Kullanıcı Tag Listesi

En Sevgili Sevgililer Günün Kutlu Olsun Ey Nebi Şiir 2011 http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/168360_1563585131273_1284707345_31174110_656555_n.jpg Ey Nebi! Bugun Sevgililerin… Yarın Aşıkların… Yarın Yalancı Güllere İltifat Yağdırıldığı… Herkesin Gönlünün Gülünü Aradığı Günmüş…!!! Bugun Gönüllerdeki Dünyalık Sevgilere Koşma, Ayaklar Altında Paspas Olma Günüymüş! Bugun Sana Bir Salavatı Şerife Getirmenin Bin Güne Bedel Olduğunu Bilmeyenlerin Günüymüş! Bugun Seni Hatırlamayıp

Bu konu 1717 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
En Sevgili Sevgililer Günün Kutlu Olsun Ey Nebi Şiir 2011 1717 Reviews

Konuyu değerlendir: En Sevgili Sevgililer Günün Kutlu Olsun Ey Nebi Şiir 2011

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1717 kez incelendi.

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    11199
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    8
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Yeni En Sevgili Sevgililer Günün Kutlu Olsun Ey Nebi Şiir 2011

En Sevgili Sevgililer Günün Kutlu Olsun Ey Nebi Şiir 2011

Ey Nebi!
    Bugun Sevgililerin… Yarın Aşıkların… Yarın Yalancı Güllere İltifat Yağdırıldığı… Herkesin Gönlünün Gülünü Aradığı Günmüş…!!!
    Bugun Gönüllerdeki Dünyalık Sevgilere Koşma, Ayaklar Altında Paspas Olma Günüymüş!
    Bugun Sana Bir Salavatı Şerife Getirmenin Bin Güne Bedel Olduğunu Bilmeyenlerin Günüymüş!
    Bugun Seni Hatırlamayıp Senin Kisven Altında Fani Sevgililere Güller Yağdırma Günüymüş!
    Bugun Sevgililer Günüymüş Ey Rasul ! Sevmek Eylemi Bu Kadar mı Basit… Sevgi Bu Kadar mı Ucuz ?
    Herkesin Kalbi Bilmez ki Sevmeyi… Herkesin Yüreği Anlayamaz ki ! Gerçek Sevgiyi… O Gerçek Sevginin Nerde ve Kime Olması Gerektiğini…!
    Sevmek Aşktır… En Sevgilinin Sevgilisine Duyulan Aşktır! Sevgi Rasultır Tüm Ruha Katre Katre Yayılan, Yayıldığı Her Katreyi Ummana Çeviren…!
    Sevmeyi Bilen O’nu Sevendir Ancak… Muhabbet, Sevgi, Aşk, Hangisini Muhammed (Sallallahu Aleyhi ve Sellem)’Siz Anlayabilir İnsan?
    O Bir Rahmet Yağmurudur, Her Yere ve Herkese Yağar Aslında, Ama Çok Az İnsan Başarabilir Bu Rahmet Yağmurunu Ellerinde Tutmayı…
    Seni Sevmek Şereftir! Seni Sevmek Onurdur! Seni Sevmek Huzurdur! Seni Sevmek Hasrettir! Seni Sevmek Dikenlerle Dolu Bir Yoldur! Seni Sevmek Aşktır! Efendim!!!
    Ey Can… Ey Sevgili… En Sevgili… Sen Güllerin Efendisi Ahmedsin…Sen Sevgililer Sevgilisi Muhammedsin (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) Salat Sana! Selam Sana! Ya Rasul…!
    Bugün Kutlu Doğumun Senin… Her Şey Seni Anlatıyor Bugün… Sevgililer Günün Kutlu Olsun Efendim!
    Kıyamete Kadar Güneşin Her Doğduğu Gün Sen’in Günün Olsun Efendim!Bütün Günler Sana Feda Olsun Efendim! Bütün Güller Sana Feda Olsun Gül Kokulum…
    Bugün Doğum Günün Ey Nebi! Bir Işık Gibi Bu Gün Ufkumuzda Doğuyorsun… Bugün Doğum Günün Safalar Getirdin Efendim! Bugün Kutlu Gelişin… Bu Gün Bir Güneş Gibi Gönüllere Doğuşun… Doğum Günün Kutlu Olsun Efendim!
    Gel! Ey Sevdası Güzel… Gel! Bir Aşk Olda Gel! Gel Efendim! Her Bir Yazıma Bir Hece Olda Gel!
    Gel Efendim! Bu Zavallı Ümmetin Senin Yoluna Sımsıkı Sarılacak… Kalbi Sadece Senin Aşkınla Dolacak… Nasip Ederse Mevlam, Mahşerde Sancağın Altında Seninle Buluşacak…!
    Gel! Ey Rabb’imin Habibi… Meleklerin Refiki… Gel! Ey Alemlere Rahmet, Bereket…!
    Gel! Ey İbrahimin Du’ası… Musanın Yoldaşı… Gel! Ey Abdülmüttalibin Neşesi… Abdullahın Yetimi… Aminenin Tesellisi…
    Gel! Ey Haticenin Sevdiği… Fatımanın Hasreti… Aişenin Efendisi…Cennet Gençlerinin İki Gülü, Hasan İle Hüseynin Eşsiz Dedesi…
    Gel! Ey Ahir Zaman Nebisi… Gel! Ey Rahmanın Varlığının Şahidi… Ey Gönlümün Hasreti… Vakt-i Hüznümün Sebebi… İnsanlığın Rehberi…Cümle Mahkukatın Önderi… Hasta Kalplerin Devası… Tabibi…
    Yaradan Seni Aşk İle Anlatıyor… “Biz Seni Alemlere Rahmet Olarak Gönderdik” Buyuruyor… Gel Ey Sevgili, Gel Rahmetimiz Ol !
    Ey Güzelliğin Timsali… Adı Göklerde Ahmed-i Mahmud… Zatı Arzda, Muhammed Mustafa… Sonsuz Sayıda Salat ve Selam Sana…
    Efendim! Sana Salat Olsun… Selamlar Olsun… Bizleri Sana Ümmet Yapana Alemlerin Rabb’ine Binlerce Kez Şükür ve Hamdler Olsun…
    Sana, Senin Gül Kokunla, “Sevgiler Dolusu Salat ve Selam Olsun…” Sevgililer Günün Kutlu Olsun Efendim…!!!
    ümmesalli Ala Seyyidina Muhammedin ve Ala Ali Seyyidina Muhammed…
    Esselatü Vesselâmü Aleyke ya Rasül….Esselatü Vesselamü Aleyke ya Habib…Esselatü Vesselamü Aleyke ya Nebiy…

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: En Sevgili Sevgililer Günün Kutlu Olsun Ey Nebi Şiir 2011

Kategori: Peygamber Efendimiz (S.A.V.)

Konuyu Baslatan: ŞiMaL

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1717

Etiketler

Yer imleri

Yer imleri