01. Xeyale Muxtarova - Geceler 02.Xeyale Muxtarova - Bu Gece Buradan Yükle Winrar Sifresi : www.azeribalasi.com

Bu konu 7878 kez görüntülendi 11 yorum aldı ...
Xeyale Muxtarova Azeri Mahnı Mp3 5,00 7878 Reviews

Konuyu değerlendir: Xeyale Muxtarova Azeri Mahnı Mp3

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 7878 kez incelendi.

Revane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    38
    Konular
    1219
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    997
    @Revane

Standart Cevap: Xeyale Muxtarova Azeri Mahnı Mp3

Arkadaşlar Teşehkkür ederim Hepinize BU KADAR Yoğun ilgiyii doğrusu beklemiyordum Ablami ve beni çok sevindirdi BURADA sizler gibii benimdee bir takim emeklerim oldu ARAA ARA Girip Sizler tarafindan begenilerimide görüyorum verilen emeyee böylee sayygı duymanız beni çok GURURLANDIRIYOR Hepinize ayrı ayrı teşehkkür ederim Yalniz ben bir bayyan olarak her zaman sözümün arkasındayım Sizleri beklettim Farkındayım Yalnız Hesapta olmayaan bir tqakım iyii bir gelişmeler oldu ablam aile kurdu çoluk cocuga karıstı alböm bu yüzden ertelendi Elimde ŞU An Ablamın toyda kayd etdirdiyii bir takım parçalar var Yalnız temizz stüdyadaa yazılmış ses olmadığı için eklemek istemedim açıkcası siteye Yalniz Yotube yüklediğimii HHHatirliyorum geçen senee yotube yükledimm HEREKETLİ Duet parçalarınıı isterseniz eklerim tabikkii onlarida buraya benimde hayatımda iyi yada kötü çokolaylar oldu bu yüzden sanal alemee araaa verdim artik esgisi gibi takilmiyorumsaglik acısındanda rahatsız olduğum için pc bashında oturamıyorum ayrica en kısa zamanda geri dönecem ve yeniden sitedeki esssiyleri tamamlamayaa gayet gösterecem SÖZ SİZE REVOŞ SÖZÜ

Alvin87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    36
    Konular
    0
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @Alvin87

Standart Cevap: Xeyale Muxtarova Azeri Mahnı Mp3

Salam. bu xanimi toya devet etmek isteyirem. nece elaqe yarada bilerem xanimla?

Etiketler