Manisa Åžehirlerarasý Oto Terminalinde dün gece 21.15 sýralarýnda, 45 D 0151 plakalý halk otobüsü ile Manisa CBü Hafsa Sultan Hastanesi-garaj istikameti seferini yapan Serhat Gürkan, yolcularýný garajda býraktý. http://icdn.ensonhaber.com/resimler/diger/6c1ce852-2d87-4c76-ae91-84c41a1e33b1.jpg CAM ÅžiÅžEYLE DARBETTi iddiaya göre seferine devam eden Gürkan, bir yolcunun araçta çanta unutulmuÅŸ uyarýsý üzerine tekrar garaja döndü. çantayý otobüste unutan kadýn yolcuya vermek için kapýyý

Bu konu 987 kez görüntülendi 1 yorum aldý ...
Otobüste unuttuðu çantasýný getiren ÅŸoförü darbetti 987 Reviews

Konuyu deðerlendir: Otobüste unuttuðu çantasýný getiren ÅŸoförü darbetti

5 üzerinden | Toplam: 0 kiþi oyladý ve 987 kez incelendi.

Türk Milliyetçisi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Konular
    3630
    Beðendikleri
    0
    Beðenileri
    2
    Tecrübe Puaný
    802
    @Türk Milliyetçisi

Standart Otobüste unuttuðu çantasýný getiren ÅŸoförü darbetti

Manisa Åžehirlerarasý Oto Terminalinde dün gece 21.15 sýralarýnda, 45 D 0151 plakalý halk otobüsü ile Manisa CBü Hafsa Sultan Hastanesi-garaj istikameti seferini yapan Serhat Gürkan, yolcularýný garajda býraktý.

CAM ÅžiÅžEYLE DARBETTi

iddiaya göre seferine devam eden Gürkan, bir yolcunun araçta çanta unutulmuÅŸ uyarýsý üzerine tekrar garaja döndü. çantayý otobüste unutan kadýn yolcuya vermek için kapýyý açan halk otobüsü ÅŸoförü Gürkan, i.B. isimli kadýnýn cam ÅŸiÅŸeyle saldýrýsýna uðradý.

GüVENLiK Gü-REVLiSiNE DE SALDIRDI

Saldýrý karÅŸýsýnda kendisini korumaya çalýÅŸan Gürkan ile i.B.Â’yi bir güvenlik görevlisi ayýrmak istedi. GürkanÂ’a saldýran i.B. daha sonra kendisini ayýrmak isteyen güvenlik görevlisine de tekme attý.
    i.B., diðer yolcularýn da araya girmesiyle güçlükle otobüsten indirildi. YaÅŸananlar otobüsün güvenlik kamerasýna saniye saniye yansýdý.
    Hýrsýzlýkla suçlanarak darbedilen otobüs ÅŸoförü Serhat Gürkan, karakola giderek kadýn yolcu i.B. hakkýnda ÅŸikayetçi oldu.

"SALDIRINCA NE YAPACAÄžIMI ÅžAÅžIRDIM"

Olayýn ÅŸaÅŸkýnlýðýný üzerinden atamadýðýný ifade eden otobüs ÅŸoförü Gürkan, "Dün gece bir kadýn bindi aracýma. inerken çanta ve eÅŸyasýný unutmuÅŸ. Benim bir yolcum fark etti. Bana söyler söylemez çantasýný vermek üzere geri döndüm. insanlýk olsun diye dönüp geri vereyim dedim. Geri döndüðümde garajda gördüm. çantasýný ve eÅŸyalarýný vermek için direk kapýyý açtým. Direk elindeki cam ÅŸiÅŸeyle bana Â’Hýrsýz eÅŸyalarýmý alýp kaçtýnÂ’ diyerek saldýrmaya baÅŸladý. Beni hýrsýzlýkla suçladý. ÅžiÅŸe ile saldýrýnca ben ne yapacaðýmý ÅŸaÅŸýrdým. insanlar acaba bu ne yaptý da saldýrýya uðradý gibisinden baktý. Åžikayetçi olacaðým. Gereken neyse yapýlmasýný bekleyeceðim." diye konuÅŸtu.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Otobüste unuttuðu çantasýný getiren ÅŸoförü darbetti

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: Türk Milliyetçisi

Cevaplar: 1

Görüntüleme: 987

serdar1212 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Beðendikleri
    0
    Beðenileri
    0
    Tecrübe Puaný
    0
    @serdar1212

Standart Re: Otobüste unuttuðu çantasýný getiren ÅŸoförü darbetti

Daha neler göreceðiz bakalým.

[Linkleri Görebilmek Ýçin Üye Olmanýz Gerekmektedir. Üye Olmak Ýçin Týklayýn...]

Etiketler