Kullanıcı Tag Listesi

Her şey seninle anlamlı Her şey seninle güzel Seni ve beni anlatabilmek için kime ve nereye müracaat etsem? Eğer sen varsan ben her şeyim, eğer sen yoksan ben bir hiç'im. Akıllara ziyan! Nerede zahmet, meşakkat varsa sen her zaman ön saflarda, nerede boynu bükük ve gözü yaşlı varsa seni onun yanında gördüm hep kimliğini sormadan. "Kim olursa olsun zalime karşı, kim olursa olsun mazlumdan yana" söylerken nasılda göğsün kabarıyor. Sesin nasılda gür çıkıyor tekrarlarken

Bu konu 1010 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
HERŞEY SENİNLE GÜZELLL 1010 Reviews

Konuyu değerlendir: HERŞEY SENİNLE GÜZELLL

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1010 kez incelendi.

Ayqiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    81
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    451
    @Ayqiz

Standart HERŞEY SENİNLE GÜZELLL

Her şey seninle anlamlı Her şey seninle güzel

Seni ve beni anlatabilmek için kime ve nereye müracaat etsem?
    Eğer sen varsan ben her şeyim, eğer sen yoksan ben bir hiç'im.

Akıllara ziyan!

Nerede zahmet, meşakkat varsa sen her zaman ön saflarda, nerede boynu bükük ve gözü yaşlı varsa seni onun yanında gördüm hep kimliğini sormadan.

"Kim olursa olsun zalime karşı, kim olursa olsun mazlumdan yana" söylerken nasılda göğsün kabarıyor. Sesin nasılda gür çıkıyor tekrarlarken "özgürlük, hak ve adalet!". Deli deli esen rüzgâr sana nasılda heybet kazandırıyor.

Sende hiçbir bıkkınlık ve yorgunluk izi görülmüyor, hiçbir kalem sana sınır çizmeye cesaret edemiyor, sen hedefine tüm yeryüzünü koymuşsun gözlerin etrafı bir radar gibi tarıyor.

Bizim işimiz suya yazı yazmak değil, bizim işimiz şan ve şöhret hiç değil. Kırık kalpleri onarmaya çalışmak, ümidini yitirenlere destek için yanında yer almak, bu hep böyle oldu ve yarınlarda da böyle olacak. Seni bu işten alıkoymaya ne bahane olabilir ki; Bu iş akıl işi değil, bu iş gönül işi olduğu için yıllardır beraberiz seninle.

Herşey seninle anlamlı her şey seninle güzel. Eğer sen duyarsan anlamı var sözlerimin.

Bir bayram coşkusu ile nefislerini Allah yolunda kurban edenlerle birlikte, hep birlikte hak mücadelesine adanmış bir ömürle nice güzel günlere....

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: HERŞEY SENİNLE GÜZELLL

Kategori: Türkce Şiirler

Konuyu Baslatan: Ayqiz

Cevaplar: 1

Görüntüleme: 1010

MuTSuZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    366
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri