Butun Forum Sitesi Arkadaslarima Selamlar. Amacimiz bu hayatta neler oluyorsa buradan paylasmak. Videolarimiz reklamsizdir ve bilgilendirme niteligi tasir. Adminlerden ricam beni banlamayin, cunku bilgilendirici paylasimlar yapiyorum. Varsa bir hatam oncelikle uyarin, sonra banlayin https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10858379_1002402753122807_6278022561546109072_n.jpg?oh=81e608cca0639da6b4a5392ccc09380d&oe=556BD277 Tup Hirsizi Kamerada Haberini Izle | Guncel

Bu konu 1066 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Tup Hirsizi Kamerada Haberini Izle 1066 Reviews

Konuyu değerlendir: Tup Hirsizi Kamerada Haberini Izle

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1066 kez incelendi.

alper198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    43
    Konular
    31
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @alper198

Standart Tup Hirsizi Kamerada Haberini Izle

Butun Forum Sitesi Arkadaslarima Selamlar. Amacimiz bu hayatta neler oluyorsa buradan paylasmak. Videolarimiz reklamsizdir ve bilgilendirme niteligi tasir. Adminlerden ricam beni banlamayin, cunku bilgilendirici paylasimlar yapiyorum. Varsa bir hatam oncelikle uyarin, sonra banlayin

Tup Hirsizi Kamerada Haberini Izle | Guncel Haberler

Bursa'da kimligi belirsiz kisi, bir marketin onunden tup calarken guvenlik kamerasina yakalandi.

Olay, merkez Osmangazi ilcesine bagli Gulbahce Mahallesi'nde meydana geldi. Iddiaya gore, Senol Sen, marketinin onune koydugu tupun yerinde olmadigini gordu. Yan taraftaki komsusunun guvenlik kamerasi goruntulerini inceleyen Sen, tanimadigi bir kisinin tupu alip goturdugunu gordu. Kamera goruntulerinde, gunduz vakti hic bir sey olmamis gibi marketin onune gelen sahsin, etrafi kolacan ettikten sonra tupu alip goturdugu goruluyor. Ihbar uzerine olay yerine gelen polis, tup hirsizini ariyor.

Etiketler :

Video Izle,
    haber,
    haberler,
    guncel haber,
    guncel haberler,
    son dakika,

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Tup Hirsizi Kamerada Haberini Izle

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: alper198

Cevaplar: 0