CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Ege adalarının işgal edildiğini söyleyerek, "Cumhuriyet döneminde ilk kez toprak kaybediyoruz" dedi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Denizli'nin Bozkurt ilçesindeki bir düğün salonunda vatandaşlarla bir araya geldi. "Binali Bey'in hakkını ben savunuyorum" Kılıçdaroğlu, "Başbakanlığı kaldırıyorlar. Binali Bey'in hakkını ben savunuyorum. O da çıkmış meydan meydan geziyor, 'Başbakanlığı kaldıralım'... İstifa et kardeşim, ne duruyorsun orada. Zaten

Bu konu 605 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Kılıçdaroğlu: Cumhuriyet döneminde ilk defa toprak kaybediyoruz 605 Reviews

Konuyu değerlendir: Kılıçdaroğlu: Cumhuriyet döneminde ilk defa toprak kaybediyoruz

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 605 kez incelendi.

Türk Milliyetçisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3630
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    800
    @Türk Milliyetçisi

Standart Kılıçdaroğlu: Cumhuriyet döneminde ilk defa toprak kaybediyoruz

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Ege adalarının işgal edildiğini söyleyerek, "Cumhuriyet döneminde ilk kez toprak kaybediyoruz" dedi.
    CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Denizli'nin Bozkurt ilçesindeki bir düğün salonunda vatandaşlarla bir araya geldi.
    "Binali Bey'in hakkını ben savunuyorum"
    Kılıçdaroğlu, "Başbakanlığı kaldırıyorlar. Binali Bey'in hakkını ben savunuyorum. O da çıkmış meydan meydan geziyor, 'Başbakanlığı kaldıralım'... İstifa et kardeşim, ne duruyorsun orada. Zaten esamen okunmuyor. Yazık günahtır bu memlekete. Başbakanlık kalkmasın kardeşim." dedi.
    "Ege Adaları" konusunu da değerlendiren Kılıçdaroğlu, şunları kaydetti:
    "Ege'deki adalarımız işgal altında. Bulamaç Adası'nda başka bir ülkenin, Yunanistan'ın bayrağı dalgalanıyor. Kendilerini kahraman ilan edenler niye bizim topraklarımıza, adalarımıza sahip çıkmıyorlar. Hem İngiliz belgelerinde hem Amerikan belgelerinde Bulamaç Adası bizim adamız. İlk kez toprak kaybına uğruyoruz cumhuriyet döneminde."

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Kılıçdaroğlu: Cumhuriyet döneminde ilk defa toprak kaybediyoruz

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: Türk Milliyetçisi

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 605

Etiketler