Uşağın itirməsin deyə bərk-bərk sarıldığı bülbül balasının bir az sonra öldüyünü bilən uşağın göz yaşlarını anlasan səni itirən məni anlayarsan. Artıq daha yaxşı anlayıram ki, nəfəs almaq deyilmiş yaşamaq. Atəşlərdə yanmaq kimi bir şey, səni sevərkən sənsiz olmaq. Nədən bu qədər çətin səni sevmək və tapmamaq. Toxunmaq istədikcə uzaqlaşmaq, düşündükcə unutmaq, səni sevdiyim halda söyləyə bilməmək, hər bir şeyi gizlətmək, sənə sahib olacağım yerdə səni itirmək. Sanmışdım yeni bir eşqə

Bu konu 63197 kez görüntülendi 14 yorum aldı ...
Ayrılık mesajlari.. 63197 Reviews

Konuyu değerlendir: Ayrılık mesajlari..

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 63197 kez incelendi.

bakili_qiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    9
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @bakili_qiz

Standart Ayrılık mesajlari..

Uşağın itirməsin deyə bərk-bərk sarıldığı bülbül balasının bir az sonra öldüyünü bilən uşağın göz yaşlarını anlasan səni itirən məni anlayarsan.

Artıq daha yaxşı anlayıram ki, nəfəs almaq deyilmiş yaşamaq. Atəşlərdə yanmaq kimi bir şey, səni sevərkən sənsiz olmaq.

Nədən bu qədər çətin səni sevmək və tapmamaq. Toxunmaq istədikcə uzaqlaşmaq, düşündükcə unutmaq, səni sevdiyim halda söyləyə bilməmək, hər bir şeyi gizlətmək, sənə sahib olacağım yerdə səni itirmək.

Sanmışdım yeni bir eşqə başlayıram çox yanılmışam. Bu eşqin sonu da ayrılıq olacaq və yaşadıqlarım geridə qalacaq. Geriyə acı və gözəl xatirələr qalsa belə, onları xatırlamaq ayrılıq qədər acı olmayacaq.

Səni mən deyil gözlərim seçdi, onlar sevdi onlar bəyəndi. Sən mənim deyil onlarınsan. Gedərsənsə mənə nə onlar ağlasın.

O gün bu günümü bilsəydim, bu gün o günü yaşamaq istəməzdim.

Ayrılıq belə ağlayardı, ayrılığı yaşasaydı. Utanardı etdiyindən fələk əgər bu eşqi tanısaydı.

Həyatımız boyunca ayrılmayacağımızı bir-birimizə söz verib əhd etmişdik. Amma nə oldu bir qış günü, ulduzların baxışlarında ayrılmağımızı söylədik.

Artıq gedirəm, həyatındakı son yerimi alaraq. Bəlkə bir daha görüşmədik. Səndən son bir arzum olacaq. Gözlərinin güldüyü an, sevgilim dediyin zaman dilindən həyatım sözü çıxacağı zaman xatırla məni.

Çox sevdiyin biri gəlib ayrılmaq istədiyini söyləyərsə ağlama, çünki susduğunu görmək daha çox acı çəkdiyinin isbatıdır.

Ayrıldıqdan sonra dost olaq dedilər. Gülün adını dəyişdirsək başqa cür qoxuyarmı ?

Gül dedi bülbül gülə, gül gülmədi getdi. Gül bülbülə, bülbül gülə yar olmadı getdi.

Ayrılığı sən istədin məsum gözlərlə baxma mənə. Artıq bu qəlb kölən deyil. Yolun açıq olsun gülə-gülə.

Bir-birindən ulduzlar qədər uzaqda yaşayanlar var ikən, sevgilim ayrı olsaq da biz səninlə iki nar dənəsi kimi iç-içə, yan-yana, can-cana, qan-qanayıq.

Sənə məni sevmi dedim, mənim üçün ölmü dedim. Dizlərinə qapananda qəlbimə girmi dedim. Sən istədin, sən istədin ayrılmağı. Məni eşqə kölə edib gəncliyimdən nə istədin.

Səni tanımadan öncə yalnızlığı, səni tanıdıqdan sonra varlığımı, səni sevdikdən sonra yaşadığımı, səni itirdikdən sonra puç olduğumu anladım.

İstərdim bitməsin ümidlərimiz. İstərdim bitməsin duyğularımız. Nə çıxar sel olsa göz yaşlarımız. Hər şey bitdi artıq bil bundan sonra.

İçimdəki qığılcım atəşlərini söndürməzdən öncə ardınca gələn acı ayrılıqların qoxusu var idi bədənimdə. Yağan yağmurların islatdığı küçələrdə yaşanmamış sevgilərin çığırtısı var idi içimdə və sən arxana baxmadan çıxıb gedərkən məni bir deyil min dəfə öldürdün. Yenə sən yaşanacaq eşqlərin, anların, sevgilərin ən böyük qatili oldun, mən isə sənin qurbanın.

Biz ayrıldıq amma bunu unutma. Yaşadığın şəhərdə məni sənə xatırladacaq çox şey var. Baxdığın hər yer, gördüyün hər nöqtə və ayaq basdığın hər torpaqda məndən izlər var. Məni unutmayacağının səbəbi də bu. Çünki bu şəhərin hər guşəsində bizim anlarımız yaşayır.

Həyatın tək yaşanmayacağını səndə mənim qədər yaxşı bilirsən. O zaman söylə mənə nədən bu ayrılıq.

Nə unudacaq qədər nifrət etdin nədə xatırlayacaq qədər sevdin. Sənə mənsizliyi buraxıb səni içimdən tərk edirəm birtanəm.

Məndən sənə söylənməsi çətin yazılması asan olan bir sözcük əlvida!

Keçən gün köhnə bir dostumu gördüm. Səndən söhbət etdi mənə. Nişanlanıb bundan xəbərin varmı ? dedi mənə. Doldu gözlərim, dayana bilmədim soruşdum nişanlısı kim? "Dostum" başını əyərək söylədi mən.

Əgər dünya əbədi olsaydı sənə getmə qal deyərdim, amma dünya fani olduğundan sənə sevincli anlar arzulayıram.

Sən getdin. Sən gedəndən ölü kimiyəm. Bumu idi əhdin, bumu idi sevgin!

Onu bu qədər sevincli görüncə getmə qal deyə bilmədim.

Ürəyimdəki nifrəti söndürməyə yetmədi ayrılıq küləkləri. Gəl gör nə çox sevmişəm səni.

Bir gün o heç vaz keçə bilmədiyin qürurundan vaz keçib mənə dönmək istəsən, bunu əsla etmə çünki səninkinin bitdiyi yerdə mənimki başlayacaqdır.

Uğrunda yanan bir qəlbi sən rədd etdin. İndi isə onun peşindəsən amma onu çoxdan itirdin!

Olmayan səndən çoxdan vaz keçdim. Dilim susdu ürəyimdə ahların qaldı. Aramızda ödənəcək tək bir hesab qaldı. Mən bağışlasam səni Allaha nə deyəcəksən. Ürəyimə bir ah borcun var əlbət bir gün ödəyəcəksən.

Bir axşam gün batarkən ayrılığımızı sən istəmişdin. İndi isə barışaq deyirsən. Unutma hər doğan günəş bir gün batacaq.

Səni tanıdığım gün eşqi tanıdım. Məni tərk etdiyin gün acı nədir deyə anladım.

İndi get deyirsən, gedərəm sevgili. Amma arxamdan ağlayacaqsan. Bilmədin bir gün olsun belə dəyərimi, getdikdən sonra anlayacaqsan.

Bəlalım son dəfə gəldim qarşına. Sıxıldım bu ayrılıqların əzabından. Sən də nə söyləyəcəksənsə söylə. Bitəcəksə indi bitsin gözlətmə. Sənə söyləyəcək tək bir sözüm yox. Diləyim budur, səndə mənim qədər sevərsən bir gün, yalançı gözlərə vurularsa gözlərin, yarpaq kimi sovrularsa acılara ürəyin, bəlkə bir az anlayarsan çəkdiyimi tərk edərsə səbəbsiz səni sevdiyin.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Ayrılık mesajlari..

Kategori: Güzel Sözler ve SMS Mesajları

Konuyu Baslatan: bakili_qiz

Cevaplar: 14

Görüntüleme: 63197

Azeribalasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3529
    Beğendikleri
    127
    Beğenileri
    32
    Tecrübe Puanı
    100
    @Azeribalasi

Ne ayriliq olsun nede ayriliq mesaji olsun ....
    Dünyanin En Büyük Azeri Mp3 Arsivi. www.azeribalasi.com

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

Standart AyrıLık SmsLeri 16

Odumuz Patliyor Aci Cekmekten Oysa Biraz Da Acidir Askin Mayasi ... Kacinamazsin ..

Hep Kendi Golgemi Icinde Gordugum Kalbinde Bugun Baska Bir Golge Gordum. Artik Benimde Kalbim Bir Golge Gibi Kapkara...

Bombos Bir Cayirliktatek Bir Agac Gibi Sakinmasiz Bir GercekliktirVarligin.gidisin Oyle Bir Bosluk Yaratirki Geri GelisinleDolduramazsin...

Nasil Soguk Ayriligin Gunesi Golgeli Bir Cinar Olan Govdemin Dallari Icten Kirinca Aci Buzdan Bir Alciyla Tutuyor Beni...

Guzel Insan Guzel Yasam Guzel Dostluklar Hep Yarim Kalirmis Sonsuzluk Olmasa Da...

Sevmeyenler Utansin. Sen Gozlerimde Bir Ates Damarlarimda Kansin. BirakBu Deli Gonul Izdirabinla Yansin Sahipsiz Yuregimde Tukenmeyen ImansinSevmek En Guzel Duygu Sevmeyenler Utansin...

Elimde Sicakligin... Gozumde Gidisin... Kalbimde Gozyaslarim.... Beynimde Firtinalar... Hala Duruyor...!!!!!

Hayatinin Defteri Olmak Istedim Sayfa Oldum Sayfaya Raziydim CumleOldum Son Olarak Kelime Oldum Ve O Kelimeyi Silmen Icin Sana SilgiyiBen Verdim Affet Sevgilim...

Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

Standart ---> Ayrilik Mesajı Sms Sözleri

]
    Seni senle yaşamak varken, neden seni sensiz yaşayayım, seni senle sevmek varken neden seni sensiz yaşayayım inan ki bi tanem bu hiç içime sinmiyor...
    Eğer bir gün gökyüzünün karamavi çizgisinde bir kırlangıç sürüsü görürsen bilki kanatlarındaki buruk gülümsemelerle ıslak tebessümler benden sana kalanlardır.
    Bu duvarlar duysa hıçkırığımı belki beni anlardı kalbimde bir umut gönlümde bir alev beni unutana söyleyin beni unutanı ben unutmadım elbet dönecek ya dönecek yada bu kalp onsuz ölüp gidecek...
    Bir akşam yanımızda kimse olmaz ya da olanlar olması gerekenler değildir. Yıldızların bizim için parladığını göremeyen gözlerimiz, gün gelir hayatımızdan kayan yıldızların gömüldüğü maziye kilitlenir..
    Ne geri dönecek yolun olacak nede tutunacak dalın kalacak.. korkarım pişmanlık sonun olacak yanlız kalacaksın günün birinde pişman olacaksin günün birinde..
    Birgün bensiz bir yerde ağlarsan her düşen göz yaşında beni hatırla hafifçe yağan bir yağmurda saçlarını okşayan her damlada beni hatırla hiç aşık oldunmu diye soran olursa olmadım derken beni hatırla seni sevdiğimi daima hatırla..
    Sensiz geçen hergün, Cehennemi yaşarım. Sevginle büyüyen, Hayatı ararım. Dolaşırım sokaklarda, Hep seni ararım. İsmini sorduğum insanlarda, Yine seni ararım. Bir gülücük vardı ya İşte onu ararım. Bulamadığımda ise taklidini yaparım. Ama olmuyor, yinede seni ararım. Bir gün seni, Aradığım yerde bulursam, İlk önce sende, Kendimi ararım.
    Bir daha görüşmemekti senin seçimin Seni severken kaybetmek niçin Anlamsız bir öfkeyle doldu için seni kırdım biliyorum bir hiç için Ayrılık nedenini hissediyorum Artık dönüşü yok biliyorum Her gün seni düşünüyorum Ama artık sensiz yaşıyorum Neyse canım sen son değildin Ama bil ki son olabilirdin Böyle olmasını da sen istedin Beni zaten hiç sevmedin.
    Seziyorum ki kaçacaksın yalvaramam koşamam ama sesini bırak bende Biliyorum ki kopacaksın tutamam saçlarından ama kokunu bırak bende Anlıyorumki ayrılacaksın Cok yıkkınım yıkılamam ama rengini bırak bende Duyumsuyorum ki yiteceksin en büyük acım olacak içimde ama ısını bırak bende Ayrımsıyorum ki unutacaksın acı kurşun bir okyanus ama tadını bırak bende Nasıl olsa gideceksin Hakkım yok durdurmaya ama kendini bırak bende.
    Sana beni sevmi dedim benim için ölmü dedim. Dizlerine kapanıpta gel kalbime girmi dedim. Sen istedin,sen istedin ayrılmayı sen istedin.Beni aşka köle edip gençligimden ne istedin...
    Hani bir şarkı duyarsın, hani için geçer biraz, Karamsarlaşırsın, hüzünlenirsin biran, Ağlamak gelir içinden ağlayamazsın birtürlü, Benimkisi böyle bir sevgi, amaçsız, çaresiz, sonsuz.....
    Sanmaki vefasız unuttum seni şu seven kalbimi terkeden sen pişmanlık duyup ararsan eğer yüreğin sızlayıp yanarsa eğer nerdesin diye sorarsan eğer.. Hasretin Çölünde Sürgündeyim Ben !
    Ayrılığın resmini çizdim sarı odalara, yüreğimi soğuttum zemheri ayazında. Sonra uzun uzun rüzgarın gülüşünü seyrettim çaresizce. Ve gecenin en koyulaştığı yerde ölümü kucakladım masmavi yüreğimle...
    Aramıza yollar, yabancı kollar,zor yıllar girdi,Ümitlerimi,saf sevinçlerimi derken seni kaybettim Bir iki sözle bi kaç şarkıyı, adaletsiz yargıyı Birde bu talihsiz yazgıyı kalbime kaydettim.
    Biz ayrıldık ama şunu unutma yaşadığın şehirde beni sana hatırlatacak çok şey var.Baktığın heryer,gördüğün her nokta ve ayak bastığın her toprakta benden birşeyler var.İşte unutamamamın sebebi de bu.Çünkü bu şehrin her noktasında bizim anılarımız yaşıyor...
    Ne unutacak kadar nefret ettin ne hatırlayacak kadar sevdin sana bensizliği bırakıp seni içimden terk ediyorum bitanem.
    Artık günlerim günlerden uzun gecelerim gecelerden yanlız seni sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileyi gördüm hayatın her cilvesine alıştım yanlız senin yokluğuna alışamadım şimdi anlıyorum acıdan hasretten gözyaşından başka hiç birşey vermemişsin bana yıkılan hayallerime yok olan geçmişime kaybolan geleceğime Ağladım Ağladım Çocuklar Gibi Ağladım..
    Çok şeymi istedim senden hiç farkında olmadan bir çiçeğin bile kıymeti var sararıpta solmadan bıktım artık bıktım hep sana hep bana hep bu umutsuz aşka ağlamaktan tek korkum Allah tan birde sensiz kalmaktan...
    Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdan da kaç.Çünkü bulutların arkasında kaybolan aşkı için ağlayan benim.
    Seni çok seviyorum dönmeyeceğini bilsemde bekliyorum beni bıraktın ona gittin olsun yinede kızamıyorum nolur dön bana bekliyorum seni hala çok seviyorum allahın belası dön artık...
    Bu yaşamdaki herşey yalan ve sen benim için bulutlar arkasındaki dokunulmamış bembeyaz bir sevgi yumağısın,ve şunuda biliyorumki tüm sevgime rağmen bu yaşamda sevgisine layık olmadığım tek insan sensin.Senki en güzel sevgilere ve en muhteşem duygulara layıksın.
    Dilerim tanrıdan yüzün hiç gülmesin Yıllarca benim gibi sevip sende acı çekesin sevgimi bilmedin suç bende mi! seven çeker acıyı sevmeyen ne bilsin.. Bana aşktan bahsetme sevmek kim sen kimsin...
    Korkum sevmek değil Korkum sevipte ayrılmak. Korkum ölüm değil korkum senin tarafından unutulmak. Korkum kurşun yemek değil korkum kalleşce vurulmak...
    Özleminle yok oldum,karardı gecelerim sönmuş yıldızlar gibi tükendi ümitlerim. Bu ne kahreden yangın, bu ne zamansız gidiş, çıldırmak üzereyim yetiş sevgilim yetiş ,bu ne yalancı sevda bune anlamsız bitiş ,can vermek üzereyim yetiş sevgilim yetiş...
    Elbet mutluluk elimi tutacak birgün, elbet şans bana bir kıyak geçecek ve ben güleceğim. ne yazıkki sen sadece ardımdan bakacaksın kaybına göz yaşı dökeceksin ama merak sen üzülme gülüm acıda sevgin kadar geçicidir..
    Araya koskoca yıllar girsede kalbim seninle bu can seninle koskoca dağlar girsede araya ben seni unutmam unutamamki ben sana kocaman bir can verdim sen bana sevgi dürüslük verdin benseni nasıl unuturumki sen bana bir can bir sevgi verdin..
    Ay doğarken bir söğüdün arkasından,göl yüzünde sisli bir esintiyle,akşamın göğüsüne hüzün serperek ve yağmurdan geceye perdeler çekerek beni düşün unutma...
    Yine sensiz bir sabahın matemini tutuyorum sevgili...sensizliğin acısı gün geçtikçe tüketiyor beni. nerdesin sevgili hangi şehirde hangi kollarda... arıyor hüzün dolu gözlerim seni. aç kurtlar misali bekliyorum bana tekrar dönmeni bana tekrar bağlanmanı... gel artık sevgili bekletme beni...

Sen son cümle ben noktayım,bitme bensiz bitme sakın!bana benden uzaktayım, sana senden fazla yakın.su bende ben kuraktayım.var uzakta, yokta yakın sana bensiz varmaktayım.sakın durma gitme sakın

Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

Standart Ayrılık mesajları

Ayrılık mesajları

eger Hayattan Bikip Olume Dogru Sesizce Yurumek Istersen Yanima Gelki Sana Sensizligin Olum Oldugunu Gostereyim...

Belim Bukuyor Boyle Ayrilik. Verdigin Acilar Hasret Tanidik. Gormedim Ki Bir Gun Senden Yakinlik. Donmesende Geri Farketmez Artik...

Tutulmusum Bir Esmerin Yakici Gozlerine Neden Sonra Anladim Butun Bunlar Hep Hayalmis Tas Bastirdim Gogsume Bir Sevgili Yerine...

Keske Yanlizligim Kadar Yanimda Olsaydin! Keske Yanlizligimla Paylastigimi Seninle Paylassaydim! Keske Senin Adin Yanlizlik Olsaydi Ve Ben Hep Yanliz Kalsaydim!!!

Hep Kalanlara Gidenleri Kattim! Bir Gun Yerine Gecemediler. O Kalanlara Gidenleri Kattim Yine Bir Tane Sen Edemediler. Zor Geldi Ayrilik Alisamadim.

Silinir Diyorlar En Aci Izler Bitermis Kislarim Gelirmis Yazlar Bilmezler Su Gonlum Derinden Sizler Unutursun Diye Soylemek Kolay...

Fikrinden Geceler Yatabilmirem Bu Fikri Basimdan Atabilmirem Neyleyimki Sene Cata Bilmirem Ayrilik Ayrilik Ayrilik...

Unutmak Zor Anlatmaksa Imkansiz Cunku Sen Unuttukca Hatirlanan Vede Anlattikca Bitmeyensin. Bitanem. Seni Seviyorum...

Dunya Bir Efsane Hayat Bir Dram Yasam Bir Huzun Sevmek Bir Hata...

Umuda Kursun Siksada Olum Unutma Umuda Kursun Islemez...

Belki Anlamadigim Bi Hisbelki Sana Kizamadigimin Belgesi Belkide Samimiyeti Yanlis Zamanda Yanlis Insanda Aramanin Caresiz Anlatilisi Idi...

Seni Birakiyorum Bir Elveda Bile Diyemeden Seni Seviyorum Seni Bile Goremeden...

Nezaman Sagir Bir Ressam Kiristal Bir Zemin Uzerine Dusen Gulun Cikardigi Sesin Resmini Yaparsa Iste O Zaman Ben Senden Vazgecerim...

Sensiz Kaldigim Ilk Gunden Beri Icimde Bir Umut Vuslata Dair. Aksamlari Imzaladim Gozyaslarimla.seni Aramiyor Seni Sormuyorsam Bum Senden Vazgectim Demek Degildir Birdaha Boyle Sevecek Olsam Bir Kalemde Silerdim Seni...

Sensizlik Hayat Denen Defterin Zindan Karasi Yapraklarina Hasret Kirmizisiyla Multeci Huzunler Yazmak Gib Askimm...

Yazdigim Her Cumle Agliyor.

Aciyi Hissetmiyorum. Sevmeyi Beceremiyorum. Caresizlik Hic Bitmeyen Bir Senfoni Sensiz...

Hayatta 4 Yanlis Yaptim Dogmak Yasamak Buyumek Ve Umutlara Sarilmak 1 Tek Dogru Yaptim O Da Seni Sevmek Ama Unutmusum Guzelim 4 Yanlis 1 Dogruyu Goturdu.

Gercek Gulusler Sana Sana Umutlar Mutluluklar Sana. Sana Yazsana Bahar Rengarenk Cicekler Bana Yalnizlik Kis Kar Ve Sahte Gulusler Yeter !..

Nasilki Sensizligi Ben Yaratmadiysam Yasayacagin Bensizlikte Benim Eserim Olmayacak Uzulme Uzulursen Yillarin Senden Alacagi Tek Sey Gencligin Olacaktir...

Bir Karanlik Geliyor Yoklugunun Ardindan. Ne Zaman Gune$ Batsa Bu Son Gecem Diyorum. Vazgec Yalan Dunyanin Kohne Saltanatindan. Yeti$ir Bunca Keder Bunca Elem Diyorum. Bu Ne Bitmez Ayrilik Bu Ne Bitmez Ozlem Diyorum.

Ben Seni Bir Noktadan Gecen Dogrular Kadar Sevdimsen Beni Iki Noktadan Gecen Dogru Kadar Anladin...

Ask Karsindakini Bulunmaz Hint Kumasi Sanmakla Hiyarin Teki Oldugunu Anlaman Arasindaki Zamandir.

Hadi Git Birak Beni Eski Kisimda Yarinlarimi Alda Git Omrum Boyunca Yasiyacagim Unutuluslari Huzunlerive Olumleri Birak Ve Git..

Ruzgar Ozur Dilesede Dal Kirildi Bir Kere...

Sen Sozlerime Aldirmagozlerin Zamansiz Islanmasingunesin Nerden Dogdugunu Bilirsin Ve Seni Nasil Sevdigimi De Bilirsin Eger Bitsin Diyorsar Yinede Sen Bilirsin..!

Senin Yoklugun Cehennemin Obur Adi Ne Olur Gitme Usuyorum...

Hayat Hicbir Insan Icin Aglamaya Degmez.zaten Degen Insan Aglatmaz.yine De Aglamak Istiyorsanbasini Dik Tut Ki Gozyaslarin Aglatan Kadar Alcalmasin.sana Sevgimi Soylesem Sevgimden Korkarsin.ben Senin Icin Olmasam Bile Sen Benim Icin Hep Varsin...

Bir Cocuk Gulusunde Ruzgarin En Capkin Opusunde Yagmurun Her Sacina Dususunde Beni Hatirla....

Eger Beni Bu Sokakta Bu Mahallede Bu Sehirde Bulamazsansevgilim Bilki Ben Gozlerinin Daldigi Yerdeyim.

Baskalarina Kendinden Fazla Deger Verme.ya Onu Kaybedersin Ya Da Kendini Mahvedersin.

Sevme Beni Hatirla.ozleme Beni Ama Unutma.

Sehrimin Bensiz Sokaklarini Adimlarkenben Sensizligimin Sokaklarinda Bir Sehir Kuruyorum Kendime.

Sen Benim Olmadin Hicbir Zaman Ben Seninim Ama Daima.sendeki Yoklugum Yok Edemedi Bendeki Varligini.yuregim Sevgi Yuregim Ozlem Dolu.

Gunes Batmadan Yildizlar Gorunmez Elbetgelecek Gunlser Ne Alir Ne Verir Bilemembildigim Sarkilar Biten Asklarin Cenaze Torenleridir.bir Sarki Soyle Gom Gitsingom Gitsin Yalanlari Gom Gitsin Yalnizligigom Gitsin Acilari.sonrada Otur Yuregin Yeserene Kadar...

Sen Gideceksin Bense Yanacagim Hatiralarinla Bilki Unutmayacagim Elini Tuttugum Gozlerinde Kayboldugum Oani Arayacagim Ve Yilmayacagim Sonsuza Kadar Sursede Caresiz Arayisim Hazalim

Su An Agliyorum Zannetmeki Senin Icin Agliyorum Mutfakta Sogan Dogruyorum Aptal Firat Allah Seni Kahretsin...

Durucam Burdagidisini Seyredicemkipirtisiz Sakin Gibi Gorunucemkavgasiz Olacak Firtinasiz Olacaksacmasapan Olacakarkandan Sessiz Bakicam.ben Yine Sana Aglicam...

Ayrilikta Aglarmis ....ayriligi Yasasaymis......

Kisa Bir Oykudur Hayatugruna Upuzun Acilar Cektigimizkisa Bir Turkudur Hayatbir Daha Soylemek Icin Delirdigimiz!

Huzun Yildizlari Parliyor Bugun Gokyuzundebu Gece Yine Icin Icin Yaniyorumoturmus Seni Dusunup Agliyorumseni Gidisini Sevisini Her Seyini...

Bu Gece Agliyor Ay Sevipte Kavusamayanlar Icin Yildizlar Sarki Soyluyor Sevipte Sevilmeyenler Icin. Bu Gece Bende Agliyorum Ozleyipte Ulasamadigim Sevdigim Icin.

Nasil Baslamisti Bak Nasil Bitti En Guzel Duygular Silindi Gitti Nasilda Sevmistim Bilirsin Seni Ayrildik Sevgilim Doymadim Sana...

Hic Bulutlu Havalarda Dolunayi Izledin Mi Ruzgar Aci Aci Icine Islediginde Ruzgardan Degil Yanlizliktan Yuregin Titredimi...

Tanri Sana Oyle Bir Ceza Versin Ki Benim Seni Sevdigim Kadar Sende Bir Baskasini Sev Ve O Bir Baskasida Benim Seni Sevdigim Kadar Senden Nefret Etsin...

Sevipte Ayrilmak Varsa Isin Ucunda Arkadas Dunyada Sevgi Denen Kelimeye Inanmiyorum...

Sen Istedigin Kadar Saklangunduze Sar Biraktigin Geceleri.ben Beni Sevmedigini Gunesten Ogrendimsen Seni Sevdigimi Birisini Sevince Anlayacaksin...

Yaz Yagmuru Gibi Gectinsaclarimdan Akip Gittinher Damlanda Beni Mahfettinumutlari Yikip Gittin...!!!

Yalnizligima Caredir Senin Sevgin Seni Herseyden Cok Sevdim Hayallerimi Seninle Besledim Yinede Beni Birakip Ellere Gittin Sevgi Dolu Kalbimi Harabeye Cevirdin.

Acilarinin Umutlarini Yok Ettigi Yerdeumutlarini Yesertecek Birineozlemle Dolu Bir Sese Ihtiyac Duyarsanben Hala Bildigin Yerdebildigin Gibiyim..

Ben Aglarken Bana Bakip Aglama Ben Huzunlenirken Bana Bakip Huzunlenme Cunku Bende Sen Olurken Olmicem: Bu Dunyaya Nasil Kazik Cakilirmis Herkese Gosterecem...

En Sevdigin Elbisen Uzerine Sarilsin Yilan Akrep Yuvasina Mezarin Kazilsin Mezarinin Basina Kahpe Diye Yazilsin Okuyanin Olmasin Beni Yaktigin Icin...

Sensiz Hayat Yerin Dibine Batsinsensiz Acan Gulum Sararsinsensiz Bu Dunyami Kiyamet Yiksinsensiz Bu Bedeni Bu Can Ne Yapsin...

Seni Bilmem Ama Ben Kararliyim Su Garip Sevdadan Cayalim Gitsin Bu Askta Senden Cok Ben Zararliyim Bir Kumar Oynadik Diyelim Gitsin...

Icimde Bir His Var Benden Pes Diyor Olmayan Duadan Umit Kes Diyor Madem Ki Bahtimiz Boyle Istiyor Kaderin Emrine Uyalim Gitsin Arkadas...?

Birakma Beni Diye Yalvardimdonersin Sonunda Bana Dedim Inanmadindedigim Cikti Bak Biricigim Ama Ne Yazik Ki Cok Gec Kaldin...sevgilim

Gonulden Sevmistim Birakip Gitti Icimdeki Askimi Yerle Bir Etti.bendeki Yerini Coktan Kaybetti Bundan Sonra Onu Tanimiyorum..

Olecektim Sevgimden.sen Sevinecektin.gidecektim Bu Kenttensen Gulecektin.ama Hic Dusnemedin Aptal Kiz Beni Tekrar Sevecektin.

Gulu Gulene Kalbini Sevene Ver Askin Hediyesini Kiymetini Bilene Ver Sev Seni Seveni Ask Nedir Bileni Hic Bosuna Arama Birakip Da Gideni.

Sadece Sen Gitmedin Mutlulugum Aklim Gururum Serefim Kalbim Ve Canim Seninle Birlikte Gitti Bana Biraktigin Seyler Ise Yikik Dokuk Bir Dunya Dert Ve Anilar...

Silinir Diyorlar En Aci Izler Bitermis Kislarim Gelirmis Yazlar Bilmezler Su Gonlum Derinden Sizler Unutursun Diye Soylemek Kolay...

Ayrilirken Gozyaslarimi Yollarina Biraktim Yurudugum Yollardaki Isiklari Kapattim Bastigin Her Topraga Esip Suladim Bir Gun Donersen Yollumu Bul Diye...

Gun Gelecek Hesap Vereceksin Yaptiklarinin Cezasini Cekeceksin Belkide Bu Satirlari Okudugunda Pismanlik Duyacaksino Zaman Ne Yapacaksin?

Her Selale Gordugunde Yagmuru Hatirlaher Yagmur Yagdiginda Dua Et Agla Olurya Belki Bana Yaptiklarin Af Olayeni Asklarina Yol Acila.

Sende Gun Gelecek Seveceksin Onun Icin Gozyasi Dokeceksin Astan Anlamayan Zalim Ugruna Hayatini Zehir Edeceksin Iste O Zaman Beni Hatirla.

Sevmiyorum Artik Eskisi Gibiyuregimde Dolasiyor Ozgurce Sevgimgozlerimden Dusen Her Kursun Tanesi Vursun Alninin Ortasindan Sen Gibi Sevgiyi Oyuncak Edenleri.

Duygularin Doruga Varincagozyaslarin Yanaklarindan Akincaallaha El Acipta Neden Allahim Dediginde Beni Hatirla.

Sevdigini Sanmistim Yanilmisimyalanlarina Inanmisimsensiz Olmuyor Derken Baskasinda Avunmussungozun Aydin Yeni Birini Bulmussunartik Mutlumusun?

Teninin Kokusuna Hasret Oldugumgozlerine Ekmek Banipta Katik Yaptigimbunlari Hakedercek Ne Yaptimcezami Neden Bu Kadar Agir Kestin Omrum Yetermi Saniyorsun…

Hani Gitmeyecektin Hep Beni Sevecektin O Kelimeyi Soylemeyecektin Elveda Demeyecektin Hani Olumle Ayrilacaktin Hep Yanimda Olacaktin Sende Boylemi Yapacaktin Bana Sensizligi Yasatacaktin Hani Cok Seviyordun Asla Ayrilmam Diyordun Neden Simdi Gidiyorsun Ba

Gozlerimde Gozlerini Gormiyosa Gozlerin Bilki Eyy! Sevdigim O Gozler Iste O Zaman Ellerin...

Aliskin Degilim Sensiz Kalmaya Bu Ayriliga Sesin Solugun Olmayinca Dogmuyor Gunes Dunyama Sonsuza Kadar Bunu Sakin Unutma...

Haykirsam Dunyaya Askimi Bir Solukta Sendemi Cekip Gittin Bunu Ben Hak Etmedim Hani "sensiz Bir Hicim" Demistinya..?

Belkide Dilinden Bu Sarki Dusmezdilin Soylesede Gonlun Hissetmezbilsen Bile Benim Icin Farketmez Birtek Dilegim Var Beter Ol Yeter...

Beni Avutacak Anilarim Var Seni Yasatacak Sonsuza Kadar Yolun Acik Olsun Verdiysen Karar Yureginin Goturdugu Yere Git..

Demek Hic Sevmemis Ozlemissin Beni Unutmus Dusunmemissin Beni. Sahte Duygularla Yalan Duygularla Birakip Gitmissin Beni...

Seni Seviyordum Biliyorsun Askin Bitti Demek Gidiyorsun Bana Boylemi Veda Ediyorsun??

Askindan Hatira Ne Varsa Bende Isminle Beraber Gomdum Maziye Artik Hayat Bana Zor Olsa Bile Bundan Sonra Artik Nefretimsin Sen...

Olumune Seven Bendim Hayatimi Veren Bendim Degerimi Sen Bilmedin Askima Ihanetin Ansizin Cekip Giden Sendin Sen Bana Yanlis Yaptin..!

Donmesin Kalbimde Bir Yer Bulamaz Zannetmesin Baska Seven Bulunmaz Sanmasin Bu Hayat Onsuz Yasanmaz Ne Olur Onu Hic Hatirlatmayin..!

Zaman Gelir Insan Gulerken Aglarmis Goz Yaslari Sel Olup Akarmis Kah Kaha Bir Maskedir Bilirmisin Insan Sevdiginden Ayrilinca Bu Maskeyi Takarmis

Ayrilik Aklimdan Gecmiyor Inan Hedefin Tek Sensin Gerisi Yalan Ok Yaydan Firlamis Ey Benim Belam Donersem Sozumden Namerdim Var Oldur Beni.ol De Oleyim!!!

Simdik Gozlerime Aglamayi Ogrettim Ki Bu Yaslar Utangac Boynunun Kolesi Olsun. Bu Da Benim Sana Ayrilirken Hediyem Olsun!

Ozur Dilerim Seni Sevdigim Icin Ozur Dilerim Gozlerine Baktigim Icin Ozur Dilerim Seni Hep Aradigim Icin Cok Ama Cok Ozur Dilerim Seni Insan Sandigim Icin!

Bu Benim Sevdam Kursunlara Dizilmis Bu Benim Sevdam Ihanet Yuklu Sevgilerden Vurgun Yemis Fakat Olmemis!!!

Bir Nasihatim Var Sana Kendini Insan Yerine Koyma Eger Bir Gun Cikarsan Karsima Sevgim Degil Kursunum Deger Anlina!

Allahim Biktim Artikisyanim Sana Degil Kendime Napacagimi Bilemiyorum Her Gecen Gun Ve Gece Daha Cok Oluyorum Bu Ask Beni Mahvediyor Kurtulmak Istiyorum...

Gozyaslariyla Yikanmis Yuz Dunyanin En Temiz Yuzudur Iste Benim Yuzumde En Temiz Yuz Cunki Hergun Yikiyorum...

Gunes Avuclarinda Bir Sabah Uyandiginda Usuyorsan Kalabalikta Yalniz Hissediyorsan Kendini Ve Bir Anlik Kirilmissa Yuregin: Beni Hatirla!

Bir Ruya Gibi Oldu Artik Yasadiklarim. Ne Sevenim Kaldi Nede Eski Asklarim. Gecmeli Artik Gecelerce Aglamalarim. Elveda Sevgilim Elveda Askim!!

...oysa Olmaycak Kadar Zor Degildi Bazen Gel Demistim Hep Kal Anladin ...ve Gittin Tabii Ki.

Istesem Ben Bu Omru Bu Talihi Istemem Boyle Durup Durup Senden Ayrilmak Varsa Orada Bir Mezar Kazilir Benim Icin Ayriligin Nerede Baslarsa.

Mesafelerin Ayrilik Oldugunu Soylerler Hep Oysa Ayrilan Bedenlerdir Yureklerse Hep Beraberdir Bir Seyleri Paylasmak Icin Bedenimle Olmasada Yuregimle Yanindayim....

Hayatta Hic Kimsenin Bilmedigi Engin Denizlerde Yunuslar Gibi Yuzmektir Seni Sevmek Umitlerim Vardi Tesbih Misali Sen Giderken Dagiliverdiler Birden...

Yoo Aglamak Yok Kucuk Kiz...hani Soz Vermistin Aglamak Yok Diye. Bak Gozlerin Dolmaya Basladi.. Sen Alismamis Miydin Ayriliklara? Hadi Don Sirtini Dunya'ya Arkana Bakmadan Cek Git! Elveda Deme Dostlarina...sadece "belki" De Yasli Gozlerle "belki"....!''

Her Hatirlayis Evvelinde Unutmayi Saklar Bilir Misin? Ve Bilir Misin Ben Seni Bir Dem Olsun Unutmadim!

Yapraklar Dokulurguller Solabilirseni Herkes Unutabilirben Asla!

Bana Hayatimda Hic Gulmedim Ki Bundan Sonra Ne Bekleyecegim Ki Yalvaracagim Tanriya Al Beni De Yanina Sensizlige Alismak Zor Gelecek Bana...

Yakamozlu Geceler Benim Gecem...cunku Asik Oldugumu Yakamozlu Gecelerde Haykiriyorum...tek Basima Limanda Denize Karsi..sende Duy Askim....

Bu Sehir bu Kalabalik bu Karmasa. Icim Burkuluyor Onca Insan Bir Sen Olmuyor. Ve Sen Onca Insandan Biri Olmuyorsun...

Gozlerini Kapat En Buyuk Hayallerini Dusun.sonrada Hepsinin Gerceklestigini... O Zaman Anlarsin Senin Icin Neler Dusundugumu...

Kolaymi Ayrilmak Canima Can Olmussun Askinin Esiriyim Herseyim Sen Olmussun...

Hadi Git Artikne Duruyorsun Beee Yokluguna Inandir Beni Yoruldum Her Buldugum Yerde Kaybetmekten Seni...

Sen Beni Belkide Hic Anlamadin Benim Seni Anladigim Gibi Sen Beni Belkide Hic Sevmedin Benim Seni Sevdigim Gibi Ama Bu Hicbirseyi Degistirmedi Ben Hala Seviyorum Seni...

Gozum Kulagim Kalbim Aklim Hep Sende Senden Ayrilamam Istesemde Istemesemde... Hayalin Her An Gonlumde Gozlerimde Seni Seviyorum Istesen De Istemesen De...

Hatiralar Kuller Arasinda Kaybolmus Bir Ates Parcasina Benzerbirgun Bu Kulleri Karistiracak Olursanseni Canindan Daha Cok Seven Birinin Oldugunu Unutma Isveclim...

Hayati Aradim Yillar Boyu Once Derinliklerine Indim Yanilmisim Bulamadim Daha Sonra Gokteki Yildizlarda Dolastim Gecenin Bir Vakti Yine Elim Bos Dondum En Sonunda Buldum Hayati Hayat Sevgiydi Sevgi Sendin Ama Ben Sensizdim...

Iki Varligi Degistirebilsem Yagmurla Gulu Secer.ve Sana Kisin Yagan Her Yagmurda Milyarlarca Gul.yazin Kokladigin Her Gulde Dudaklarina Damla Damla Serinlik Verirdim Isveclim...

Oyle Habersizce Geliyorki Olum Ruyalar Tamamlanamiyor Giyinip Kusanilamiyor Gulup Aglanamiyor Ve Son Bir Defa Olsun Insan Goz Goze Gelemiyor...

Bu Aksam Yine Sensizlik Dustu Icimebu Aksam Gozlerin Dogdu Yuregimecekilmez Oldu Hasretin Bedenimeagladim Anilara Sessizce Bu Aksam Olmek Istedim Yine Habersizce Isveclim...

Sana Olan Duygularimi Cumlelere Aktarabilseydim Eger Bitmek Tukenmek Bilmeyen Bu Cocuksu Sevgim Bir Kalem Gozyaslarim Murekkep Pamlasi Ve Ugruna Adanmis Bu Garip Ise Solgun Bir Kagit Parcasi Olurdu...

Yildizlar Hatirlatti Gozlerini... Ama Inan Hicbir Zaman Gozlerin Kadar Guzel Bakmadilar... Ruzgarlar Getirdi Saclarinin Kokusunu... Ama Inan Saclarin Gibi Hic Kokmadilar...

Sen Hic Hasreti Tattin Mi Severken Hic Agladin Mi Gulerken Sen Hic Sevdin Mi Sevilmiyorken Ve Hic Ayrilmak Istedin Mi Canindan Cok Severken...

Unutmadigin Muddetce Unutuldugunu Sanma. Cunku Seven Unutmamistir Unutan Sevmemistir Ve Bilki Biz Vurulunca Degil Unutulunca Oluruz!!!

Kahrolsun Sensiz Yasadigim Bu Gunlerhayatima Isyanimi Duysun Dunya Ellerilk Ve Son Askimdin Sende Gittin Uzaklara Be Gulum....

Elimden Cekip Aldilar Seni Cekilmez Acilara Saldilar Beni Dusundukce Seni Icim Agladi Donersin Diye Gozlerim Yollara Daldihamd Olsun Azrail Dostum Canimi Aldi...

Su Uc Gunluk Dunyada Cok Goruldu Sevgimiz Mutluluga Giden Yolu Kapatti Kaderimiz Mutlu Olman Icin Kesme Allahindan Umidini Yoksa Olursun Benim Gibi!

Sadece Sen Gitmedin Mutlulugum Aklim Gururum Serefim Kalbim Ve Canim Seninle Birlikte Gitti Bana Biraktigin Seyler Ise Yikik Dokuk Bir Dunya Dert Ve Anilar...

Senin O Yesil Gozlerin Ormanlar Kadar Derin Irmaklar Kadar Serin Cocuklar Kadar Masum Ama Bi Yilan Kadar Zehirli....

Gun Gelecek Hesap Vereceksin Yaptiklarinin Cezasini Cekeceksin Belkide Bu Satirlari Okudugunda Pismanlik Duyacaksino Zaman Ne Yapacaksin?

Ceylanlarin Vuruldugu Bir Dagbasinda Cicekler Acarmi?zalim Avcilarin Kursunundan Ceylanlar Kacarmi?senin Gibiler Asktan Anlarmi?bu Ceylani Vurdun Artik Yasarmi?

Teninin Kokusuna Hasret Oldugumgozlerine Ekmek Banipta Katik Yaptigimbunlari Hakedercek Ne Yaptimcezami Neden Bu Kadar Agir Kestin Omrum Yetermi Saniyorsun..

Sanmaki Askinla Delirdim Simdi Nefretin Bagrimda Hancer Misali Gezerim.bu Satirlari Okursan Cok Iyi Anlarsin Beni.nefretimsin Artik Sevdigim Degil.

Hatirlarmisin Ben Seni Ne Cok Sevmistimsaatlerce Gozlerine Bakardim Sana Doyamazdim Bakmalara Kiyamazdim Hasretin Yaksada Isyanlara Sarilmazdimsevmistim Seni.

Bakiyorum Kapilmissin Ruzgarin Deliliginesoyle Bana Bu Gidisin Nereye??? Hayat Bu Birgun Sona Erecek Bu Gunahlarinin Bedeli Verilecek.

Ilik Bir Bahar Gunuydu Islandik Yagmurda Seninleakiverdik Ikimizde Birbirimizin Gonlunedemir Atmistik Kalbimizin Limanina Ayrilamayiz Derken Ne Oldu Bize?

Sen Aski Cok Kiside Aradin Ama Ask Bubenim Sana Askimi Verdigim Gibi Kimse Veremez O Yuzden Aski Her Yerde Bulamassin...

Sen De Beni Unutanlardansin Aciyla Birakip Kacanlardansin Unutma Ki Sen De Unutulacaksin Benim Mezara Girdigim Gun Sen De Unutulacaksin...!!!

Soytarilik Etmeden Guldurebilmek Seni Ekmek Calmadan Doyurabilmek Ve Haksilik Etmeden Dogan Gunese Butun Aydinliklari Suze Bilmek Icin Multeci Isteklerim Oldu Biliyorsun Bu Son Olsun!!!

Simdik Gozlerime Aglamayi Ogrettim Ki Bu Yaslar Utangac Boynunun Kolesi Olsun. Bu Da Benim Sana Ayrilirken Hediyem Olsun!

Kapini Calar Mazi Dalginlikla Acarsin Arar Gozlerin Beni O Gunleri Sorarsin. Pismanlik Sarar Seni O Gunleri Anlarsin Oturup Bu Ask Icin Sende Aglarsin!

Dunyayi Severim Engeli Olmasa Seni Severim Ayrilik Olmasa...

Kapini Calar Mazi Dalginlikla Acarsin Arar Gozlerin Beni O Gunleri Sorarsin. Pismanlik Sarar Seni O Gunleri Anlarsin Oturup Bu Ask Icin Sende Aglarsin..ama Nafile..?

Odumuz Patliyor Aci Cekmekten Oysa Biraz Da Acidir Askin Mayasi ... Kacinamazsin ..

Hep Kendi Golgemi Icinde Gordugum Kalbinde Bugun Baska Bir Golge Gordum. Artik Benimde Kalbim Bir Golge Gibi Kapkara...

Bombos Bir Cayirliktatek Bir Agac Gibi Sakinmasiz Bir Gercekliktir Varligin.gidisin Oyle Bir Bosluk Yaratirki Geri Gelisinle Dolduramazsin...

Nasil Soguk Ayriligin Gunesi Golgeli Bir Cinar Olan Govdemin Dallari Icten Kirinca Aci Buzdan Bir Alciyla Tutuyor Beni...

Guzel Insan Guzel Yasam Guzel Dostluklar Hep Yarim Kalirmis Sonsuzluk Olmasa Da...

Sevmeyenler Utansin. Sen Gozlerimde Bir Ates Damarlarimda Kansin. Birak Bu Deli Gonul Izdirabinla Yansin Sahipsiz Yuregimde Tukenmeyen Imansin Sevmek En Guzel Duygu Sevmeyenler Utansin...

Elimde Sicakligin... Gozumde Gidisin... Kalbimde Gozyaslarim.... Beynimde Firtinalar... Hala Duruyor...!!!!!

Hayatinin Defteri Olmak Istedim Sayfa Oldum Sayfaya Raziydim Cumle Oldum Son Olarak Kelime Oldum Ve O Kelimeyi Silmen Icin Sana Silgiyi Ben Verdim Affet Sevgilim...

Sana Doyamadan Seni Benden Ettilergozyaslarimi Sel Ettimakintisina Kapilip Bana Donersin Diye...!oysa Senacik Denizlere Ulasip Bir Limana Siginmissin Bile...!

Sen Benim Farkimi Fark Edemedin.ama Artik Farketsen De Fark Etmez.cunku Benim Farkimi Fark Edenler Senden Cok Farkli....

Sen Benim Anilarla Bitip Giden Ruyama Hic Bir Zaman Ses Vermeyen Dogamsin.

Gitme Sana Muhtacim Gozumde Nursun Basimda Tacim Muhtacim.beni Oldur Oyle Git Yasamak Icin Senin Sevgine Muhtacim Muhtacim Gozlerine Muhtacim Ellerine.gitme!!!

Olmadi Sensiz Olmadi Gozlerim Sozunde Durmadi Agladi Yokluguna Agladi Yuregim Seni Unutmadi...

Allahim Bana Degistirebilecegim Seyleri Degistirmek Icin Cesaret Degistiremiyecegim Seylere Katlanmak Icin Guc Ve Her Ikisinide Ayirt Etmek Icin Akil Ver...

Kalpten Sevmeyi Bilirmisin... Karsilik Gordugunde Kafesinde Cirpinan Bir Kus! Karsilik Goremediginde Durmadan Kanayan Bir Yara! Anlamak Zor Degil Sevgilim... "yeter Yarami Kanatma"

Araya Koskoca Yillar Girsede Kalbim Seninle Bucan Seninle Koskoca Daglar Girsede Araya Benseni Unutmam Unutam***i Ben Sana Kocaman Bir Canverdim Sen Bana Sevgi Durusluk Verdin Benseni Nasil Unuturumki Sen Bana Bircan Bir Sevgi Verdin...

Omrumun Bana Kazandirdigi En Guzel Sey Senin Sevgindi.ayni Zamanda Kaybettirdigide Senin Sevgin Oldu.seninle Hicbir Zaman Birlikte Olmadigim Halde Yokluguna Bir Turlu Alisamadim.

Ayriligin Resmini Cizdim Sari Odalarayuregimi Soguttum Zemheri Ayazinda.sonra Uzuz Uzun Ruzgarin Gulusunu Seyrettim Caresizce. Ve Gecenin En Koyulastigi Yerde Olumu Kucakladim Masmavi Yuregimle...

Aramiza Yollaryabanci Kollarzor Yillar Girdiumitlerimisaf Sevinclerimi Derken Seni Kaybettim Bir Iki Sozle Bi Kac Sarkiyiadaletsiz Yargiyi Birde Bu Talihsiz Yazgiyi Kalbime Kaydettim.

Daglara Duman Duman Hasret Coker Daglara Gozyaslarim Yagmur Olur Yollara Gonlumde Bin Yel Eser Uzar Gider Daha Sonlara... Aglama Aglama Sen Gozbebegim Aglama Yalniz Seni Sevecegim Unutma Olsem Bile Donecegim Inan Gulum Sen Aglama...

Sana Beni Sevmi Dedim Benim Icin Olmu Dedim.dizlerine Kapanipta Gel Kalbime Girmi Dedim.sen Istedinsen Istedin Ayrilmayi Sen Istedin.beni Aska Kole Edip Gencligimden Ne Istedin...

Simdi Gidiyorum Hayatindaki Son Yerimi Alarak.. Belki Bir Daha Gorusemeyiz Dunya Hali.. Senden Son Bir Arzum Olacak.. En Son Gozlerinin Guldugu Anda... Bana Askim Dedigin Zamanda... En Son Agzindan Birtanemmm Ciktiginda...hatirla Beni..

Kirmizi Bir Gulun Dikeni Kalbime Batipkanatirken Butun Duygularimi Yarim Kalmis Onca Siirin Icinden Avuclarima Akan Ayrilik Bestesi Oldun...

Biraktin Gittin Beni Burada Yuregimde Korlaicimden Sevgin Hic Beni Eksilmedi Eksilmeyecek Asla Ayrilacaktik Mecbur Elden Gelen Bir Sey Yok Saplaniyordu O Andakalbime Binlerce Ok.

Elli Yil Once Yoktum Elli Yil Sonra Olmayacagim Elli Asir Gecsede Seni Unutmayacaim!

Ayrilik Olumden Beter Demisler Ya... Haklilarmis! Keske Olum Kadar Basit Olabilseydin ‘’ey Ayrilik’’...

Duyduguma Gore Gunun Gecen Yok.gozlerin Hep Islak Kurudugu Yok.mutlulugun Saaadetin Sevinclerin Yok.yasamis Olman Neye Yaradi.resimlerimi Yirt Izi Kalmasin.yak Mektuplarimi Kulu Kalmasin.dillerin Artik Beni Anmasin.yillarca Andi Da Neye Yaradi..

Bir Sabah Bahcene Bak Islak Bir Toprak Uzerinde Bir Cicek Acacak Bu Cicegin Uzerinde Beni Unutma Yazacak...

Bir Daha Gozlerime Bakma Ne Olursun Ben Ben Degilim Gozlerim De Senin Degil Bosuna Arama Sevgilim Ben Yalan Oldum Senin Icin.

Sen Yuegimin Kosesinde Herkezden Uzak Herkezden Farkli Olarak Yasayacaksin. Sen Benim En Zor Askim Endeli Sevdam Yasamis Oldugum En Ozel Kisi Olarak Kalacaksin...

Sana Biraktigim Her Cagri Seni Ozledigimdenyolladigim Her Mesaj Seni Sevdigimdensenin Hep Sesini Duymak Isteyisim Sensizlige Alisamadigimdandir...

Sen Bir Suydun Sen Bir Ilactin Hoscakal Iki Gozum Hoscakal Hoscakal Canimin Ici Hoscakal!!

Mademki Varligim Aci Veriyor Sana Yoklugumla Daha Mutlusun Oyleyse Yoklugumla Kal Sevgili Ki Yoklugum Benim Bu Ask Icin Burundugum Son Kimlik Olsun...

Tanrim Sana Sen Gibi Bir Sevgili Versin Umarim Sende Onu Ben Gibi Seversin Oda Sen Gibi Baskasini Seb Sevdigini Sevdigin Bir Baskasini.

Seni Sevmek Ne Guzeldi Seni Hatirlamak Ne Guzeldi Sen Ozeldin Ama Seni Kaybetmek Cok Aci Verici Biliyor Musun?

Sen Kalbimi Kirdin Bende Kalemi Seni Taammuden Aski Oldurmekten Suclu Bularak!

Ask Yasamak Degil Olum! Ben Sende Yasadim Olmeyi! Oysa Olmek Yoktu Bu Sevgide!

Ask!sen Ne Acimasizsin Ve Duygusuz! Kahbesin! Insanlari Ugrunda Kole Edersin Sen Ne Kalpsizsin! Askdan Nefret Ediyorum!

Ben Senin Ilkokul Yillarimda Sik Sik Yere Dusurdugun Kursun Kalemin Gibiyim! Distan Bakildiginda Sapasaglam Ama Ici Paramparca.

Bir Damla Gozyasi Isterim Senden Tasi Sikarcasina Cikmis Olmasin. Bir Damla Gozyasi Isterim Senden Ben Yokken Artik Topragimi Tuzlasin!

Unuttum Diyordum Seni Soranlara Unuttum Amahergece Kurdugum Bu Hayal Neden. Gormeyecegim Diyordum Guzel Gozlerini Gormeyecegim Ama Hergece Gordugum Bu Ruya Neden.

Insanlarin Yuzlerinin Ve Gozlerinin Rengi Hep Farklidir Ama Gozyaslarinin Rengi Hep Aynidir Gozyaslariyla Yogrulan Dunyada Gozyasin Olmamasi Dilegiyle...

Sensizlige Alismak Zor Gelecek Bana Senden Once Yasamadigima Gore Senden Sonra Ellerimi Acip Gokyuzune Yalvaracagim Tanriya Al Benide Yanina Diye!

Hergun Sevda Cekipde Gulunmuyor Degilmi Bi Guzelden Baskasi Sevilmiyor Degilmi. Seni Asla Unutamam Sensiz Olamam Diyordun Hani Bensiz Olurdun Olunmuyor Degil Mi?

Elinde Sigara Dudaginda Hickirik Halinden Belli Dostum Senin Kalbin Kirik! Bir Vefasiz Ugruna Harcanip Gidiyorsun! Yine Gozlerin Islak Ne O Yoksa Agliyormusun?

Ben Hala Sevgimin Tohumunu Sularken Be Askim Bu Aski Buyutecek Bir Umit Varmi? Ben Seni Hala Deliler Gibi Severken Senin Kalbinde Benim Icin Ufacik Bir Yer Varmi?

Ben Hic Bir Zaman Yuregime Fiyat Etiketi Koymadim Duygularimi Vitrinde Satiliga Cikarmadim Hayallerimi Karanliga Bogmadim Umutlarimi Umutsuzluga Baglamadim!

Olursem Umitlerim Hayal Olacak Bana Kavusmanin Yolu Olum Olacak. Senden Cok Uzaklarda Olursem Eger Sana Olan Temiz Askim Vasiyet Kalacak.

Olursem Sevgilim Sana Doymadan Bir Mezar Kazdir Ama Aglamadan. Tabutum Rengini Isterim Kara Ibret Olsun Sevipte Ayrilanlara!

Her Gece Yatagimda Uykusuz Bir O Yana Bir Bu Yana Donup Durdum Gormek Icin Hayalimde Duymak Icin Sesini Kac Kere Uzandi Ellerim Telefona Aski Oyun Bilisin Aklima Geldi Vazgectim!

SaiL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    40
    Konular
    680
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @SaiL

"Seni seviyorum'' derdim gözlerin mavi olurdu, susunca kahverengi..
    ve gidenin ardından şiir dökmek yetmezmiş hiçbir zaman..
    Sen hoşçakal dediğinde anladım..

Azerigüzeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    69
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @Azerigüzeli

Her Gece Yatagimda Uykusuz Bir O Yana Bir Bu Yana Donup Durdum Gormek Icin Hayalimde Duymak Icin Sesini Kac Kere Uzandi Ellerim Telefona Aski Oyun Bilisin Aklima Geldi Vazgectim!

Furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    205
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    579
    @Furkan

çok güzel olmuşlar dilerim bizim forumda kimse ayrılık cümlesi kurmaz,duymaz inşalah

Sensiz Kaldigim Ilk Gunden Beri Icimde Bir Umut Vuslata Dair. Aksamlari Imzaladim Gozyaslarimla.seni Aramiyor Seni Sormuyorsam Bum Senden Vazgectim Demek Degildir Birdaha Boyle Sevecek Olsam Bir Kalemde Silerdim Seni...

Bir gün öləcəksən, bunu bilirsən,
    Ölmək istəmirsən, çünki sevirsən.
    Sevgilin ölübsə, sən də ölürsən,
    Ölümü sevirsən, bu tamam başqa,
    Durma dostum, sən də yer ver aşka!

Sitede Yasakli ! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    62
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @Sitede Yasakli !

Standart AYRILIK SÖZLERI

Sensizliğe Yelken Açtı Gözlerim, Sensizlik Oldu Yeni Dertlerim...

Gülen Yüzlerimiz Ağlamaya Başladı işte ne Sevgi kaldı içimde Ne bir duygu bıraktın Seninle OLan dünyamda Ayrıldık Sonunda Mutlu ol Başka Aşklarda Elveda!

Yaşanan Güzellikler Kaldı Anılarımızda şimdi maziiye bakarak Ağlıyorum geçen Zamana Aldatılan Sevgilerle Harcamışım Zamanı Ayrılıklarla Bitiricem Bu Zamanı..

çıkma karşıma artık mutlu olamıyoruz biz sadece boş bir mutluluğa inandık şimdi anladıkki olamıyoruz bir bütün en iyisi Son Sözüm Bu Elveda Sana Ayrılık girdi Aramıza.

Yazık Biten Sevgilere Yazık geleceğe gülen yüzlerin Ağlayarak bitmesi, Şimdi bir Ayrılık şarkısı yazıyorum Sana ne Olur Bu şarkıyı Dinledikten Sonra Birdaha Adımı Anma.

Ayrılıkları getirdim Kendi Dünyama haran rüzgarları içimde Esiyor Savuruyor beni Amansızca, Bir Seni Sevdim bu Dünyada Birde Ayrılıkları Sevdim istemedende Olsa..

yaralı Kalbim Artık bunları Kaldıramaz beni gibi kimse aşkı için ağlayamaz, aşkıma ağladım senin gibi yalancı bir insana değil kendi içimde yaşadığım aşkı sevdim seni sevmedim, şimdi ayrılıkları yazıyorum kalbime seni hiç yazmadım bu kalbe Kendini teselli etme Sevildin diye!

Sevdim Seni yalansızca Şimdi gidiyorsun Arkana Bakmadan, Yaşanan Bunca Güzel günlerin hatrına Bir elveda bile demiyorsun Ayrılıkları bırakıyorsun beni hayatımdan soğutuyorsun!

1 gün önce gülen yüzlerimiz şimdi ağlıyor, senin için atan kalbim şimdi ne yapıyor bilmiyorum o son mesajın yokmu işte AYRILIK konusu olan, işte o beni kendimden değil hayatımdan soğuttu...

Ayrıldıktan Sonra Seninle Yeniden Başlamak istemem ya Sev beni insanca Yada Çek git hayvanca!!!

Aynı Dili Paylaşsakta Seninle Aynı Duyguları yaşamıyoruz içimizde Sadece Konuşmak olmuyor Aşk Defterinde Anlamakta gerekiyor Sevdiğinde, Sende Bu Kabiliyet Yok Sana Güle Güle Ayrılıklar Geldi Yine..

Senin için harcadım bu ömrümü Sonunda mükafatım Ayrılıkmı olucaktı Sonunda Seninle Ayrılıklarımı oynuyacaktık bu Hayatta inanmıyorum Artık hayata...

Güzel Yüzüne Tatlı Sözüne Aldandım Sana Değil geçirdiğim Zamana yandım Senden Gelecek Beklemişim Boşuna Sen bana Ayrılıkları Tanıttın!

üzülen kalbim yeniden mutlu olurmu bilmem sadece senin için içimde bi nefret gizli saklıyorum onu bir gün gelicek hayatını değiştiricek nefretim Ayrılıkları getircek kalbine beni yaşıcaksın o an sende!

Bir Kalpte 3 Kişi Olmaz benim kitabımda Seven 2 insan 1 kalbi Paylaşır bu Dünyada 3 Girerse hayata, Başlar Ayrılıklar Elvedalar, Başlar Yalnız Doğmayan Sabahlar..

Bıraktım hayatı Bıraktım yaşamayı Senin Sayende istemiyorum Artık hayatta mutlu Olmayı Ayrılıkları Yaşadım Artık Ayrılıklarla Bu hayata katlanırım..

Ayrılığı kalbine yalnızlığı kendime, Anılarımızı Dibi Olmayan Denizlere Bırakıyorum Elveda...

Kalmadı Artık içimde Sana Ait bir ben kalmadı bende Senin için taşıdığım Kalp Ayrılıklar öldürdü içimdeki seni Ayrılıkdık Artık Sevgilim..

eskisi gibi olmaz bilirim sevgiler, artık sevgilerin diğer adı olmuş ayrılıklar, sevmekten korkuyorum ayrılık yaşamak istemiyorum..

içim yansada sonum göz yaşı olsada ihanetinin bedeli ayrılıktır bunu unutma...

giden gitsin giden bensiz olmayı öğrensin ben bakarım önüme ayrılıkları yakarım seninle bir anda...

gözlerim sensizlige alışmak istemesede gözyaşlarımla sileceğim hayalini ayrılığımın adı sensin vefasızın..

sensizlik ölüm sensizlik susuzluğumdur, sensizlik yaşarken öldüğüm günlerimdir, sensizlik benim yalanlarınla çektiğim acımdır!!

yarını beklemez gözlerim nefesim kesilir seni düşündüğümde yarınlarımdaki güneş batar ve her adını andığımda ayrılık gözyaşları dolar gözüme..

kimsesizliği değil de yalanlarınla sensizliği öğrettin bana helal olsun sana...

Ayrılıklar vurur her gece gözlerimi her vudruğunda gözlerimden 2 yaş akar sana ihanetinin bedeli...

Seninle bu rüyadan uyandığımda biliyorumki yine tek kalacağım yine gözlerim yaşlı kalbim buruk kalacağım yalancı sevgilim..

istemesende beni istemesende seni seven bu kalbi ayrılık olsada sevgimizin bedeli, ayrılıklarlada yaşarım ben seni..

kimsenin olmadığı hayatın durduğu bir yerde bana ve aşkıma olan ihanetini düşünerek aglıyorum, ağlerken adını sayıklıyorum..

durma git sende hadi vur digğerleri gibi korkma vur sende kalleşce zaten bir sevgim vardı onuda ayrılıklara harcadım...

Seninle Yaşamanın verdiği huzuru şimdi sensiz kaldığımda kullanıyorum ama ne kadar hzuur biriktirsemde içimde sensiz anlamı yok sevgilim..

ayrılık bu gün gelir vurur seni, yalnızlık bu her gece alır koynuna kutrulmak istersin olmaz sadece gözyaşlarınla anlatırsın sessiz duvarlara kendini..

her gece adını anmaktan bıkmasada nefesim her gece sensizlikten ağlayan gözlerim bıktı ayrılıkları hayal etmekten bıktı bu gözlerim..

Uykusuz gecelerimin Adı sen Oldun Sensizliği ayrılığı Her Geceme Adıyorum Vefasızım...

Ayrılsada Ellerim Ellerinden Kalbimden kalbin Asla gitmeyecek Bunu Unutma..

Seninle Olmak Harammış Bana geçip giden Zaman tuzakmış hayal kurduğum yollarda, sensizlikmiş mutluluğum aslında haydi güzelim sana elveda..

Sensiz Kalmaktan korktuğum kadar Ölümden korksaydım şimdi toprağın altında toprağın soğukluğunu hissederdim..

Gençliğimi Harcadım Sana yalan Oldu, Kalbimi verdim Sana telef Oldu, Gözlerimde yaşattım Seni Sonumuz Ayrılık Oldu...

Zehirledin Beni Sensizliklerle Bıraktın Bu yaşta, Ayrılıklarla Tanıştırdın gençliğimin Baharında yazıklar Olsun Sana Bu Son Veda..

inansaydın gözlerime inansaydın sözlerime sonumuz ayrılık olmazdı yalancı sevgili..

Kendin gibi Yalanların içinde yaşarken ben ise şuan yalanların içinde ayrılıkları yaşıyorum sahte insan..

Hani Zindanlarda Çürümek Gibidir Ayrılıklar Hani Denizlerin Kumsuz Kalması Gibidir Güzel Günlerin gelmesi, Hani Ölüm Gibi Soğuktur Yalanlar Şuan O Soğuk yalanlarla Ağlıyorum Ayrılıklarıma

Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

Standart Ayrilik -sms Mesajlari

Eger Hayattan Bikip Olume Dogru Sesizce Yurumek Istersen Yanima Gelki Sana Sensizligin Olum Oldugunu Gostereyim...

Belim Bukuyor Boyle Ayrilik. Verdigin Acilar Hasret Tanidik. Gormedim Ki Bir Gun Senden Yakinlik. Donmesende Geri Farketmez Artik...

Tutulmusum Bir Esmerin Yakici Gozlerine Neden Sonra Anladim Butun Bunlar Hep Hayalmis Tas Bastirdim Gogsume Bir Sevgili Yerine...

Keske Yanlizligim Kadar Yanimda Olsaydin! Keske Yanlizligimla Paylastigimi Seninle Paylassaydim! Keske Senin Adin Yanlizlik Olsaydi Ve Ben Hep Yanliz Kalsaydim!!!

Hep Kalanlara Gidenleri Kattim! Bir Gun Yerine Gecemediler. O Kalanlara Gidenleri Kattim Yine Bir Tane Sen Edemediler. Zor Geldi Ayrilik Alisamadim.

Fikrinden Geceler Yatabilmirem Bu Fikri Basimdan Atabilmirem Neyleyimki Sene Cata Bilmirem Ayrilik Ayrilik Ayrilik...

Unutmak Zor Anlatmaksa Imkansiz Cunku Sen Unuttukca Hatirlanan Vede Anlattikca Bitmeyensin. Bitanem. Seni Seviyorum...

Dunya Bir Efsane Hayat Bir Dram Yasam Bir Huzun Sevmek Bir Hata...

Umuda Kursun Siksada Olum Unutma Umuda Kursun Islemez...

Belki Anlamadigim Bi Hisbelki Sana Kizamadigimin Belgesi Belkide Samimiyeti Yanlis Zamanda Yanlis Insanda Aramanin Caresiz Anlatilisi Idi...

Seni Birakiyorum Bir Elveda Bile Diyemeden Seni Seviyorum Seni Bile Goremeden...

Nezaman Sagir Bir Ressam Kiristal Bir Zemin Uzerine Dusen Gulun Cikardigi Sesin Resmini Yaparsa Iste O Zaman Ben Senden Vazgecerim...

Sensizlik Hayat Denen Defterin Zindan Karasi Yapraklarina Hasret Kirmizisiyla Multeci Huzunler Yazmak Gib Askimm...

Yazdigim Her Cumle Agliyor.

Aciyi Hissetmiyorum. Sevmeyi Beceremiyorum. Caresizlik Hic Bitmeyen Bir Senfoni Sensiz...
    Hayat Hicbir Insan Icin Aglamaya Degmez.zaten Degen Insan Aglatmaz.yine De Aglamak Istiyorsanbasini Dik Tut Ki Gozyaslarin Aglatan Kadar Alcalmasin.sana Sevgimi Soylesem Sevgimden Korkarsin.ben Senin Icin Olmasam Bile Sen Benim Icin Hep Varsin...

Bir Cocuk Gulusunde Ruzgarin En Capkin Opusunde Yagmurun Her Sacina Dususunde Beni Hatirla....

Eger Beni Bu Sokakta Bu Mahallede Bu Sehirde Bulamazsansevgilim Bilki Ben Gozlerinin Daldigi Yerdeyim.

Baskalarina Kendinden Fazla Deger Verme.ya Onu Kaybedersin Ya Da Kendini Mahvedersin.

Sevme Beni Hatirla.ozleme Beni Ama Unutma.

Sehrimin Bensiz Sokaklarini Adimlarkenben Sensizligimin Sokaklarinda Bir Sehir Kuruyorum Kendime.

Sen Benim Olmadin Hicbir Zaman Ben Seninim Ama Daima.sendeki Yoklugum Yok Edemedi Bendeki Varligini.yuregim Sevgi Yuregim Ozlem Dolu.

Gunes Batmadan Yildizlar Gorunmez Elbetgelecek Gunlser Ne Alir Ne Verir Bilemembildigim Sarkilar Biten Asklarin Cenaze Torenleridir.bir Sarki Soyle Gom Gitsingom Gitsin Yalanlari Gom Gitsin Yalnizligigom Gitsin Acilari.sonrada Otur Yuregin Yeserene Ka

Sen Gideceksin Bense Yanacagim Hatiralarinla Bilki Unutmayacagim Elini Tuttugum Gozlerinde Kayboldugum Oani Arayacagim Ve Yilmayacagim Sonsuza Kadar Sursede Caresiz Arayisim Hazalim

Su An Agliyorum Zannetmeki Senin Icin Agliyorum Mutfakta Sogan Dogruyorum Aptal Firat Allah Seni Kahretsin...

Durucam Burdagidisini Seyredicemkipirtisiz Sakin Gibi Gorunucemkavgasiz Olacak Firtinasiz Olacaksacmasapan Olacakarkandan Sessiz Bakicam.ben Yine Sana Aglicam...

Ayrilikta Aglarmis ....ayriligi Yasasaymis......

Kisa Bir Oykudur Hayatugruna Upuzun Acilar Cektigimizkisa Bir Turkudur Hayatbir Daha Soylemek Icin Delirdigimiz!

Huzun Yildizlari Parliyor Bugun Gokyuzundebu Gece Yine Icin Icin Yaniyorumoturmus Seni Dusunup Agliyorumseni Gidisini Sevisini Her Seyini...

Bu Gece Agliyor Ay Sevipte Kavusamayanlar Icin Yildizlar Sarki Soyluyor Sevipte Sevilmeyenler Icin. Bu Gece Bende Agliyorum Ozleyipte Ulasamadigim Sevdigim Icin.

Nasil Baslamisti Bak Nasil Bitti En Guzel Duygular Silindi Gitti Nasilda Sevmistim Bilirsin Seni Ayrildik Sevgilim Doymadim Sana...

Hic Bulutlu Havalarda Dolunayi Izledin Mi Ruzgar Aci Aci Icine Islediginde Ruzgardan Degil Yanlizliktan Yuregin Titredimi...

Tanri Sana Oyle Bir Ceza Versin Ki Benim Seni Sevdigim Kadar Sende Bir Baskasini Sev Ve O Bir Baskasida Benim Seni Sevdigim Kadar Senden Nefret Etsin...

Sevipte Ayrilmak Varsa Isin Ucunda Arkadas Dunyada Sevgi Denen Kelimeye Inanmiyorum...

Sen Istedigin Kadar Saklangunduze Sar Biraktigin Geceleri.ben Beni Sevmedigini Gunesten Ogrendimsen Seni Sevdigimi Birisini Sevince Anlayacaksin...

Yaz Yagmuru Gibi Gectinsaclarimdan Akip Gittinher Damlanda Beni Mahfettinumutlari Yikip Gittin...!!!

Yalnizligima Caredir Senin Sevgin Seni Herseyden Cok Sevdim Hayallerimi Seninle Besledim Yinede Beni Birakip Ellere Gittin Sevgi Dolu Kalbimi Harabeye Cevirdin.

Acilarinin Umutlarini Yok Ettigi Yerdeumutlarini Yesertecek Birineozlemle Dolu Bir Sese Ihtiyac Duyarsanben Hala Bildigin Yerdebildigin Gibiyim..

Ben Aglarken Bana Bakip Aglama Ben Huzunlenirken Bana Bakip Huzunlenme Cunku Bende Sen Olurken Olmicem: Bu Dunyaya Nasil Kazik Cakilirmis Herkese Gosterecem...

En Sevdigin Elbisen Uzerine Sarilsin Yilan Akrep Yuvasina Mezarin Kazilsin Mezarinin Basina Kahpe Diye Yazilsin Okuyanin Olmasin Beni Yaktigin Icin...

Sensiz Hayat Yerin Dibine Batsinsensiz Acan Gulum Sararsinsensiz Bu Dunyami Kiyamet Yiksinsensiz Bu Bedeni Bu Can Ne Yapsin...

Seni Bilmem Ama Ben Kararliyim Su Garip Sevdadan Cayalim Gitsin Bu Askta Senden Cok Ben Zararliyim Bir Kumar Oynadik Diyelim Gitsin...

Icimde Bir His Var Benden Pes Diyor Olmayan Duadan Umit Kes Diyor Madem Ki Bahtimiz Boyle Istiyor Kaderin Emrine Uyalim Gitsin Arkadas...?

Birakma Beni Diye Yalvardimdonersin Sonunda Bana Dedim Inanmadindedigim Cikti Bak Biricigim Ama Ne Yazik Ki Cok Gec Kaldin...sevgilim

Gonulden Sevmistim Birakip Gitti Icimdeki Askimi Yerle Bir Etti.bendeki Yerini Coktan Kaybetti Bundan Sonra Onu Tanimiyorum...

Olecektim Sevgimden.sen Sevinecektin.gidecektim Bu Kenttensen Gulecektin.ama Hic Dusnemedin Aptal Kiz Beni Tekrar Sevecektin.

Gulu Gulene Kalbini Sevene Ver Askin Hediyesini Kiymetini Bilene Ver Sev Seni Seveni Ask Nedir Bileni Hic Bosuna Arama Birakip Da Gideni.

Ayrilirken Gozyaslarimi Yollarina Biraktim Yurudugum Yollardaki Isiklari Kapattim Bastigin Her Topraga Esip Suladim Bir Gun Donersen Yollumu Bul Diye...

Her Selale Gordugunde Yagmuru Hatirlaher Yagmur Yagdiginda Dua Et Agla Olurya Belki Bana Yaptiklarin Af Olayeni Asklarina Yol Acila.

Sende Gun Gelecek Seveceksin Onun Icin Gozyasi Dokeceksin Astan Anlamayan Zalim Ugruna Hayatini Zehir Edeceksin Iste O Zaman Beni Hatirla.

Sevmiyorum Artik Eskisi Gibiyuregimde Dolasiyor Ozgurce Sevgimgozlerimden Dusen Her Kursun Tanesi Vursun Alninin Ortasindan Sen Gibi Sevgiyi Oyuncak Edenleri.

Duygularin Doruga Varincagozyaslarin Yanaklarindan Akincaallaha El Acipta Neden Allahim Dediginde Beni Hatirla.

Sevdigini Sanmistim Yanilmisimyalanlarina Inanmisimsensiz Olmuyor Derken Baskasinda Avunmussungozun Aydin Yeni Birini Bulmussunartik Mutlumusun?

Teninin Kokusuna Hasret Oldugumgozlerine Ekmek Banipta Katik Yaptigimbunlari Hakedercek Ne Yaptimcezami Neden Bu Kadar Agir Kestin Omrum Yetermi Saniyorsun…

Hani Gitmeyecektin Hep Beni Sevecektin O Kelimeyi Soylemeyecektin Elveda Demeyecektin Hani Olumle Ayrilacaktin Hep Yanimda Olacaktin Sende Boylemi Yapacaktin Bana Sensizligi Yasatacaktin Hani Cok Seviyordun Asla Ayrilmam Diyordun Neden Simdi Gidiyorsun Ba

Gozlerimde Gozlerini Gormiyosa Gozlerin Bilki Eyy! Sevdigim O Gozler Iste O Zaman Ellerin...

Aliskin Degilim Sensiz Kalmaya Bu Ayriliga Sesin Solugun Olmayinca Dogmuyor Gunes Dunyama Sonsuza Kadar Bunu Sakin Unutma...

Haykirsam Dunyaya Askimi Bir Solukta Sendemi Cekip Gittin Bunu Ben Hak Etmedim Hani "sensiz Bir Hicim" Demistinya..?

Belkide Dilinden Bu Sarki Dusmezdilin Soylesede Gonlun Hissetmezbilsen Bile Benim Icin Farketmez Birtek Dilegim Var Beter Ol Yeter...

Beni Avutacak Anilarim Var Seni Yasatacak Sonsuza Kadar Yolun Acik Olsun Verdiysen Karar Yureginin Goturdugu Yere Git..

Demek Hic Sevmemis Ozlemissin Beni Unutmus Dusunmemissin Beni. Sahte Duygularla Yalan Duygularla Birakip Gitmissin Beni...

Seni Seviyordum Biliyorsun Askin Bitti Demek Gidiyorsun Bana Boylemi Veda Ediyorsun??

Askindan Hatira Ne Varsa Bende Isminle Beraber Gomdum Maziye Artik Hayat Bana Zor Olsa Bile Bundan Sonra Artik Nefretimsin Sen...

Olumune Seven Bendim Hayatimi Veren Bendim Degerimi Sen Bilmedin Askima Ihanetin Ansizin Cekip Giden Sendin Sen Bana Yanlis Yaptin..!

Donmesin Kalbimde Bir Yer Bulamaz Zannetmesin Baska Seven Bulunmaz Sanmasin Bu Hayat Onsuz Yasanmaz Ne Olur Onu Hic Hatirlatmayin..!

Zaman Gelir Insan Gulerken Aglarmis Goz Yaslari Sel Olup Akarmis Kah Kaha Bir Maskedir Bilirmisin Insan Sevdiginden Ayrilinca Bu Maskeyi Takarmis

Ayrilik Aklimdan Gecmiyor Inan Hedefin Tek Sensin Gerisi Yalan Ok Yaydan Firlamis Ey Benim Belam Donersem Sozumden Namerdim Var Oldur Beni.ol De Oleyim!!!

Ozur Dilerim Seni Sevdigim Icin Ozur Dilerim Gozlerine Baktigim Icin Ozur Dilerim Seni Hep Aradigim Icin Cok Ama Cok Ozur Dilerim Seni Insan Sandigim Icin!

Bu Benim Sevdam Kursunlara Dizilmis Bu Benim Sevdam Ihanet Yuklu Sevgilerden Vurgun Yemis Fakat Olmemis!!!

Bir Nasihatim Var Sana Kendini Insan Yerine Koyma Eger Bir Gun Cikarsan Karsima Sevgim Degil Kursunum Deger Anlina!

Allahim Biktim Artikisyanim Sana Degil Kendime Napacagimi Bilemiyorum Her Gecen Gun Ve Gece Daha Cok Oluyorum Bu Ask Beni Mahvediyor Kurtulmak Istiyorum...

Gozyaslariyla Yikanmis Yuz Dunyanin En Temiz Yuzudur Iste Benim Yuzumde En Temiz Yuz Cunki Hergun Yikiyorum...

Gunes Avuclarinda Bir Sabah Uyandiginda Usuyorsan Kalabalikta Yalniz Hissediyorsan Kendini Ve Bir Anlik Kirilmissa Yuregin: Beni Hatirla! Bir Ruya Gibi Oldu Artik Yasadiklarim. Ne Sevenim Kaldi Nede Eski Asklarim. Gecmeli Artik Gecelerce Aglamalarim. Elveda Sevgilim Elveda Askim!!

...oysa Olmaycak Kadar Zor Degildi Bazen Gel Demistim Hep Kal Anladin ...ve Gittin Tabii Ki.

Istesem Ben Bu Omru Bu Talihi Istemem Boyle Durup Durup Senden Ayrilmak Varsa Orada Bir Mezar Kazilir Benim Icin Ayriligin Nerede Baslarsa.

Mesafelerin Ayrilik Oldugunu Soylerler Hep Oysa Ayrilan Bedenlerdir Yureklerse Hep Beraberdir Bir Seyleri Paylasmak Icin Bedenimle Olmasada Yuregimle Yanindayim....

Hayatta Hic Kimsenin Bilmedigi Engin Denizlerde Yunuslar Gibi Yuzmektir Seni Sevmek Umitlerim Vardi Tesbih Misali Sen Giderken Dagiliverdiler Birden...

Yoo Aglamak Yok Kucuk Kiz...hani Soz Vermistin Aglamak Yok Diye. Bak Gozlerin Dolmaya Basladi.. Sen Alismamis Miydin Ayriliklara? Hadi Don Sirtini Dunya'ya Arkana Bakmadan Cek Git! Elveda Deme Dostlarina...sadece "belki" De Yasli Gozlerle "belki"....!''

Her Hatirlayis Evvelinde Unutmayi Saklar Bilir Misin? Ve Bilir Misin Ben Seni Bir Dem Olsun Unutmadim!

Yapraklar Dokulurguller Solabilirseni Herkes Unutabilirben Asla!

Bana Hayatimda Hic Gulmedim Ki Bundan Sonra Ne Bekleyecegim Ki Yalvaracagim Tanriya Al Beni De Yanina Sensizlige Alismak Zor Gelecek Bana...

Yakamozlu Geceler Benim Gecem...cunku Asik Oldugumu Yakamozlu Gecelerde Haykiriyorum...tek Basima Limanda Denize Karsi..sende Duy Askim....

Bu Sehir bu Kalabalik bu Karmasa. Icim Burkuluyor Onca Insan Bir Sen Olmuyor. Ve Sen Onca Insandan Biri Olmuyorsun...

Gozlerini Kapat En Buyuk Hayallerini Dusun.sonrada Hepsinin Gerceklestigini... O Zaman Anlarsin Senin Icin Neler Dusundugumu...

Kolaymi Ayrilmak Canima Can Olmussun Askinin Esiriyim Herseyim Sen Olmussun...

Hadi Git Artikne Duruyorsun Beee Yokluguna Inandir Beni Yoruldum Her Buldugum Yerde Kaybetmekten Seni...

Sen Beni Belkide Hic Anlamadin Benim Seni Anladigim Gibi Sen Beni Belkide Hic Sevmedin Benim Seni Sevdigim Gibi Ama Bu Hicbirseyi Degistirmedi Ben Hala Seviyorum Seni...

Gozum Kulagim Kalbim Aklim Hep Sende Senden Ayrilamam Istesemde Istemesemde... Hayalin Her An Gonlumde Gozlerimde Seni Seviyorum Istesen De Istemesen De...

Hatiralar Kuller Arasinda Kaybolmus Bir Ates Parcasina Benzerbirgun Bu Kulleri Karistiracak Olursanseni Canindan Daha Cok Seven Birinin Oldugunu Unutma Isveclim...

Hayati Aradim Yillar Boyu Once Derinliklerine Indim Yanilmisim Bulamadim Daha Sonra Gokteki Yildizlarda Dolastim Gecenin Bir Vakti Yine Elim Bos Dondum En Sonunda Buldum Hayati Hayat Sevgiydi Sevgi Sendin Ama Ben Sensizdim...

Iki Varligi Degistirebilsem Yagmurla Gulu Secer.ve Sana Kisin Yagan Her Yagmurda Milyarlarca Gul.yazin Kokladigin Her Gulde Dudaklarina Damla Damla Serinlik Verirdim Isveclim...

Oyle Habersizce Geliyorki Olum Ruyalar Tamamlanamiyor Giyinip Kusanilamiyor Gulup Aglanamiyor Ve Son Bir Defa Olsun Insan Goz Goze Gelemiyor...

Bu Aksam Yine Sensizlik Dustu Icimebu Aksam Gozlerin Dogdu Yuregimecekilmez Oldu Hasretin Bedenimeagladim Anilara Sessizce Bu Aksam Olmek Istedim Yine Habersizce Isveclim...

Sana Olan Duygularimi Cumlelere Aktarabilseydim Eger Bitmek Tukenmek Bilmeyen Bu Cocuksu Sevgim Bir Kalem Gozyaslarim Murekkep Pamlasi Ve Ugruna Adanmis Bu Garip Ise Solgun Bir Kagit Parcasi Olurdu...

Yildizlar Hatirlatti Gozlerini... Ama Inan Hicbir Zaman Gozlerin Kadar Guzel Bakmadilar... Ruzgarlar Getirdi Saclarinin Kokusunu... Ama Inan Saclarin Gibi Hic Kokmadilar...

Sen Hic Hasreti Tattin Mi Severken Hic Agladin Mi Gulerken Sen Hic Sevdin Mi Sevilmiyorken Ve Hic Ayrilmak Istedin Mi Canindan Cok Severken...

Unutmadigin Muddetce Unutuldugunu Sanma. Cunku Seven Unutmamistir Unutan Sevmemistir Ve Bilki Biz Vurulunca Degil Unutulunca Oluruz!!!

Kahrolsun Sensiz Yasadigim Bu Gunlerhayatima Isyanimi Duysun Dunya Ellerilk Ve Son Askimdin Sende Gittin Uzaklara Be Gulum....

Elimden Cekip Aldilar Seni Cekilmez Acilara Saldilar Beni Dusundukce Seni Icim Agladi Donersin Diye Gozlerim Yollara Daldihamd Olsun Azrail Dostum Canimi Aldi...

Giriş

Giriş