Çok uzun yıllar evli olan bir çiftin hikayesi bu.Adam her evlilik yıl dönümünde eşine bir buket kırmızı Gül gönderir Bu taa ki adam ölünceye kadar devam eder Ve bir gün adam Ölür.Cenaze töreni yapılır taziyeler dilenir ve kadın bir başına yıllardır hayatı paylaştığı arkadaşı eşi sevgilisi olmadan evine döner. Neredeyse her gün ağlamakta ve onu düşünmektedir. gel zaman git zaman yine bir evlilik yıl dönümünde kadın eşine özlem duyarken kapısı çalınır. gider ve kapıyı açar ama kimsecikler

Bu konu 2679 kez görüntülendi 5 yorum aldı ...
aşkın gücü ! 2679 Reviews

Konuyu değerlendir: aşkın gücü !

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2679 kez incelendi.

S€®C€
    S€®C€ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart aşkın gücü !

Çok uzun yıllar evli olan bir çiftin hikayesi bu.Adam her evlilik yıl dönümünde eşine bir buket kırmızı Gül gönderir
    Bu taa ki adam ölünceye kadar devam eder Ve bir gün adam Ölür.Cenaze töreni yapılır taziyeler dilenir ve kadın bir başına yıllardır hayatı paylaştığı arkadaşı eşi sevgilisi olmadan evine döner. Neredeyse her gün ağlamakta ve onu düşünmektedir.
    gel zaman git zaman yine bir evlilik yıl dönümünde kadın eşine özlem duyarken kapısı çalınır. gider ve kapıyı açar ama kimsecikler yoktur sadece yerde bir buket kırmızı gül demeti durmaktadır.
    Kadın heyecandan titremeye başlar ve demeti alır artık bayılmak üzeredir ve demette bir not görür korkarak okumaya başlar
    "Karıcığım biliyorum bu senin için büyük ve şaşkınlık veren bir süpriz oldu ama bilmeni isterim ki sen her zaman benim en yakın arkadaşım dert ortağım ve aşığım oldun. Ölmekle seni sevmekten vazgeçmiş değilim.
    Sevgiler ve Mutlu bir hayat dilerim.
    Lütfen hayatı mutlu olarak yaşa ve beni çok fazla düşünme. Bu güller sana sen kabul ettiğin müddetçe gelecek taa ki çiçekci seni evde bulamayana kadar o gün 5 kez gelecek ve eğer sen hala yoksan anlayacak ki sen de benimle berabersin.Seni hala çok seven Eşin"
    Kadın bunun kötü bir şaka olacağını düşünerek hemen çiçekçiye telefon eder ve durumu sorar. Çiçekci ona her şeyi anlatır. Hanfendi eşiniz size her sene bu güllerden gönderirdi ve o bana eğer bir gün ölürsem bu gülleri her sene aynı vakitte yine götürmemi söyledi ve bunların ücretlerini de ta o zaman fazlasıyla ödedi.Kadın telefonu neredeyse elinden düşürürcesine kapattı ve göz yaşları içinde güllere sarıldı.

Alıntıdır...

Umarım bizimde hayatımızda bu kadar güçlü bir sevgi olur...

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: aşkın gücü !

Kategori: Aşk Hikayeler

Konuyu Baslatan: S€®C€

Cevaplar: 5

Görüntüleme: 2679

Il_ke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    21
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    603
    @Il_ke

VAYBE NE AŞKMIŞ..GÜNÜMÜZDE OLMAZ BÖYLE ŞEYLER ASİCİM BOŞUNA BEKLEME:pHELE BU İNTERNET CIKTIKTAN SONRA İNSANLAR TAMEMEN ŞAŞIRDI SONUMUZU ALLAH HAYIR ETSİN

S€®C€
    S€®C€ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Il_ke Rumuzlu Üyeden Alıntı
    VAYBE NE AŞKMIŞ..GÜNÜMÜZDE OLMAZ BÖYLE ŞEYLER ASİCİM BOŞUNA BEKLEME:pHELE BU İNTERNET CIKTIKTAN SONRA İNSANLAR TAMEMEN ŞAŞIRDI SONUMUZU ALLAH HAYIR ETSİN
    Mence ele düşünme aygiz yaa elbet bizide çoxxxxx seven biri olar be

Il_ke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    21
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    603
    @Il_ke

Mence ele düşünme aygiz yaa elbet bizide çoxxxxx seven biri olar be

Dygsuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3263
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1048
    @Dygsuz

Çok beklersiniz bu tür bir aşkla karşılamayı.Yıllar önce erkek evlendimi kendini dünyanın en bahtiyar insanı zannedermiş.Şimdi ise kısıtlanan özgürlük diye adlandırılıyor.Hatta "ayvayı yedin oğlum" diye bir tabir bile kullanılıyor.Eskidenmiş aşkları için tahtından vazgeçen aşıklar eskidenmiş çıkarsız aşklar.

Şimdi mi ?

Gündelik yaşanan olaylar ve geçici heveslerin adı aşk oldu... Erkek sahiplendiğini anladığı anda başka bir arayış içine giriyor.Kadının ise aşkının adı ev ,araba oldu.Birbirlerine deli gibi aşık çiftler kısa sürede ayrılıyor.Çünkü sabır yok anlayış hoşgörü yok erkeğin kadına kadının erkeğe saygısı yok. Bu düşünceme hayır diyorsanız bu hikaye ne zaman yazılmış araştırın.

Ben yinede karamsarlık tablosundan sıyrılıp iyi dilekte bulunmak istiyorum.

Umarım hayatımızda güçlü bir sevgi olur...

Apancene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    714
    @Apancene

Alıntı Dygsuz Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Çok beklersiniz bu tür bir aşkla karşılamayı.Yıllar önce erkek evlendimi kendini dünyanın en bahtiyar insanı zannedermiş.Şimdi ise kısıtlanan özgürlük diye adlandırılıyor.Hatta "ayvayı yedin oğlum" diye bir tabir bile kullanılıyor.Eskidenmiş aşkları için tahtından vazgeçen aşıklar eskidenmiş çıkarsız aşklar.

Şimdi mi ?

Gündelik yaşanan olaylar ve geçici heveslerin adı aşk oldu... Erkek sahiplendiğini anladığı anda başka bir arayış içine giriyor.Kadının ise aşkının adı ev ,araba oldu.Birbirlerine deli gibi aşık çiftler kısa sürede ayrılıyor.Çünkü sabır yok anlayış hoşgörü yok erkeğin kadına kadının erkeğe saygısı yok. Bu düşünceme hayır diyorsanız bu hikaye ne zaman yazılmış araştırın.

Ben yinede karamsarlık tablosundan sıyrılıp iyi dilekte bulunmak istiyorum.

Umarım hayatımızda güçlü bir sevgi olur...
    sade ve anlaşılır katı - lı - yorum asi iyi bi ekleme seninde emeğine sağlık

Etiketler