Kullanıcı Tag Listesi

SON SÖZÜ TÜRK MİLLETİ SÖYLEYECEK KÖŞE YAZILARI / 2013-03-25 09:29:52 http://www.ortadogugazetesi.net/images/haber/HaberRes_28011.jpg Türk Milleti ihanet sürecinde ortaya çıkan ve terörist başının Türkiye'nin kaderine yol veren adam pozisyonuna sokulmasına, PKK'nın terör örgütünden çok dost bir barış grubu haline getirilmesine, Türk Bayrağı'nın PKK paçavrasına değişilmesine, askerin terörist ancak teröristin ise

Bu konu 651 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Son sözü türk milleti söyleyecek 651 Reviews

  Konuyu değerlendir: Son sözü türk milleti söyleyecek

  5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 651 kez incelendi.

 1. #1
  Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  14.08.08
  Mesajlar
  20.681
  Konular
  10867
  Beğendikleri
  10
  Beğenileri
  77
  Bahsedildi
  1 Mesaj
  Etiketlenmiş
  1 Konu
  Tecrübe Puanı
  100
  @Emine

  Standart Son sözü türk milleti söyleyecek

  SON SÖZÜ TÜRK MİLLETİ SÖYLEYECEK

  KÖŞE YAZILARI / 2013-03-25 09:29:52

  Türk Milleti ihanet sürecinde ortaya çıkan ve terörist başının Türkiye'nin kaderine yol veren adam pozisyonuna sokulmasına, PKK'nın terör örgütünden çok dost bir barış grubu haline getirilmesine, Türk Bayrağı'nın PKK paçavrasına değişilmesine, askerin terörist ancak teröristin ise ayrıcalıklı bir muamele görmesine, kısacası ihanete, garabete, çaresizliğe, teslimiyete ve en önemlisi bölünme rüyaları görenlere karşı görüşünün ne olduğunu dün Bursa'da göstermiştir!

  Bundan da öte, iktidara taşıdığı AKP'ye karşı Türk Milleti'nin artık yeter, gideceksin ve bizi bölemeyeceksin mesajının ilki son derecede güçlü ve gür bir sesle Bursa'dan çıkıp tüm Türkiye'de yankılanmıştır.

  Meydanı dolduran ve milyonlara ulaşan kalabalığın coşku, ümit ve heyecanla beklediği mitingde olan ne varsa gerçekten tarihteki yerini apayrı bir biçimde almıştır. Özellikle AKP'nn PKK'lı teröristlere ve BDP'lilere kendi elleriyle hazırlayıp vermiş gibi görüntülere şahit olduğumuz Diyarbakır'da düzenlenen sözde Nevruz Bayramı kutlamaları ve Türk Milleti'nin burada şahit olduğu ihanet ve teslimiyet oyunları yediden yetmişe ve en önemlisi de Türk Milleti'nin birliği ve bütünlüğünden yana taraf olan tüm kesimlerin MHP'nin "Milli Değerleri Koru ve Yaşat" mitinginde, Bursa'da bir araya gelmesi, buluşması ve hep birlikte haykırması olmuştur.

  Unutturulmaya, yozlaştırılmaya, değerinin yok edilmeye, sadece küçük bir zümreyi temsil eder tarza görülmeye ve gösterilmeye yüz tutulmuş olan Türk Bayrakları'nın hemen hemen herkesin elinde olması ise son derecede anlamlı olmuştur.
  Ülkeyi yöneten ancak sözde barış nidaları atarak Diyarbakır'da etkinlik düzenleyen PKK'ya yol açan ve orada Türk Bayrağı asmayan, astırmayanlara inat dün Bursa'da Türk Bayrakları her yerdeydi ve herkesin elindeydi.
  En önemli konu ise elbet ki Türk Milleti'ni Bursa'da adeta tek yürek ve tek ses yapan MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin yapmış olduğu konuşması ve bu konuşmasındaki vermiş olduğu mesajlarıydı.
  İnkar etmeyeceğim, hayatım boyunca böylesine coşkulu, böylesine heyecan yüklü ve her cümlesinin ayrı ayrı alkışlanmaya layık olduğu bir başka konuşmaya şahit olduğumu hatırlamıyorum. Bu görüş, alanı dolduran her kesimden, herkesin de ortak görüşüydü. Zira MHP Lideri'nin sözleri sık sık değil, sürekli ve her cümlesinin ardından dur durak bilmez bir alkış tufanı ve haykırışlarla karşılandı.
  Hele ki MHP Lideri "Hiç kimse rüyaya dalmasın, hiç kimse yanlış hesap yapmasın,Oğuz Nesli mukadderatına sahip çıkacaktır! Ötüken Ruhu hainlere geçit vermeyecektir! Kuruluşumuzun direkleri bölücülerin kafasına ardı ardına inecektir!" dediğinde alanda bulunan herkes "ruh-i mücerret" gibi arzdan arşa uzanırcasına bir coşkuyla sadece Bursa'ya değil, cihanın tümüne ulaşacak bir haykırışla tepki vermiştir.

  Hatta kimi kameraman ve gazetecilerde tabir yerindeyse çaktırmadan ve alttan alttan "işte bu" dercesine bir taraftan işlerini yapıp diğer taraftan alkış tufanına katılıyorlardı. Hoş, ertesi gün çıkan bazı gazetelerde Bursa'da bulunan kalabalığı, gerçekleri göz ardı ederek, patronlarının baskısıyla daha düşük rakamlarla ifade etmek zorunda bırakılsalar bile alanda sergiledikleri bu duruşa şahit olmak ayrı bir hissin uyanmasına sebep oluyor...

  MHP'nin Bursa'da düzenlediği Kuruluş Mitingi son derece açık ve net bir şekilde bir konuyu Türkiye ile birlikte tüm dünyanın ve özellikle de okyanus ötesinin gözlerinin önüne sermiştir. Bu tavır yalnızca MHP'nin değil, Türk Milleti'nin ortak tavrıdır. Ve Türk Millet'ni bölme projesi güdenlerin, terörist başına affın yolunun açılmasını planlayanların, PKK'yı Kürtlerin temsilcisi gibi kabullendirme arayışı içerisinde olanların amaçlarına asla ulaşamayacaklarının, ne yaparlarsa yapsınlar Türk Milleti'nin bölünmeye, ayrışmaya müsade etmeyeceğini, milletinden, bayrağından, dilinden, vatanından ve hiçbir insanından vaz geçmeyeceğinin son derece açık ve net mesajı olmuştur.

  Ancak Bursa'da sergilenen ve dalga dalga yurdumuzun tüm sahasına yayılan milli refleks en çok okyanus ötesinde bulunup Türkiye'yi ve tüm Ortadoğu'yu dönüştürme çabasında olanların rahatsız olmasına sebep olmuştur. Bunun nedenini, bölgede ki yeni gelişmeleri ve nelerin düşünüldüğünü önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşacağım.
  Bölge adına attığı bunca adım karşısında BOP'un sahiplerinin sona doğru uzandıklarını düşündükleri bu anda, hiç ummadıkları ve ummayacakları şey Türk Milleti'nin yerinden kalkıp doğrulması olacaktır. MHP'nin ilkini Bursa'da yaptığı Büyük Türkiye buluşması henüz başlangıçta bu kadar coşkulu bir hal almışsa, bundan sonrakilerin nasıl bir etki yaratacağını söylemek hiçte zor değildir.
  İmralı'daki, Kandil'deki ve son olarak Diyarbakır'daki görüntülere aldanıp rüyalara dalanlar, son sözü itin değil Türk'ün söyleyeceğini çok iyi bir şekilde, bir kez daha kavramışlardır!
  Bunu düşünen ABD Başkanı yakın bir zaman içerisinde Başbakan Erdoğan'a yeni bir telefon daha açabilir, haberiniz olsun...  Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

        Konu: Son sözü türk milleti söyleyecek

        Kategori: Makaleler,Köşe Yazıları

        Konuyu Baslatan: Emine

        Cevaplar: 0

        Görüntüleme: 651


Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajinizi Degistirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş

Facebook Baglan Giriş