Kullanıcı Tag Listesi

Xankəndi (26.12.1991) Xocalı (26.02.1992) Şuşa (08.05.1992) Laçın (17.05.1992) Xocavend (02.10.1992) Kelbecər (3-4.04.1993) Ağdere (07.07.1993) Ağdam (23.07.1993) Cebrayıl (23.08.1993) Fizuli (23.08.1993)

Bu konu 1689 kez görüntülendi 6 yorum aldı ...
Qan yaddaşımız 1689 Reviews

Konuyu değerlendir: Qan yaddaşımız

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1689 kez incelendi.

Ayselim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendikleri
    10
    Beğenileri
    126
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    553
    @Ayselim

Standart Qan yaddaşımız

Xankəndi (26.12.1991)
    Xocalı (26.02.1992)
    Şuşa (08.05.1992)
    Laçın (17.05.1992)
    Xocavend (02.10.1992)
    Kelbecər (3-4.04.1993)
    Ağdere (07.07.1993)
    Ağdam (23.07.1993)
    Cebrayıl (23.08.1993)
    Fizuli (23.08.1993)
    Qubadlı (31.08.1993)
    Zengilan (30.10.1993)

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Qan yaddaşımız

Kategori: Ermeni Sorunu

Konuyu Baslatan: Ayselim

Cevaplar: 6

Görüntüleme: 1689

Konu Ayselim tarafından (01.11.08 Saat 16:57 ) değiştirilmiştir.
    Gel gor omrumuzden kecen o gunlerden neler qalmish

DoĞu

Alıntı MeÇuLaSiQ Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Hamisi QAY-TAR-I-LA-CAK. Éle yada béle ...
    İNŞALLAH:
    yanlız nasıl olcak bu iş ilham eliyevlemi.?

hiç sanmiyorum ilham eliyev kendisini düsünen bir insan

bakma sen öle konustuklarina.yoksa azerbaycan gençlerimi kurtarcak:?

bunuda sanmiyorum çünkü azerbaycan'dan gelen karedeslerimizle burda istanbulda çok defa karsilasmisiz.
    dedikleri sey ne biliyormusun bizim burda ne isimiz vardi.bizmi istedik
    rusyadan ayrilindiye birlikte olsaydik simdi ruslar bize bakiyordu.Yine karsilastim bazilarindan duydum savas karabagda var.v.b. yani nancivanda yok.bilmem şerurda yok. bu düsüncede olan insanlarlami alcan.?
    kardesim bir savasi kazanman için önce vatan AŞK'ı iman AŞK'ı olcak azerbaycanda savas var sizin ne isiniz var burda diye sordumuzda.
    dedikleri sey 1.savas karabag'da.v.b.nahcivan veya benzeri reyonlarda yok.
    2.silahimiz yok ki.ya kardesimm bizim çanakalede.geliboluda silahimizmi vardii.
    biz bu savaslari kazandikk.sizin deyimizle silahimiz yokk hepimiz vatanimizi terk edelim.AYSEL baci belki bana darilcan ama senin ülkenin gençlerinde vatan sevgisi yokk.senin vatanim dediyin AZERBAYCAN'i innaki en az senin kadar
    bende seviyorum en az senin kadar bende rahata ve huzura kavussun istiyorum o ismini yazdin yerleri en az bende senin kadar geri sitiyorum.ama istemekle olmuyor.bizim burdan elimizdende bisey gelmiyor.hersey senin orda.
    senin halkinin elindee.yazima insallahla baslamistim bitimide öle yapimm.o dedin yerler geri alinir.
    :İNSALLAH
    .

Beğendikleri
    10
    Beğenileri
    126
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    553
    @Ayselim

Alıntı DoGu} Rumuzlu Üyeden Alıntı
    İNŞALLAH:
    yanlız nasıl olcak bu iş ilham eliyevlemi.?

hiç sanmiyorum ilham eliyev kendisini düsünen bir insan

bakma sen öle konustuklarina.yoksa azerbaycan gençlerimi kurtarcak:?

bunuda sanmiyorum çünkü azerbaycan'dan gelen karedeslerimizle burda istanbulda çok defa karsilasmisiz.
    dedikleri sey ne biliyormusun bizim burda ne isimiz vardi.bizmi istedik
    rusyadan ayrilindiye birlikte olsaydik simdi ruslar bize bakiyordu.Yine karsilastim bazilarindan duydum savas karabagda var.v.b. yani nancivanda yok.bilmem şerurda yok. bu düsüncede olan insanlarlami alcan.?
    kardesim bir savasi kazanman için önce vatan AŞK'ı iman AŞK'ı olcak azerbaycanda savas var sizin ne isiniz var burda diye sordumuzda.
    dedikleri sey 1.savas karabag'da.v.b.nahcivan veya benzeri reyonlarda yok.
    2.silahimiz yok ki.ya kardesimm bizim çanakalede.geliboluda silahimizmi vardii.
    biz bu savaslari kazandikk.sizin deyimizle silahimiz yokk hepimiz vatanimizi terk edelim.AYSEL baci belki bana darilcan ama senin ülkenin gençlerinde vatan sevgisi yokk.senin vatanim dediyin AZERBAYCAN'i innaki en az senin kadar
    bende seviyorum en az senin kadar bende rahata ve huzura kavussun istiyorum o ismini yazdin yerleri en az bende senin kadar geri sitiyorum.ama istemekle olmuyor.bizim burdan elimizdende bisey gelmiyor.hersey senin orda.
    senin halkinin elindee.yazima insallahla baslamistim bitimide öle yapimm.o dedin yerler geri alinir.
    :İNSALLAH
    .
    bilmeden danishma Dogu, bir 2 dene orda yasayan serefsizin dediyi bes deyil, beleki misali pis cixmasin bir xeste inek butun naxiri korlayan kimi indi ordada yashayan bir 2 gencin kelmesine gore cox naxaqdan kullanirsan bu kelmeni ki biz gencler vetenimizi sevmirik.Ama ele bir zamanda yasayiqir ki guclu zayifi basir yeyir.Torpagi alan ermeni deyil Rusdu.Sen orda oturup bilmediyini yazma.Bu zaman ki yasayiriq bu gozun isigi o biri goze dushmur, yani bu qardash ac qalanda o biri qardas dushunur "ona versem be yarin menim balam ne yeyecek".Indi Dogu dusun yaz yazdigini.
    Konu Ayselim tarafından (01.11.08 Saat 22:35 ) değiştirilmiştir.

DoĞu

Alıntı MeÇuLaSiQ Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Birdeki Dogu qardash hani biz qardasdik? Indi ne olduda siz biz olduk?
    mechul gardas siz biz dememein sebepi onlar azerbaycanda biz ise türkiyede oldumuz için siz biz demişim yoksa ben onlari ayri bir millet görerek dememişim.AYSEL baci sen beni yanlış anlıyorsun sen sanıyorsun ki ben azerbaycanın azadlığını özgürlüğünü istemiyorum.sen ne kadar çok istiyorsan bende en az senin kadar istiyorum.ben yaklasık 100 tane azerbaycan genci ile karsılastım hepsinede aynı soruyu sordum bu 100 kişinin içinden nerdeyse
    30 tanesii yukarıda dedim düsüncede yani savasin nahcivanda deil karabagda oldunu diyen kişiler.yani yüzde otuz az bir rakam deill.sen diyorsun ki.1 veya 2 kisi çikar bende diyorum ki o senin 1 veya 2 kişi dedinde çikmasin beni yanlış anlama dünyanin neresinde müslüman türk.hele birde azeri ise onlarin her daim şadlığ içinde huzur içinde olmasini en az senin kadar bende çok istiyorum.sen öle saniyorsun ki hocalida kelbeçerde karabagda laçinde şurada.daha ismini sayamadim yerlerde yapilan katliamşlara ben üzlmüyormuyum kahromuyormuyum.o katliyami yapanlara lanet etmiyormuyum
    YİNE DİYORUM BACIM SEN AZERBAYCANI NE KADAR İSTİYORSAN BENDE EZ AZ SENİN KADAR İSTİYORUM.ama konustum insanlardan o kelimeleri duydumda üzülüyorum ve diyorum bu düsüncede olan kişilerle azerbaycan ilerleyemez.İNŞALLAH senin dediklerin doru olur.benim duyduklarim dinlediklerim beni yanıltsın.bir ozan'nımızın sözlerini bitirmek istiyorum
    .

AZERBAYCAN GÖZDÜR KARABAGDA BEBEGİ GÖZÜMÜMEMİ GÖZ DİKTİ O ERMENİ KÖPEĞİ...........

YA KARABAG YA ÖLÜM BAŞKA YOLU YOK ARTIK

Beğendikleri
    10
    Beğenileri
    126
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    553
    @Ayselim

Alıntı DoGu} Rumuzlu Üyeden Alıntı
    mechul gardas siz biz dememein sebepi onlar azerbaycanda biz ise türkiyede oldumuz için siz biz demişim yoksa ben onlari ayri bir millet görerek dememişim.AYSEL baci sen beni yanlış anlıyorsun sen sanıyorsun ki ben azerbaycanın azadlığını özgürlüğünü istemiyorum.sen ne kadar çok istiyorsan bende en az senin kadar istiyorum.ben yaklasık 100 tane azerbaycan genci ile karsılastım hepsinede aynı soruyu sordum bu 100 kişinin içinden nerdeyse
    30 tanesii yukarıda dedim düsüncede yani savasin nahcivanda deil karabagda oldunu diyen kişiler.yani yüzde otuz az bir rakam deill.sen diyorsun ki.1 veya 2 kisi çikar bende diyorum ki o senin 1 veya 2 kişi dedinde çikmasin beni yanlış anlama dünyanin neresinde müslüman türk.hele birde azeri ise onlarin her daim şadlığ içinde huzur içinde olmasini en az senin kadar bende çok istiyorum.sen öle saniyorsun ki hocalida kelbeçerde karabagda laçinde şurada.daha ismini sayamadim yerlerde yapilan katliamşlara ben üzlmüyormuyum kahromuyormuyum.o katliyami yapanlara lanet etmiyormuyum
    YİNE DİYORUM BACIM SEN AZERBAYCANI NE KADAR İSTİYORSAN BENDE EZ AZ SENİN KADAR İSTİYORUM.ama konustum insanlardan o kelimeleri duydumda üzülüyorum ve diyorum bu düsüncede olan kişilerle azerbaycan ilerleyemez.İNŞALLAH senin dediklerin doru olur.benim duyduklarim dinlediklerim beni yanıltsın.bir ozan'nımızın sözlerini bitirmek istiyorum
    .

AZERBAYCAN GÖZDÜR KARABAGDA BEBEGİ GÖZÜMÜMEMİ GÖZ DİKTİ O ERMENİ KÖPEĞİ...........

YA KARABAG YA ÖLÜM BAŞKA YOLU YOK ARTIK
    30 kisi 7 miliyonnux Azerbaycan milleti deyil Dogu.Sende meni yanlis anlama sozumun cani ondadirki "Azeri gencleri vetenini sevmir" kelmesin kullananda dikkat etki Azerbaycan 30 ve ya 100 kisi deyil.

DoĞu

ben azerbaycan gençlerinin geneli diye bişey dememisim ki dikkat edersen burda görüp konustuklarim demisim ben burda konustuklarim için diyorum.yok tabiki bende biliyorum azerbaycanda vatani için canini vercek gençlerde var yaslilarda.derdim herkesin düsüncesi orda can vermeye hazir insanlar gibi olsun.

S€®C€

Standart Qan yaddaşımız

Ürek dayanabilmir...
    Konu S€®C€ tarafından (03.02.09 Saat 17:09 ) değiştirilmiştir.

Etiketler