayan hatıramsın bilacılarla

Bu konu 4688 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Yener Çevik - Senden Gizledim Şarkı Sözleri 4688 Reviews

Konuyu değerlendir: Yener Çevik - Senden Gizledim Şarkı Sözleri

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4688 kez incelendi.

sanalulke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    38
    Konular
    2
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @sanalulke

Standart Yener Çevik - Senden Gizledim Şarkı Sözleri

zamanında düştüm bendedelice sevsin sevenlerçocuklar gibi küstüm bendeüşüyorum ölüm üstüm nerde
    [Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
    ırtım alnım yüzüm terde
    kendi kendime dedim aklın nerdekalabalık gibi yalnız burada herkeszemin kattaki evlere perde gerekmezharbiden sevse terk etmez yalnızlıkbazen melodik bazen tek sesturkuaz dolunay yakamoz körfezanlamayı bilmiyorsa baksa görmezbir de bayağıdır görüşmedik iyi misinbir kapı ne zaman çalsa diyorum sen misinsanayide çalışınca tırnaktaki kir gibiçıkmayan hatıramsın bilacılarla kederimi sinirimi öfkemiüzülürsin diye senden gizledimçocuklar gibi küstüm bende senden gizledimüşüyorum ölüm üstüm nerde senden gizledimbu benim yazdığım ilk günlük saniye bazen bir sene ay ve gündüinsanı insan affedince hürdürgözlerinde sürme saçlarınla güldüçıkamayacağın sözlere yemin etmeözlüyon o biçim sevince olmaz bitmeağlamakta güzeldir göz yaşı silmeben benden biliyorum sen bilmezsen bilmeşu an deseydin keşke günaydıngerçeği hayal de çok güzel duraydıuzun bir ara değil bu bir molaydıyunuslar sahile vurdu yaralıydıson kalan paketimin son dalıydıaylardan pazar günden salıydıya sihirli lamba ya da uçan halıydıher aşka başka aşk kobaydıracılarla kederimi sinirimi öfkemiüzülürsin diye senden gizledim

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Yener Çevik - Senden Gizledim Şarkı Sözleri

Kategori: Türkçe Şarkı Sözleri

Konuyu Baslatan: sanalulke

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 4688

Etiketler