BiTaNeM merhaba BİTANEM, Sana hayatımın sonuna kadar asla okuyamayacağın bu mektubu yazıyorum nedenini bilmeden.Sana herşeyi anlatmak istiyorum burada.Herşeyi...Becerebileceğimden fazlasını yüklendiğimi,hata ettiğimi,ama pişmanlığımı değil.Hiçbirşeyden pişman olmadım,ölene dek de olmıcam.Mutsuzluğum seninle ilgili değil,aksine en mutlu anlarım seninle paylaştığım dakikalardı.Allah?ım nolur yardım et bana,yardım et dayanabileyim ve bu mektubu bitirebileyim.Gözyaşlarım;akmayın nolur sadece bu

Bu konu 1117 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
ßiTaNéMé MéKTuP 1117 Reviews

Konuyu değerlendir: ßiTaNéMé MéKTuP

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1117 kez incelendi.

MuTSuZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    366
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    601
    @MuTSuZ

Unhappy ßiTaNéMé MéKTuP

BiTaNeM
    merhaba BİTANEM,
    Sana hayatımın sonuna kadar asla okuyamayacağın bu mektubu yazıyorum nedenini bilmeden.Sana herşeyi anlatmak istiyorum burada.Herşeyi...Becerebileceğimden fazlasını yüklendiğimi,hata ettiğimi,ama pişmanlığımı değil.Hiçbirşeyden pişman olmadım,ölene dek de olmıcam.Mutsuzluğum seninle ilgili değil,aksine en mutlu anlarım seninle paylaştığım dakikalardı.Allah?ım nolur yardım et bana,yardım et dayanabileyim ve bu mektubu bitirebileyim.Gözyaşlarım;akmayın nolur sadece bu defa için.Kalbim nolur biraz daha dayan,seni anlatıcam o kalpsize...Biliyorum beni yalnız bırakmazsın gözyaşlarım gibi.Onlar gibi her istemediğimde gözlerimden boşanmazsın.Tıpkı şimdiki gibi...
    Alışmak zor be BİTANEM.alışılan için deilde alışana..Sensiz geçirilen her dakika ömrün ziyanı gibi.Sensiz her saat cehennemde asırlarca yanmak gibi.Ya 1 gün...Düşünmek istemiyorum...Ya bu günler haftalara aylara yıllara uzarsa..o zaman nasıl dayanır bu ruh bu bedende kalmaya.Her geçen gün çürüyen bir bedene hapsedilmeyi..Bilemezsin...Ruhunu zapdetmeye çalışmak onu kalmaya ikna etmek ne zordur bilemezsin.tek yolun sevdiğinin adını sayıklamak.o zaman ruhun dinginleşir derin ve acılı matemine dalar yeniden.Oysa o beden böyle değildi bir zamanlar.o hergün yeşeren,çiçekler açan,dalları kuşlarla süslü ve en güzel hayallerden bile güzeldi...sen gelene kadar...Yine çiçeklerin kuşlarla usulca seviştiği birgün sen çıkageldin.Suladın o fidanı,muhabbet ettin,çiçeklerini okşadın.Fidan hergün seni bekler oldu.Sende hergün geliyordun.Tekrar tekrar fidanı ziyaret ettin.Ama bi sıkıntısı vardı fidanın.Artık kuşlar gelmez olmuştu.Gizliden gizliye özlüyordu kuşları fidan ama sen varken aklına gelmiyordu bi türlü.Seninle büyüyor seninle nefes alıyordu uykuları bile sensiz olmuyordu.Tüm yaşamı senindi;ki istesen seve seve gözünü kırpmadan verirdi.Bağlanır mıydı sana böyle delice çekip gideceğini bilseydi?Sever miydi seni hiç düşünmeden?Her dediğini yapar,tapar mıydı sana sorgusuzca?ne oldu o fidana hiç düşündün mü?Zannetmiyorum...Sen sadece çekip gittin ansızın,geride kalanları düşünmeden.Geride kalan yarım kalan bir yaşamı...Beni ne hale soktuğunu biliyor musun?Ben sana sevgimi son noktasına kadar,ruhumun en derinindeki en saf en dokunulmamış şeyi verdim sorgusuzca.Sense beni verdiğin kadarıyla yetinmeye mahkum ettin.Fazlasını verdim kabul ediyorum belkide hakettiğinden fazlasını kimbilir..öyleki yaşama gücüm bile kalmadı.Bana verdiğinle yetinmeye çalışırken bile her şeyi söküp aldın içimden.Ölürken bile işkence ettin...Ewt ne olursa olsun seni hala seviyorum ve sevicemde.Olur da birgün bu mektup eline geçerse sadece şunu bilmeni istiyorum:
    "Eğer birgün kuytu bir köşede sessizce göçüp gidersem bu dünyadan dudaklarımdan dökülen son kelime son nefesim senin adın olacak.Seni içime kazıyıp göçücem bu isyankar acı dolu hastalık dolu bedenden."

elveda BİTANEM
    seni hakettiğinden çok daha fazla seviyorum...

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: ßiTaNéMé MéKTuP

Kategori: Türkce Şiirler

Konuyu Baslatan: MuTSuZ

Cevaplar: 2

Görüntüleme: 1117

↨┌──▂▃▅▇═══► MuTSuZ® ◄═══▇▅▃▂ ──┐↨
    █▄▄▬▬▬▬DaMaR▬▬▬▬▬DaMaR▬▬▬▬▄▄​█

Apancene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    718
    @Apancene

saol sayende gözlerimiz buğulandı mutsuz

Dygsuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3263
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1051
    @Dygsuz

MuTsuZ bu mektubu sen mi yazdın ? Yani alıntı falan değil değil mi ?