Kullanıcı Tag Listesi

http://www.gazetepress.com/wp-content/uploads/2013/01/maskeli-fedai-polat-.jpg AYTEN ÇİFTÇİ - ALMANYA Kurtlar Vadisi dizisindekiPolat Alemdar rolüyle fenomen haline gelen Necati Şaşmaz, Türkiye`ye özgü şeker ve tatlıların tanıtım yüzü olacak. Şekerleme ve Şekerli Mamulleri Tanıtım Grubu Başkanı Zekeriya Mete, dünyada bilinmeyen geleneksel Türk tatlılarını tanıtmaya devam edeceklerini belirterek, yeni reklam yüzleri olarak Necati Şaşmaz ile anlaştıklarını söyledi. Birçok ülkede tanınan

Bu konu 2277 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Polat Alemdar Turkiyenin "Şeker yuzu" Olucak 2277 Reviews

Konuyu değerlendir: Polat Alemdar Turkiyenin "Şeker yuzu" Olucak

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2277 kez incelendi.

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Standart Polat Alemdar Turkiyenin "Şeker yuzu" Olucak

AYTEN ÇİFTÇİ - ALMANYA

Kurtlar Vadisi dizisindekiPolat Alemdar rolüyle fenomen haline gelen Necati Şaşmaz, Türkiye`ye özgü şeker ve tatlıların tanıtım yüzü olacak.

Şekerleme ve Şekerli Mamulleri Tanıtım Grubu Başkanı Zekeriya Mete, dünyada bilinmeyen geleneksel Türk tatlılarını tanıtmaya devam edeceklerini belirterek, yeni reklam yüzleri olarak Necati Şaşmaz ile anlaştıklarını söyledi. Birçok ülkede tanınan Şaşmazın dizideki karakteri gereği sert yüz ifadesiyle dikkat çektiğini anlatan Mete,Polat Alemdarın sert duruşu Türk çikolatası ile değişecek. Nisan da Libya`da kendisiyle çalışmalarımız olacakdiye konuştu. Şaşmaz, daha önce de Ukra İnşaatın reklam yüzü olarak kamera karşısına geçmişti.

Zaman

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Polat Alemdar Turkiyenin "Şeker yuzu" Olucak

Kategori: Haberler

Konuyu Baslatan: ŞiMaL

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 2277

Etiketler

Yer imleri

Yer imleri