Kullanıcı Tag Listesi

Antrenman bitiminden sonra 30 dakika içinde 2 kaşık protein tozu hafif karbonhidratlı bir içecekle içerim. Karışım yaklaşık olarak 60 gr. protein ve 35 gr. karbonhidrat içerir. Diğer 30 gr. karbonhidratla beraber biraz pirinç keki yerim. Antrenmandan hemen sonra 60 gr. protein ve 65 gr. karbonhidrat alarak toplam 500 kalorilik bir enerji depolarım. Protein tozları beni gerçekten doyurmuyor yani bir yemek gibi değiller. Bu yüzden idmandan sonra yiyecek istiyorum 15 dakika içinde gerçekten

Bu konu 768 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
İdman Sonrası Ne Yenmeli? 768 Reviews

Konuyu değerlendir: İdman Sonrası Ne Yenmeli?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 768 kez incelendi.

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    11199
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    8
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Standart İdman Sonrası Ne Yenmeli?

Antrenman bitiminden sonra 30 dakika içinde 2 kaşık protein tozu hafif karbonhidratlı bir içecekle içerim. Karışım yaklaşık olarak 60 gr. protein ve 35 gr. karbonhidrat içerir. Diğer 30 gr. karbonhidratla beraber biraz pirinç keki yerim. Antrenmandan hemen sonra 60 gr. protein ve 65 gr. karbonhidrat alarak toplam 500 kalorilik bir enerji depolarım.

Protein tozları beni gerçekten doyurmuyor yani bir yemek gibi değiller. Bu yüzden idmandan sonra yiyecek istiyorum 15 dakika içinde gerçekten acıkıyorum. Antrenmandan sonra metabolizmam hızlanıyor bu yüzden vücudumun sinyallerini dinliyorum ve beni uyardığı zaman onu besliyorum.

Çalışmadan sonra 1 saat içinde gerçekten bir yemek yiyorum. Buda genelde 10 ons'luk (20 gr.) yuvarlak bir biftek oluyor. Bundan sonra 2 saat içinde bir yemek daha yiyebiliyorum. Ben sadece vücudumu dinliyorum ne zaman beni uyarırsa onu besliyorum.

Jay Cutler NPC Ağırsiklet Şampiyonu

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: İdman Sonrası Ne Yenmeli?

Kategori: Spor Haberleri

Konuyu Baslatan: ŞiMaL

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 768

Etiketler

Yer imleri

Yer imleri