https://www.youtube.com/watch?v=8gIxYIiAokQ 20 Ocak, Azerbaycan için bir devrin bittiği gün… Azerbaycan halkı, 20 Ocak 1990 tarihini hiç unutmadı. O güne "Kara Yanvar" adını verdi ve bağımsızlık uğruna can veren şehitlerini kalbine gömdü. 20 Ocak, Azerbaycan’ın bağımsızlığının da miladı oldu. 20 Ocak’ın 26’ıncı yıl dönümünde TRT Dünya Gündemi özel yayın ile ekranınıza gelecek. Tarihe "Kara Ocak" olarak da geçen katliamın yıl dönümünde 20 Ocak 1990 yılında yaşananlar ve bıraktığı derin

Bu konu 1104 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
20 Ocak (Yanvar) Özel Yayın - Dünya Gündemi - Tanıtım - TRT Avaz 1104 Reviews

Konuyu değerlendir: 20 Ocak (Yanvar) Özel Yayın - Dünya Gündemi - Tanıtım - TRT Avaz

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1104 kez incelendi.

Türk Milliyetçisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3630
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    802
    @Türk Milliyetçisi

Standart 20 Ocak (Yanvar) Özel Yayın - Dünya Gündemi - Tanıtım - TRT Avaz

20 Ocak, Azerbaycan için bir devrin bittiği gün… Azerbaycan halkı, 20 Ocak 1990 tarihini hiç unutmadı. O güne "Kara Yanvar" adını verdi ve bağımsızlık uğruna can veren şehitlerini kalbine gömdü. 20 Ocak, Azerbaycan’ın bağımsızlığının da miladı oldu. 20 Ocak’ın 26’ıncı yıl dönümünde TRT Dünya Gündemi özel yayın ile ekranınıza gelecek. Tarihe "Kara Ocak" olarak da geçen katliamın yıl dönümünde 20 Ocak 1990 yılında yaşananlar ve bıraktığı derin izler, Bakü'den canlı bağlantılar, stüdyo konukları ve çok özel dosyalarla TRT Dünya Gündemi'nde olacak. TRT Dünya Gündemi "20 Yanvar Özel Yayını" Çarşamba günü Türkiye saati ile 18.00'de TRT Avaz'da!
    [Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
    Bizi sosyal medyadan takip edin:
    [Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: 20 Ocak (Yanvar) Özel Yayın - Dünya Gündemi - Tanıtım - TRT Avaz

Kategori: Ermeni Sorunu

Konuyu Baslatan: Türk Milliyetçisi

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1104