https://www.youtube.com/watch?v=5zgf7jY8mN8 Qismət oldu mehebbetin delisi..Deydi qelbe nakam eşqin güllesi.Sanma bir de menim uzum gulesi.Soyuq baxishlarin mehv etdi meni...!Sene dogma iken yad olmushdum men..Sorushub halimi axtarmadin sen..Calishib gizletdin ozunu menden..Soyuq baxishlarin mehv etdi meni...!Gec acmisan ureyini sen mene..?Zamaninda rast geleydim kash sene.Dostum iken sen cevrildin dushmene..Soyuq baxishlarin mehv etdi meni...!Bədbəxt oldum,yıxdın mənim evimi..Son baxıshın

Bu konu 1853 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Perviz Bulbule - Utaniram Yeni Super Seir 2015 1853 Reviews

Konuyu değerlendir: Perviz Bulbule - Utaniram Yeni Super Seir 2015

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1853 kez incelendi.

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Harika Perviz Bulbule - Utaniram Yeni Super Seir 2015

Qismət oldu mehebbetin delisi..Deydi qelbe nakam eşqin güllesi.Sanma bir de menim uzum gulesi.Soyuq baxishlarin mehv etdi meni...!Sene dogma iken yad olmushdum men..Sorushub halimi axtarmadin sen..Calishib gizletdin ozunu menden..Soyuq baxishlarin mehv etdi meni...!Gec acmisan ureyini sen mene..?Zamaninda rast geleydim kash sene.Dostum iken sen cevrildin dushmene..Soyuq baxishlarin mehv etdi meni...!Bədbəxt oldum,yıxdın mənim evimi..Son baxıshın yandırdı lap qəlbimi..Ay könlümün zalim,qəddar hakimi,Soyuq baxishların mehv etdi meni...!

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Perviz Bulbule - Utaniram Yeni Super Seir 2015

Kategori: Azeri Video Klipler

Konuyu Baslatan: ŞiMaL

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1853

Etiketler