http://www.teknolojide.com/displayer.aspx?picid=5719&size=290 CyanogenMod ekibine cihaz yollayan Samsung, Mod yazılımını telefona dahil edebilir. Son yılların popüler mobil işletim sistemi Android, bildiğiniz gibi Linux tabanlı, açık kaynak kodlu bir işletim sistemi. Linux tabanlı sistemlerde, Root yetkisi olan kullanıcı, her türlü dosyaya erişebilir ve müdahale edebilir. Akıllı telefon üreticileri ise Root işlemine bile kısıtlama getirirken, Samsung cesur bir adım attı. Samsung, ünlü

Bu konu 2503 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Samsung Galaxy S II ile şaşırtacak 2503 Reviews

Konuyu değerlendir: Samsung Galaxy S II ile şaşırtacak

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2503 kez incelendi.

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Yeni Samsung Galaxy S II ile şaşırtacak

CyanogenMod ekibine cihaz yollayan Samsung, Mod yazılımını telefona dahil edebilir.

Son yılların popüler mobil işletim sistemi Android, bildiğiniz gibi
    [Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
    tabanlı, açık kaynak kodlu bir işletim sistemi. Linux tabanlı sistemlerde, Root yetkisi olan kullanıcı, her türlü dosyaya erişebilir ve müdahale edebilir. Akıllı
    [Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
    üreticileri ise Root işlemine bile kısıtlama getirirken,
    cesur bir adım attı.
    Samsung, ünlü
    telefonlara özelleştirilmiş ROM'lar hazırlayan CyanogenMod ekibine yeni çıkacak olan Galaxy S II telefonunu gönderdi.
    'ye özel modlama programının yazılacağının ve bu programın Galaxy S II'de standart olarak kullanıcılara sunulması bekleniyor.
    CyanogenMod ile beraber kullanıcılar, cihazlarına istedikleri özelleştirmeleri ve çeşitli ince ayarlamaları yapabiliyorlar. Daha kesinleşmeyen bu
    inşallah gerçekleşir ve kullanıcılar telefonlarından tam verimi alırlar.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Samsung Galaxy S II ile şaşırtacak

Kategori: Samsung

Konuyu Baslatan: ŞiMaL

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 2503

Etiketler