Kullanıcı Tag Listesi

Şu hayatı nasıl yaşamalı? Bir Hintli kadın "doğarken elllerimiz kapalıdır, ölürken ise açık" demişti. Bizim "Dünya malı dünyada kalır"ın Hintçe melali. Bir amerikan deyişi de şöyledir "doğduğunda sen ağlıyordun ama herkes gülüyordu. Öyle bir hayat yaşa ki, öldüğünde herkes ağlasın ama sen gül!" Dostoyevski'nin "hayattan korkmayın çocuklar, iyi ve doğru şeyler yaptığınız zaman hayat öyle güzel ki" cümlesini de severim. Kaybedenlerin bundan dolayı hayatı suçlamaları da bana ilgiç geliyor.

Bu konu 1337 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Şu hayatı nasıl yaşamalı? 1337 Reviews

Konuyu değerlendir: Şu hayatı nasıl yaşamalı?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1337 kez incelendi.

Dygsuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3298
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    920
    @Dygsuz

Standart Şu hayatı nasıl yaşamalı?

Şu hayatı nasıl yaşamalı?
    Bir Hintli kadın "doğarken elllerimiz kapalıdır, ölürken ise açık" demişti. Bizim "Dünya malı dünyada kalır"ın Hintçe melali. Bir amerikan deyişi de şöyledir "doğduğunda sen ağlıyordun ama herkes gülüyordu. Öyle bir hayat yaşa ki, öldüğünde herkes ağlasın ama sen gül!" Dostoyevski'nin "hayattan korkmayın çocuklar, iyi ve doğru şeyler yaptığınız zaman hayat öyle güzel ki" cümlesini de severim. Kaybedenlerin bundan dolayı hayatı suçlamaları da bana ilgiç geliyor.

"Hayat sen ne çabuk harcadın beni!" diyenlere şunu sormak isterdim; neden hayat seni bu kadar önemli bulup da seni mahvetmek için bu kadar detaylı plan yapsın? Senin özelliğin ne ki?

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Şu hayatı nasıl yaşamalı?

Kategori: Psikoloji

Konuyu Baslatan: Dygsuz

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1337

Yer imleri

Yer imleri