Ateş su ve ahlak bir yolda buluşmuşlar.Tanıştıktan sonra bir muhabbete tutuşmuşlar.Başlamışlar kendilerini tanıtmaya. Ateş başlamış söze. Bendeniz ateş: Ben demiş aşığımdır kimi zaman karanlıklardakimi zaman soğuklarda ısınmaya sebebim.Kimi zaman güneşimkimi zaman bir kor parçasıyım yakarım hoşuma gitmediğinde önüme ne gelirse.Çok iyiyimdir.Benden çok kere istifade edilebilir der ve ekler ateş.Fakat bir sinirlenirsem yakarım etrafımda ne varsa kimi zaman yangın olurum ansızın yakalarım en

Bu konu 1433 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Ateş su ve ahlak 1433 Reviews

Konuyu değerlendir: Ateş su ve ahlak

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1433 kez incelendi.

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

Standart Ateş su ve ahlak

Ateş su ve ahlak bir yolda buluşmuşlar.Tanıştıktan sonra bir muhabbete tutuşmuşlar.Başlamışlar kendilerini tanıtmaya.

Ateş başlamış söze. Bendeniz ateş: Ben demiş aşığımdır kimi zaman karanlıklardakimi zaman soğuklarda ısınmaya sebebim.Kimi zaman güneşimkimi zaman bir kor parçasıyım yakarım hoşuma gitmediğinde önüme ne gelirse.Çok iyiyimdir.Benden çok kere istifade edilebilir der ve ekler ateş.Fakat bir sinirlenirsem yakarım etrafımda ne varsa kimi zaman yangın olurum ansızın yakalarım en boş anlarda der.Onun için benimle aranızı iyi tutun der.

Su başlar söze Bendeniz der su: Hayat kaynağıyımdır.Yokluğum çok kötüdür.Ben olmazsam yaşayamaz mahlukat.Her hayatta ben varım der.Benim olduğum yerde hayat.Sonra başlar ateşin yaptığı gibi zararlarından bahsetmeye.

Fakat der ben bir kızarsam sel olurum bazenbazen bir fırınayla gelirim ne varsa yutarım der.Onun için benle aranızı iyi tutun der.

Sıra gelir ahlaka Bendeniz ahlak: Hayat düzeninde benim yeim başkadır der.Benim hiç bir kötülüğüm yotur.Kimseyide tehdit etmem der.

Sonra ateş girer söze ben bu arkadaşlığı çok sevdim der.Hani olurda bir gün birbimizi kayubedersek nasıl buluşacağız der.

Su derki beni kaybederseniz eğer bir yağmur gördüğünüzde kaçmayın yaklaşın ben orada olurum der.

Ateş derki beni kaybederseniz eğer bir duman görürseninbir sıcaklık hissederseniz hemen gelin ben orada olurum der
    .

Sıra gelir ahlaka söylediği söz çok manidardır. Siz siz olun beni sakın kaybetmeyin der.EĞER BENİ BİR DEFA KAYBEDERSENİZ BİR DAHA BULMANIZ MÜMKÜN OLMAYABİLİR.........

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Ateş su ve ahlak

Kategori: Kısa Hikayeler

Konuyu Baslatan: Emine

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1433

Etiketler