Kullanıcı Tag Listesi

Hablemitoğlu'nun Nevzat Kösoğlu'na Cevabıhttp://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/SalikRes/Yazarlar/neciphablemitoglu.jpg Milliyetçiler Listesi, resmen fethullahçıların yönetim ve güdümüne girmiş bulunmaktadır. Değerli Arkadaşlar, 70'li yıllardan bu yana Türk sağını iğfal eden nurcu-nakşi-süleymancı-fethullahçı ve benzeri sapık, Türk, Türklük ve Türkiye Cumhuriyeti düşmanı kesimle bitmek bilmeyen bir kavga vermekteyim. Ancak ilk defa bu kadar safiyane yazılmış bir

Bu konu 226 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Hablemitoğlu'nun Nevzat Kösoğlu'na Cevabı 226 Reviews

  Konuyu değerlendir: Hablemitoğlu'nun Nevzat Kösoğlu'na Cevabı

  5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 226 kez incelendi.

 1. #1
  Türk Milliyetçisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  20.05.11
  Mesajlar
  2.506
  Beğendikleri
  0
  Beğenileri
  0
  Bahsedildi
  0 Mesaj
  Etiketlenmiş
  0 Konu
  Tecrübe Puanı
  622
  @Türk Milliyetçisi

  Standart Hablemitoğlu'nun Nevzat Kösoğlu'na Cevabı

  Hablemitoğlu'nun Nevzat Kösoğlu'na Cevabı

  Milliyetçiler Listesi, resmen fethullahçıların yönetim ve güdümüne girmiş bulunmaktadır.

  Değerli Arkadaşlar,

  70'li yıllardan bu yana Türk sağını iğfal eden nurcu-nakşi-süleymancı-fethullahçı ve benzeri sapık, Türk, Türklük ve Türkiye Cumhuriyeti düşmanı kesimle bitmek bilmeyen bir kavga vermekteyim. Ancak ilk defa bu kadar safiyane yazılmış bir mesajla muhatap oldum. İlkokul öğrencisi olduğunu düşündum, ama "muhkem" kelimesini biliyor, belli ki yaşı biraz daha büyük. IQ’su yasının bir hayli altında olsa gerek. Bugüne kadar kendini milliyetçi, hatta kimilerine göre Türkçü olarak yutturmuş olan Nevzat Kösoğlu, bu muhteşem (!) eseri (!) ile tıpkı Prof. Dr. Şerif Mardin gibi hidayete erdiğini ortaya koymuş oldu. Eseri (!) öylesine nurlar saçıyor ki, mesaj sahibi de bundan düzeyi ve kapasitesi itibariyle hayli istifade etmiş de bizlere de tavsiye ediyor. Sonra, iman sahibiyim ama muhkem bir Erzurumlu olmadığım için gözyaşı döküp üzüntümden adeta kahroluyorum: "Tanrım beni niye Erzurumlu yaratmadın" diye. Ancak mesaj sahibinin samimiyetine ve doğallığına binaen, söz konusu eseri (!) alıp, Sayın Nuh Mete Yüksel Beye götüreceğim ve tarizde bulunacağım: "Niye bu eseri (!) okumak dururken, iddianame için koskoca iki yılınızı harcadınız, her şeyin hatta tüm ilimlerin cevap anahtarı bu kitapta gizli!"

  On 21.11.2000, at 13:48, ertansu wrote:

  >> SAYIN HABLEMİTOĞLU, FETHULLAH GÜLEN HAKKINDAKİ İDDİALARIN TAMAMININ
  >AFAKİ VE ÖNYARGIYA DAYALI OLDUĞUNU MHP MYK ÜYESİ NEVZAT
  >KÖSOĞLU'NUN "SAİDİ NURSİ" ADLI ESERİNİ OKUDUĞUNUZDA SİZ DE KABUL
  >EDECEKSİNİZ!
  >FETHULLAH GÜLEN HEM ŞUURLU BİR TÜRK HEM DE, MUHKEM İMAN SAHİBİ BİR
  >ERZURUMLUDUR!
  >SELAM İLE...

  Değerli Arkadaşlar,

  İşin sakası bir yana, akıllısı-aptalı ile tüm şeriatçılar, özellikle de fethullahçı bukalemunlar, "Türk", "Ötüken", "Ülkücü", "Bozkurt" gibi isimler taşıyan tüm listelere sızmaktalar. Ucuz mantıkla fabrikasyon iftiralarla, psikolojik üstünlük sağlama ve bundan sonra yönlendirme taktiklerini başarı ile sürdürüyorlar. Bunları temizlemek mümkün değil. En iyisini Dr. Buğra ATSIZ'ın moderatörlüğündeki ULUSALBİRLİK grubu yapıyor ve daha bastan şeriatçı sürüngenleri almıyor. Türk sağını iğfal etmeye alışmış bu şeriatçı sapıklara, internet dünyası içinde yerini alan entelektüel Türk milliyetçilerinin-ulusalcıların daha fazla hayat hakkı tanıması saçmalık. Lütfen, herkes bildiği şeriatçı propagandistlerin isimlerini ya da kod isimleri ve adreslerini bir kenara yazarak arada bir mesaj halinde bunları diğer üyelere hatırlatsın. Hiç olmazsa kimlerle kavga ettiğimizi bilelim. Milliyetçiler Listesi, resmen fethullahçıların yönetim ve güdümüne girmiş bulunmaktadır. Ve son olarak da son bir ayı da arşivden kapsayacak biçimde sürekli Zaman gazetesini izleyin. Takiyeci şarlatanların, Kürtçülere ve AB yandaşlarına, hatta Ahmet Kaya’ya düzdükleri övgüleri ibretle takip edin. Vatan dayak yemediğin yerdir, diyerek ABD Yeşil Kartı kampanyası hakkında enformasyon hizmeti sunan milliyetçi görünüşlü fethullahçı böcekleri tanıyıp, listelerimizde demagoji ve de adice takiye yapmalarına lütfen izin vermeyin!.. Bunların hiç şüphesiz anneleri muhteremdir, ama şeyhleri?!. Sevgilerinizi Pittsburg'daki şeyhlerine ve New Jersey'deki vekiline (kıta ve ülke imamı) gönderebilirsiniz... Selam ve saygılarımla. Dr. Necip Hablemitoğlu.

  HEM KAPKARANLIK VE HEM YEMYEŞİL LİSTE

  1. Ali Kaya
  2. Burak Burak
  3. Alaaddin Şenel
  4. İbrahim Öztürk
  5. Hasan Mor
  6. Mehmet Cirit
  7. Taha Kıvanç
  8. Erk Demirkaya
  9. Ekrem Kasap
  10. Kemal Özgür (Not: Daha yüzlercesini deşifre için katkılarınızı bu listeye yapmanız ricası ile).

  Dr. Necip HABLEMİTOĞLU


  Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

        Konu: Hablemitoğlu'nun Nevzat Kösoğlu'na Cevabı

        Kategori: Makaleler,Köşe Yazıları

        Konuyu Baslatan: Türk Milliyetçisi

        Cevaplar: 0

        Görüntüleme: 226
Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajinizi Degistirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş

Facebook Baglan Giriş