Son günlerde ürettiği akıllı cep telefonu modelleri ile birlikte satış rakamlarını ve pazar payını arttırmayı başaran Samsung, kızaklı bir QWERTY klavyeye sahip olmasını beklediğimiz Gloria kod adlı ve Windows 7 işletim sistemli bir internet tableti üzerinde çalışıyor. Dış görünümü ile birlikte diğer internet tabletleri ile arasındaki farkı gözler önüne sermeyi başaran Gloria, Windows 7 işletim sistemi ile birlikte daha çok profesyonel kullanıcılara hitap edecek.

Bu konu 2327 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Samsung’tan QWERTY Klavyeli İnternet Tableti: Gloria 2327 Reviews

Konuyu değerlendir: Samsung’tan QWERTY Klavyeli İnternet Tableti: Gloria

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2327 kez incelendi.

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Süper Samsung’tan QWERTY Klavyeli İnternet Tableti: Gloria

Son günlerde ürettiği akıllı cep telefonu modelleri ile birlikte satış rakamlarını ve pazar payını arttırmayı başaran Samsung, kızaklı bir QWERTY klavyeye sahip olmasını beklediğimiz Gloria kod adlı ve Windows 7 işletim sistemli bir internet tableti üzerinde çalışıyor. Dış görünümü ile birlikte diğer internet tabletleri ile arasındaki farkı gözler önüne sermeyi başaran Gloria, Windows 7 işletim sistemi ile birlikte daha çok profesyonel kullanıcılara hitap edecek.

10.1 inç genişliğinde dokunmatik bir ekrana sahip olunması beklenilen bu modelin, beklendiği gibi ARM işlemcisi değil de bir INTEL işlemcisinden güç alması bekleniyor. Wi-Fi ve 3G ağlarına destek sunacak olan bu model, Intel’in Oak Trail kod adlı yeni nesil Atom platformunu kullanacak. Veri aktarımı ve harici depolama için USB portuna da destek sunacak olan modelin, 2011 yılının ilk çeyreği içerisinde satışa sunulması bekleniyor.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Samsung’tan QWERTY Klavyeli İnternet Tableti: Gloria

Kategori: Samsung

Konuyu Baslatan: ŞiMaL

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 2327

Etiketler