https://i.haber3.com/2/640/360/d/news/2311143.jpg?v=a1471426776 BİR CONO KADINI SIÇARAK TECAVÜZÜ ÖNLEDİ Adana'da bir otobantta hırsızlık yapmak isterken kaçırılan Cono aşiretine mensup bir kadının yaptığı iğrenç olay herkesin hafızasına kazındı. Ayrıca bu Conoların jandarmadaki kayıtlı kabarık dosyalarından bu olayı okuyunca lan bu Conolar neymiş diye bir merak edip bakarsanız insanı derin düşüncelere sevk edecek savunma mekanizmaları olduğunu da görürsünüz. 1998 yılındaki bir olayda

Bu konu 8201 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
Bir Cono Kadını Altına Sıçarak Tecavüzü Önledi! 8201 Reviews

Konuyu değerlendir: Bir Cono Kadını Altına Sıçarak Tecavüzü Önledi!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 8201 kez incelendi.

Has-Adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    36
    Konular
    5
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @Has-Adanalı

Standart Bir Cono Kadını Altına Sıçarak Tecavüzü Önledi!

BİR CONO KADINI SIÇARAK TECAVÜZÜ ÖNLEDİ

Adana'da bir otobantta hırsızlık yapmak isterken kaçırılan Cono aşiretine mensup bir kadının yaptığı iğrenç olay herkesin hafızasına kazındı.

Ayrıca bu Conoların jandarmadaki kayıtlı kabarık dosyalarından bu olayı okuyunca lan bu Conolar neymiş diye bir merak edip bakarsanız insanı derin düşüncelere sevk edecek savunma mekanizmaları olduğunu da görürsünüz. 1998 yılındaki bir olayda dört erkek, Cono olduğunu bildikleri bu yukarıdaki kadının tuzağına bir doğan marka araçla gelmişler, kadının kapıyı açıp Cono kabilesinin araca saldırmasına fırsat vermeden kadını camdan içeri çekip gazlamışlar. Sonra kimsenin bilmediği Karaisalı köyünde bir oto tamirhanesine çekip kepenkleri kapatmışlar. Amaçları bittabi kadına tecavüz etmek. Ancak bu dört gözü dönmüş, zincirini kırmış adam bu Conoya bir türlü tecavüz edememişler. Neden? Nasıl? Çünkü iki buçuk saat canhıraş ana avrat küfür ederek kendini savunan bu Cono en sonunda bakmış ki yorulmaya başlıyor, yere çökerek kendi eline sıçmış ve bokunu üstüne başına yüzüne sürerek "gelin lan" demiştir. adamlar da dolayısıyla gelememiştir. İşte bu Conolar böyle bir şeydir.

SALİM AKAN - ADANA

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Bir Cono Kadını Altına Sıçarak Tecavüzü Önledi!

Kategori: Bilinmesi Gerekenler

Konuyu Baslatan: Has-Adanalı

Cevaplar: 1

Görüntüleme: 8201

Has-Adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    36
    Konular
    5
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @Has-Adanalı

Standart Cevap: Bir Cono Kadını Altına Sıçarak Tecavüzü Önledi!

Ya bende bu Conolarla ilgili bir anımı sizlere anlatmak istiyorum. 1990'larda İstanbul Tuzla'da Erzincanlılara ait bir deri fabrikasında çalışıyordum. Orada Kemah Dereşoranlı (CONO MURAT) dedikleri "Murat Cöne" isimli bir kişi çalışıyordu. Bir gün muhabbet anında şakadan dedim ki bak bizler ne kadar durüst insanlarız her taraf açık istesek burada bir sürü şeyler götürürüz. Bu "CONO MURAT" lakaplı Dereşoranlı MURAT CÖNE denen hırsız bu lafımı ciddiye almış bir plan yapmış ve bir gün derileri bir çantaya doldurmuş ve derilerin üzerini de bezlerle örtmüş ve bu çantayla fabrikadan çıkarken bekçiler onu suçüstü yakaladılar. O Murat Cöne denen hırsız o bekçi arkadaşlara demiş ki beni Caferlili Rıza amca teşvik etti. Patronlar bizi yüzleştirdiler. Ben de gittim o patronların yanında o Murat Cöne'nin yüzüne tükürdüm ve yüzüne karşı dedim ki "ulan serefsiz ben sana git deri mi çal dedim." Sonra patronlar bu Hırsız Murat Cöne'nin yüzüne tükürerek onu işten attılar. Bende bu yaşadığım olayı sizlerle paylaştım.

CAFERLİLİ RIZA ÖĞÇE
    Konu Has-Adanalı tarafından (22.05.2018 Saat 12:57 ) değiş;tirilmiş;tir.

Etiketler