Aşağıdaki paragrafta 20 ülke gizli bakalım kaç tanesini bulabilceksiniz.. "Yine paltosuz gelmiş, bir de peruk takmış.Gelirken yanında bilgisayarını da getirmiş. Pis ve çapaçul bir durumda. Safran sarısı bir yüzü var. Kafasının içinde kim bilir ne tilkiler dolaşıyor. Vaktinde üç roman yazan adam bu mu? Zaman dünkü başarılı adamdan geriye kişiliksiz bir virane bırakmış. Şimdi bir sanal manyak, tam bir manyak. Saçma sapan amaçlar peşinde koşuyor. Ben insanları severim ama insanlar ayağını

Bu konu 5475 kez görüntülendi 12 yorum aldı ...
20 Gizli Cümle 5475 Reviews

Konuyu değerlendir: 20 Gizli Cümle

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 5475 kez incelendi.

Dygsuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3263
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1047
    @Dygsuz

Standart 20 Gizli Cümle

Aşağıdaki paragrafta 20 ülke gizli bakalım kaç tanesini bulabilceksiniz..

"Yine paltosuz gelmiş, bir de peruk takmış.Gelirken yanında bilgisayarını da getirmiş. Pis ve çapaçul bir durumda. Safran sarısı bir yüzü var. Kafasının içinde kim bilir ne tilkiler dolaşıyor. Vaktinde üç roman yazan adam bu mu? Zaman dünkü başarılı adamdan geriye kişiliksiz bir virane bırakmış. Şimdi bir sanal manyak, tam bir manyak. Saçma sapan amaçlar peşinde koşuyor. Ben insanları severim ama insanlar ayağını yorgana göre uzatmalı. Davul bile dengi dengine çalar. Kim bilir kaç adam böyle sudan sebeplerle ziyan oldu."

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: 20 Gizli Cümle

Kategori: Zeka Oyunları

Konuyu Baslatan: Dygsuz

Cevaplar: 12

Görüntüleme: 5475

GaRaGaN
    GaRaGaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

20 sinide buldum ama deme desem sizde bilmiş olarsınız sonra anlamı galmaz :p:p:p

*sirin bala* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @*sirin bala*

abla ipucu ver diğerlerini bulum meraklandim menim bulduklarım: peru,sudan,iran, almanya, romanya, panama, kenya, fransa, küba, nepal,isveç çin ,şili fas arkadaşlar yarım edin bu konuda bulduklarınız varsa yazın men bahacam gene

Gara Lele
    Gara Lele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ablam hele sen denen cevabını merax eledim axı

Gonax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    94
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @Gonax

selamun aleyküm

cevap versem çabukmu biter acaba...............

selametle......................(F)
    Tutmamışsa Aşkın Mayası, Cezbeylemez Gözlerin Elası
    Hak'ka Yönelmişse Gönül, Yüze Ne Hacet..!

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Konular
    94
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @Gonax

selamun aleyküm

ne bileyim cevaplamak istedim. heralde kimse ilgilenmiyor diye düşündüm......

"Yi ne pal tosuz gelmiş, bir de peru k takmış.Gelir ken ya nın da bil gisayarını da getirmiş. Pis ve çapaçul bir durumda. Sa fran sa rısı bir yüzü var. Ka fas ının i çin de kim bilir ne tilkiler dolaşıyor. Vaktinde üç roman ya zan a dam bu mu Zaman dün kü ba şarılı adamdan geriye ki şili ksiz bir v iran e b ırak mış. Şimdi bir san al manya k, tam bir manya k. Saçma sa pan ama çlar peşinde koşuyor. Ben insanları severim ama insanlar ayağını yor gana göre uzatmalı. Davul bile dengi den gine çalar. Kim bilir ka ç ad am böyle sudan sebeplerle ziyan oldu."
    Konu Gonax tarafından (27.09.2008 Saat 17:53 ) değiş;tirilmiş;tir.

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Dygsuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3263
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1047
    @Dygsuz

Alıntı Gonax Rumuzlu Üyeden Alıntı
    selamun aleyküm

ne bileyim cevaplamak istedim. heralde kimse ilgilenmiyor diye düşündüm......

"Yi ne pal tosuz gelmiş, bir de peru k takmış.Gelir ken ya nın da bil gisayarını da getirmiş. Pis ve çapaçul bir durumda. Sa fran sa rısı bir yüzü var. Ka fas ının i çin de kim bilir ne tilkiler dolaşıyor. Vaktinde üç roman ya zan a dam bu mu Zaman dün kü ba şarılı adamdan geriye ki şili ksiz bir v iran e b ırak mış. Şimdi bir san al manya k, tam bir manya k. Saçma sa pan ama çlar peşinde koşuyor. Ben insanları severim ama insanlar ayağını yor gana göre uzatmalı. Davul bile dengi den gine çalar. Kim bilir ka ç ad am böyle sudan sebeplerle ziyan oldu."

Sevgili Gonax ilgilenmemek değil hem sahur hem sabah çocuğun okulu için kalkınca arada eklediğim konuyu değil sahurda ne yediğimi bile unutuyorum.

Tabi konuyu hatırlamanız vede doğru yanıt beni memnun etti buyrun hediyeniz.kendinize benden bir çay ısmarlayın lütfen

Gara Lele
    Gara Lele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

emi allahına gurban kimin emiside heyyttttt

Konular
    94
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @Gonax

selamun aleyküm

teşekkür ederim duygusuz bacım. çayımıda hazırlamıştım..............

selametle................(F)

gonul gull - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    25
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    591
    @gonul gull

mende dedim bu gonax atti.deperu nere birmanya nere.töbe töbe ilk defa duydum