sayin azeribalasi ailesi bir haftadir Azeri mp3 mahnilarim Silindi arsivim silindi mahnilari yani muzikleri sakladigim diskim bozuldu cok uzuldum bu yuzden azeri mp3 bolumune bir yardimim dokunamiyor artik :( bunun uzuntusunden kahroldum elimdeki onca emegim gitti :( ama bir yer buldum bozulan diskleri bile yapiyorlarmis eger orasi bana olumlu cevap verirse mahnilarima tekrar kavusursam insallah gene destegimi surdururum radyoda yayinda alamiyorum bu yuzden adminlerimden ozur diliyorum yayin

Bu konu 2372 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
Azeri mp3 mahnilarim Silindi 2372 Reviews

Konuyu değerlendir: Azeri mp3 mahnilarim Silindi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2372 kez incelendi.

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

Standart Azeri mp3 mahnilarim Silindi

sayin azeribalasi ailesi bir haftadir Azeri mp3 mahnilarim Silindi arsivim silindi mahnilari yani muzikleri sakladigim
    diskim bozuldu cok uzuldum bu yuzden azeri mp3 bolumune bir yardimim dokunamiyor artik bunun uzuntusunden kahroldum
    elimdeki onca emegim gitti ama bir yer buldum bozulan diskleri bile yapiyorlarmis eger orasi bana olumlu cevap verirse mahnilarima tekrar kavusursam insallah gene destegimi surdururum radyoda yayinda alamiyorum bu yuzden adminlerimden ozur diliyorum yayin aldigim zaman elimdeki mahnilari calmaktan baska carem yok suan siteden indirmeye calisiyorum ama linklerin cogu kirik yenilemek isterdim ama olmuyor

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Azeri mp3 mahnilarim Silindi

Kategori: Azeribalasi Forum ve Radyo Kuralları, Öneriler, Duyurular, Sorular

Konuyu Baslatan: Emine

Cevaplar: 2

Görüntüleme: 2372

CaucasianEagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    30
    Konular
    2089
    Beğendikleri
    1
    Beğenileri
    7
    Tecrübe Puanı
    100
    @CaucasianEagle

Standart Cevap: Azeri mp3 mahnilarim Silindi

Üzüldüm walla, Allah korusun bnim başıma gelse naparım?

Sor bakalım...
    Çay içtiği biri var mıymış?
    Gönlünü gönlünde demlediği
    gözlerinin gözlerine aktığı

hayatına iki şeker kattığı biri
    İçini ısıtan biri, demek gibi

CaucasianEagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    30
    Konular
    2089
    Beğendikleri
    1
    Beğenileri
    7
    Tecrübe Puanı
    100
    @CaucasianEagle

Standart Cevap: Azeri mp3 mahnilarim Silindi

En sonunda bnm de başıma geldi, bütün harddiskim yandığı için hepsi gitti. Türkçe, Azeri, Yabancı ve daha neler neler .... Tüm arşivim uçtu.............................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ..........

Sor bakalım...
    Gönlünü gönlünde demlediği
    gözlerinin gözlerine aktığı

hayatına iki şeker kattığı biri
    İçini ısıtan biri, demek gibi

Etiketler