Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 20 bin sözleşmeli öğretmenlik için ön başvurularda 2017 ve 2018 yılı Kamu Personel Seçme Sınavında atanacağı alan için puan türleri (KPSSP10 ve KPSSP121- KPSSP120) esas alınacağını duyurdu. http://icdn.ensonhaber.com/resimler/diger/1234_2032_2.jpg SÖZLÜ SINAVLAR ARALIKTA Alanlar bazında kontenjan belirlemeleri eğitim kurumlarının 2018-2019 eğitim ve öğretim yılı norm kadro güncelleme çalışmaları tamamladıktan sonra belirlenecek. Sözleşmeli öğretmen

Bu konu 628 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
20 bin sözleşmeli öğretmen alım takvimi belirlendi 628 Reviews

Konuyu değerlendir: 20 bin sözleşmeli öğretmen alım takvimi belirlendi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 628 kez incelendi.

Türk Milliyetçisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3630
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    805
    @Türk Milliyetçisi

Standart 20 bin sözleşmeli öğretmen alım takvimi belirlendi

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 20 bin sözleşmeli öğretmenlik için ön başvurularda 2017 ve 2018 yılı Kamu Personel Seçme Sınavında atanacağı alan için puan türleri (KPSSP10 ve KPSSP121- KPSSP120) esas alınacağını duyurdu.

SÖZLÜ SINAVLAR ARALIKTA

Alanlar bazında kontenjan belirlemeleri eğitim kurumlarının 2018-2019 eğitim ve öğretim yılı norm kadro güncelleme çalışmaları tamamladıktan sonra belirlenecek. Sözleşmeli öğretmen alımına ilişkin duyuru daha sonra ilan edilecek.

Adayların sözlü sınava alınacakları sınav merkezlerinin ilanı 3 Aralık 2018 tarihinde, sözlü sınavların yapılması ise 10 Aralık- 31 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN ALIMINA İLİŞKİN TAKVİM

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: 20 bin sözleşmeli öğretmen alım takvimi belirlendi

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: Türk Milliyetçisi

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 628

Etiketler