http://static.idefix.com/cache/0/270/564053 "Son on yılda çıkanlar arasından on edebi eser seçmem istenseydi, kesinlikle Yıkanan Kadınlar'ı aralarında sayardım." -Kenzaburo Oe, Nobel Ödüllü Yazar- Çin'de çok sevilen Tie Ning'in Yıkanan Kadınlar romanı bizlere, sık karşılaşmadığımız bir yetenek, bakış açısı ve duyarlılığa sahip, müthiş bir yazarı tanıtıyor. Muhteşem ve kolay kolay unutulacak nitelikte olmayan bu kitap, bugünkü modern Çin'in geçirdiği evrelere de ciddi ışık tutar

Bu konu 1684 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Yıkanan Kadınlar 1684 Reviews

Konuyu değerlendir: Yıkanan Kadınlar

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1684 kez incelendi.

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Standart Yıkanan Kadınlar

"Son on yılda çıkanlar arasından on edebi eser seçmem istenseydi, kesinlikle Yıkanan Kadınlar'ı aralarında sayardım."
    -Kenzaburo Oe, Nobel Ödüllü Yazar-

Çin'de çok sevilen Tie Ning'in Yıkanan Kadınlar romanı bizlere, sık karşılaşmadığımız bir yetenek, bakış açısı ve duyarlılığa sahip, müthiş bir yazarı tanıtıyor.

Muhteşem ve kolay kolay unutulacak nitelikte olmayan bu kitap, bugünkü modern Çin'in geçirdiği evrelere de ciddi ışık tutar nitelikte. Yıkanan Kadınlar, sıkıntılar içinde geçen bir dönem karşısında, kadınlar arasındaki güçlü dostluğun etkili ve çok güzel bir portresi.
    (Tanıtım Bülteninden)

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Yıkanan Kadınlar

Kategori: Kitap Tanıtımları

Konuyu Baslatan: ŞiMaL

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1684

Etiketler